Praha 9 hledání 2023

Ahoj. Rád bych zašel s někým na hledačku od Prahy nejlépe směr severo- východ, jiho-východ, ale není podmínkou. Jsem nový, ale už jsem se docela zorientoval. Chodíme se synem a pak s přítelkyní. Rád bych vyrazil s někým zkušenějším, abych případně něco nového okoukal. Auto mám, tak není problém naložit výbavu a vyrazit, taky jsem na metru, takže případně kdyby někdo neměl auto, stačí dojet naložíme a jedem. Když by někdo měl zájem, budu rád. Vlastním Nox600. Díky Michal

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Buracek 17.1.2023 08:33

Ahoj, jsem rovněž z Prahy 9 a hledám od začátku tohoto roku, takže nováček. Zatím jen po polích v okolí Prahy, ale rád bych vyrazil i dál, lesy apod., a to ideálně s kolegou, s kterým by jsme naplanovali nějaké misto a to prošli spolecnes kolegou by to bylo o neco zajimavejsi. Možná

, a to prošli společně, auto mám taky, tak není problém dojed kdykoliv... Tak kdyby byl zájem, tak se tady ozvi, s pozdravem Marek.

Ahoj Michale, jsem novic, det mám chvilku, jsem Praha 8. Zatím tady brouzdám v lese po Čimičáku a přilehlém poli, krom spousty balastu jsem poslední nález předal pyrotechnikům-krabice těžce zkorodovaných nábojů.
Rád bych se někdy přidal, mám spoustu času, nejvíc během týdne.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru