Ostravsko

Zdravím. Další nováček po stopách artefaktů a mincí :-D
4roky z5 jsem chodil s detektorem a nálezy nic moc v te době sem měl asi detektor pro detekci dětských bombonů na hřišti. :-D
Touto cestou se chci poptat jestli Přímo v Ostravě nebo jeho okolí chodí nadšenci s klackama.

v kategorii Lokality, založil Mayor 26.8.2016 14:01

No tak třeba já ;-)

Já taky ;-)

To nás na stránce lovci pokladů moc teda není :-D Škoda mohli jsme povyměnovat informace apodobně.
Nebo rovnou se sejít a sbírat společně.

Z Ostravy a okolí je tady určitě více lidí, ale asi nesledují toto fórum a možná ani nechodí na LP pravidelně.

Zdravím fešáci ;-) I já patřím do této oblasti...

Ano chodí ;-)

No vida, už se pár lidí "přiznalo" :-) a určitě je nás tady mnohem víc. Další jsou z prajzské a pak tady možná jsou i lidi ze Silesia Hunters. ;-) 8-)

Jasně FM taky patří do našeho na nálezy chudého regionu! ;-)

Jsem z Bohumína.Chtěl by někdo společně někam vyrazit?

Taky bych se pridal, ale ovu moc neznam, respektive lokality ww2 a mam to docela z ruky Jablunkov :,-( :,-( :,-(

Jsem z Bohumína.Kdo by měl zájem můžeme vyrazit až oschnou meze.

taky Ostrava

taky jsem z Ostravy :D a vím o mnohem více :DD kolik je nás tu na ostravsku co si myslíte ? já to typuju na takových 200 ( myslím jako z ostravska ne pouze z ostravy )

Delta ... neboj jsme válkaři :D ;-)

Já tu jsem také stále přítomen, jen nechodím v zimě :-)) Ale jsem pro nějakou větší akci, ovšem až se trošku umoudří počasí což?

Nováčci,já a moji dva bratři !!!

zdraví vás Rychvald kdyby jste chtěli někam vyrazit hlásím se stačí písknout ;-) ;-)

Taky se hlásím na nějakou společnou akci! Podmínky sice zatím nejsou ideální,země je fest promrzlá a momentálně sněží,ale věřím,že se to už brzy zlepší! ;-)

:-) :-) :-) to ne to by mně zabilo ;-) ;-) ;-)

:-)Už si připravuji sněžnou frézu,za chvíli to vypukne. :-D

doufám že zítra ráno toho sajrajtu moc nebude ;-) ;-)

tak je a znovu padá :-( :-(

tak co chlapi už byl někdo hledat v okolí dá se už kopat ? ;-) ;-) ;-)

Zrovna zvažuju, že to vyzkouším a na chvíli vyrazím do terénu! :-)

tak ať to pípá a dej vědět jestli se to dá ;-) ;-)

Se-u na to,až bude líp půjdu hledat vlak.Záda bolííííí. :,-(

To počasí je naprd. Zkoušel jsem lopatou rýpnout před barákem, vrch rozbředlý a pak na kost.... Pod sněhem asfalt.... :-D

Navíc ten smog? To bych mohl ohrát. 8-)

Já myslím, že je jedno, jestli dýcháš smog doma nebo venku. Teda pokud nemáte byt přetlakovaný čistým horským vzduchem....

Ne, ale mám doma 2 čističky vzduchu... ;-)

zkouška tvrdosti na poli nejde vubec kopat krumpačkem a v lese 20cm beton i pod listím pak už to jde :-P

V Ostravě zase sněží! Už to vypadalo docela nadějně a zase je tu to bílé nadělení! Snad už je to jen poslední záchvěv zimy!? Ráno to bylo ještě v pohodě, tak jsem šel prozkoumat takový nenápadný lesík a v průběhu hledačky to přišlo. Nálezy nic moc 50 a 20 protektorátních haléřů v bídném stavu, torzo staré žehličky, kus řetězu a železný klínek. ;-)

Hoj společná hledačka teď o víkendu 11.12.3. ?

Oprava teď tento víkend 4.5. 3. Mám auto a jsem z Havířova...

Ahoj někdy mužem vyrazit na lov :-)

Ahoj, byl tu někdo hledat na Hrabyni - někde dál v lesích ? Pokud ano můžete se mi prosím ozvat merlin.sro@post.cz

Tam už hledala asi většina hledačů z regionu a asi všichni válkaři z čr, polska a slovenska. ;-)

Jojo souhlasím se stalker9. Vše kolem Hrabyně je vybráno,je problém tam najít patronu.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru