pobaltí

Zdravím všechny hledače,mám takový dotaz,jedu na dovolenou do pobaltí,týden budu v Estonsku v okoli Narvy,jak je to tam s hledáním,at vím jestli sebou vůbec mám tahat detík,má někdo nějakou zkušenost? dík za rady

v kategorii Hledání ve světě, založil leons 31.7.2019 13:36

U Litvy a Lotyšska potřebuješ premici u Estonska nevím

tak to je škoda,myslel jsem ze směrem na východ bude panovat spíš bezvládí, a co pláže ty myslím nikdo neřeši nebo jo?

čau já byl v Polsku a dost mě od toho tady zrazovali,detík jsem si sice sebou vzal ale ani jednou nepoužil,a na pláži jsem za celý týden viděl akorát jednoho co hledal a ani nevím jestli to byl Polák,Čech....

Ahoj, v Pobaltí, resp. v Lotyšsku jsme hledali ve 2018, sice to byla hurá akce, ale žádné problémy nebyly. Dokonce místní nás naváděli na místa, kde měli být obranná postavení apod.. Teď mě zaráží to, že je k tomu třeba nějaké povolení. Nejspíš můžeme být rádi, že nás nevychytali tamní úřady. Ale co se týká lokality, je to pro válkaře TOP! Dodnes jsou tam jasné krátery po dělostřelectvu, tankové okopy i zákopy. Bohužel se nám nepoštěstilo. Krom tuny střepin a odpadu. Cca 2 měsíce před námi tam byla výprava Čechů, kteří našli od bodáků, munice a vyznamenání všeho dost. Určitě se tam ještě pokusím vydat, teda pokud se podaří dostat patřičná povolení.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru