Nemilé překvapení aneb máte podobnou zkušenost?

Tak jsem se dneska chystal na chvilku vypadnout na pole.
Balim si věci detík, rýč, mošnu a nahážu je do kufru od auta přihodím tam i psa a vyjíždím říkám si dneska je tak krásně dneska to pujde a co se nestalo před kruháčem si to tak prdím těch 15km/h a ejhle najednou předemnou jedoucí vůz dupne na brzdy a já už to nestihl dobrzdit. A bylo to! Bylo po procházce, po hledání a já totálně vytočen že chlapík předemnou s autem nic neměl... Natož já nárazník na hadry a k tomu i zkažený den. Snad se někdo měl dneska lépe než já :-( přeji pěkný večer. Mesix

v kategorii Nezařazené, založil Mesix 4.3.2014 18:20

No tak to se mi přímo nestalo,ale taky mám jedno. Jen bez toho balení,protože krom detíku mám všechno pořád v autě. Jel sem si do města koupit cigára,protože pro mě je představa,že mi dojdou někde v lese děsná. Tak sem si zastavil u krámu a když sem se vrátil spokojenej,že mám svůj balíček sem si sedl do káry a že teda pojedu lovit. Nastartoval sem a jak sem tak hodil okem před sebe sem se úplně lekl. Prasklé čelní sklo. Jak se to stalo nevím. Procházku mi to ,ale jako Tobě nezmařilo. Asi bych jel i bez nárazníku o:-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru