Pole nebo les?

Ahoj, kdo z Vás se zajímá o 2. světovou válku, hledá ve všech možných lokalitách, kde nejvíce nacházíte pozůstatky války, na poli nebo v lese?, podělte se s ostatními o své zkušenosti.Sluníčko nad hlavou a signál v uších :-).Desy

v kategorii Lokality, založil desy 19.4.2011 14:53

Zdravím,co jem se ptal starousedlíků z mého okolí tak většina říká že se za války schovávali němci a rusáci převážně v lesích.
Mám pár tipů kde měli zakopané tanky,kde spadlo německé letadlo atd.
Našel jsem i místo s cca 30 zákopama kde za války němci bránili lazaret a nedaleké nádraží.

Dnes jsem hledal kraj lesa u cesty z H.Brodu a na 4.m bylo 18 ostrých do pistole .Jako kdyby byly zahozeny,že by se jich Němci zbavovali? :-)

Ahoj, mám detektor dva dny a tak sem hned včera byl v lese kde prý byli na konci války Němci a našel sem tam osm neidentifikovatelných kusů železa (no něco jsem identifikoval jako hřebík) Líbilo se mi že kde detektor pípal sem vždy něco našel, takže super. A k tvé otázce prý je dobré hledat v místek kde šel konvoj na konci války, němci zahazovali ladaco. o:-)

Ahoj, mám detektor dva dny a tak sem hned včera byl v lese kde prý byli na konci války Němci a našel sem tam osm neidentifikovatelných kusů železa (no něco jsem identifikoval jako hřebík) Líbilo se mi že kde detektor pípal sem vždy něco našel, takže super. A k tvé otázce prý je dobré hledat v místek kde šel konvoj na konci války, němci zahazovali ladaco. o:-)

Nejvíc nalezů z války je tam kde se něco dělo ;-) takže to chce hledat informace o místech kam máš v planu jít 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru