Otravové a policie

Zdravím komunitu, začínám a nevím jak to pořádně chodí. Setkal jste se někdy už s tím, že by na vás byl někdo agresivní třeba v lese? Že tam nemáte co dělat atd... A co pole? Opravdu každý hledáte podle katastru vlastníka a říkáte si o povolení? Co když je to státních organizací? Už vás někdo z pole vyhnal s tím, že je to jeho pozemek? Nebo naopak na vás zavolal bez upozornění benga? Jak s nima jednat, co říct, odvezli si vás už někoho? Děkuji za případné zkušenosti a zážitky :-)

v kategorii Nezařazené, založil Kelvi 10.2.2016 20:28

Tam kde chodím tak majitele často osobně znám a když jsem ještě dělal na soustruhu, často došli že něco potřebují stočit, tam je to v pohodě. Jednou se mi stalo že jsem hledal na poli kde jsem majitele neznal a asi 20m ode mě zastavilo auto, vylezl chlap a šel se podívat na pole. Sem tam si dřepl a koukal do hlíny. Šel jsem za ním a vylezlo z něj že to pole je jeho a kouká jestli už leze mák. Že jsem se tam vrtal v zemi vůbec nekomentoval, já se omluvil, sbalil fidlátka a šel jinam.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru