Okolí Žďáru nad Sázavou

Je tu někdo ze Žďáru kdo by přibral nováčka na společné hledání?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil HledacF 25.5.2016 20:41

Čauky. Jsem že ZR. Taky nováček. Ozvy se

Ahoj, marně hledám kovovou rozvodovou skříň k zavlažování zahrady, kterou mám umístěnou někde v zemi na mém pozemku. Zkoušel jsem použít vyhledávač el.rozvodu nicméně vypadá to že skříň mám umístěnou hlouběji. Bylo by možné požádat o pomoc při hledání? Odměna 200,- je to otázkou par minut. Lokalita Klafar Žďár nad Sázavou

Ahoj, jsem také nováček ze Žďáru. Rád se přidám k hledání.

Ahoj, marně hledám kovovou rozvodovou skříň k zavlažování zahrady, kterou mám umístěnou někde v zemi na mém pozemku. Zkoušel jsem použít vyhledávač el.rozvodu nicméně vypadá to že skříň mám umístěnou hlouběji. Bylo by možné požádat o pomoc při hledání? Odměna 200,- je to otázkou par minut. Lokalita Klafar Žďár nad Sázavou

Zdravím, zítra jedu do Žďáru, tak bych vám s tím zkusil pomoci :-)

Tak mi kdyžtak napište do zpráv a domluvíme se :-)

Ahoj najde se tu někdo na hledání okolo Žďáru směrem k jihlavě nejlépe? Když tak napište rovnou zprávu ;-)

Nějak tady tomu nerozumím. Prihlásila jsem se sem ze zoufalství, že by nám někdo pomohl. Psala jsem vam, ale až dnes. Tel.na mě 608400447 Kdyby to vyšlo a nepropasla jsem vas bylo by to super. Já nevím jak vám tady napíšu do zprávy. Snad to dělám nebo jestli tady píšu na nějakou zeď.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru