Pole - jak se po něm pohybovat a kde hledat?

Přátelé a kolegové, koupil jsem si detektor a znalý rad z místního fóra vyrazil jsem "na pole" v přesvědčení, že batoh na mých zádech bude již brzy cinkat stříbrem a zlatem... Když jsem ale po třech hodinách táhl k autu čtvrtou lištu od kombajnu a v zavazadlovém prostoru auta jen marně hledal místo k jejímu uložení mezi rezavými ojnicemi, maznicemi, ocasními křídly od práškovacího letadla, lopatami od pluhů a pytli plnými patron a zátek od piva (až pozdě jsem si všiml, že hledám přímo pod posedem), pochopil jsem, že to asi nebude jen tak... takže bych prosil o radu, jak se na poli pohybovat? Chodíte podél krajů, nebo kolem remízků? Nebo prostě kam vás cit navede? Poraďte! 8-)

v kategorii Lokality, založil ShaiCZE 30.9.2018 13:30

Vem to podle citu.Nález může být kdekoli.Prohlédni staré mapy,kde vedla stará cesta z vesnice do vesnice,která je dnes dávno rozoraná apod.Neboj ono to příjde,musíš vydržet.Musíš si to užívat,hledání detektorem není jen o nálezech cenných věcí.Hlavně měj radost s každého nálezu,ať se Ti daří ;-)

Co vám poradím, tak když najdete víc mincí vedle sebe tak je třeba prohledat okruh je dost možné že se tam svážel hnůj v kterém skončil i smetený obsah z dvorku. ;-) ;-)

Chodim cik cak na pasblink a mám to samé co ty ale mezi tim i třešničku v podobě mince, knoflíky, pruvlecky, patrony, vicka zkrátka všechno co dá obstojny signál tak to na polich je tak ať se daří :-P :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru