Detektor kovů Detech Relic Striker

Vlákno pro hledače používající detektor kovů Detech Relic Striker

v kategorii Detektory - netříděné, založil Tomberry 4.12.2013 20:59

videl som vsetky videa na toho detecha relic, ide skutocne do extremnych hlbok, ale stale pipa aj ked ho len v ruke drzia, vyzera velmi nestabilny, alebo v com je problem?

Ahoj, detektor jsme testovali a v pohodě. Dan Hezký ho používá tak mu napiš :)

Ahoj , Detech Relic Striker jde skutečně do velkých hloubek . Ty videa jsou různé , že na některých štěbetá je dáno opravdovým přebuzením , které je zbytečné . I v klidném stavu ho na hloubku "zatím" žádný detektor neporazí. Samozřejmě , nízkou frekvencí není určený na droboť , ale kačku dává v 35cm a Pražský groš v 47cm ;-) Já ho mám na místa , kde se dají čekat větší hluboko uložené věci ;-)

o.k. dik ;-)

dik, ale to som trochu zaskoceny, lebo kacku v 35 cm, mi da urcite aj LP zero 30 a aj lobo.

budem musiet este vyskusat zakopat kacku do 45 cm a vyskusat tesoro lobo bez dsikriminacie, ale teraz je u nas uz dost zamrznuta poda.......tak sa ozvem na jar:)

anjel škoda,že tehdy neměli ZERO 30 :-O :-)

https://www.youtube.com/watch?v=3tf4gBSL7F4

tak já mám polygon před krámem, je to v písku a 1kč ve 35 cm Zerem teda nedám :-) 1 Kč ve 30 škrtám.

Je to byly časy. Ta louka tedy byla pekelná .) Ale hlavně se tam testovali myslím tenkrát sondy Ultimate. :)

Po delším chození ze Strikerem sem hodím rychlé info.Detektor funguje jistě a nepotřebuje žádný školení..Odladění je rychlé ale nejčastěji tam dám automat pro pohodu hledání.Postupem času mohu říct že už odhadují co je pod cívkou a často podle zvuku to začínám dost přesně odhadovat.Na hloubku je Machr a konkurenci bude hledat dost těžko.Nevadí mu díry(pole je chození jedná vášeň)Mobil neslyší(mám puštěný jak data tak gps).Zda někdo bude řešit khz tak se nebojte..Dohledávačka to někdy nedokáže pořádně najít.Po tolika hod hledáčky jsem nezažil že někdy něco ve spoji vrzne nebo něco podobného..Myslel sem si že krom Whitese mě už žádný detektor už nedostane ale jsem fakt unešen..Mám tam cívku ultimate a váha je super..Upřímně chybu detíku teď v hlavě hledám.Možná box na baterky je dole a voda je kurva..

No takže po vyse rocnom chodeni s detechom relik streiker, mozno pre niekoho uzitocne rady.
Na zaciatku treba povedat, ze od firmy Detech islo asi o jeden z najvacsich podvodov v ich historii :,-(
Detektor ani nahodou nevazil 1,6 kilogramu, ako uvadzal vyrobca, ale takmer 2,5 kilo!!!

Ja som to zistil az po 2 tyzdnoch hladania, stale som si myslel, ze mam slabu ruku a musim este hodne cvicit.....ale ked som ho supol na vahu, tak som bol hotovy, 2,5 kilogramu......
Predajcu som kontaktoval, ten trochu urobil zo mna hlupaka, ze som si to nevsimol......ale pravda je taka, ze hned, ako som ich informoval, ze vaha detektoru nesedi, tak behom 20 minut to mali na stranke opravene.......nastastie v manuali, v popise mam uvedenu vahu 1,6 kila, takze priznali chybu, ale peniaze samozrejme mi uz nevratili......ale ako gesto mi poslali zadarmo cievku ultimatku.
S nou sa to uz dalo hladat o nieco lepsie a hlavne som dokazal s detektorom chodit aj 3 hodiny :)
S tou povodnou cievkou som po pol hodine bol totalne hotovy a musel som detektor drzat v oboch rukach.....vyzeral som ako totalny idiot.....ale vasen je vasen :-D

Detektor som konecne predal, s tym ze som v inzerate samozrejme uviedol aj realny dovod predaja, cize vahu...

A teraz ine vlastnosti detektoru :
Detektor je velmi kvalitene spracovany, tyce, zamky, sroby...ide o preciznu pracu!
Detektor v automatickom rezime je velmi pokojny, nesteboce zbytocne, ani ked zavadite o konare, korene.....
Manualne odladenie mi moc neslo, detektor stebotal uplne na kazdom kroku a to ma znervoznovalo, tak som chodil len na automate....
Co sa tyka seperacie, takmer s 95 percentnou istotou som vedel, co mam pod cievkou!
Ale v totalne zabordelovanom prostredi , doslova smetisko, tam diskriminacia dost zlyhavala.
Co sa tyka hlbky, tak bude nieco pravdy na tom, ze je to pan hlbkar! Sice moc drobote som nekopol, ale vacsie kolecka tahal s peknej hlby a taktiez po velakrat mnou prechodena lokalita, vydala kopec veci, doslova islo o vysavac :)
Dolezite je tiez dodat, ze detektor je velmi jednoduchy na ovladanie, v manualnom odladeni je to asi tazsie...

Pre svalnaca je to asi dobra volba:)

Teraz som bez detektora..... ale budem pozorne sledovat novinky a recenzie k nim, urcite si uz budem chciet detektor pred tym ako ho kupim, vyskusat na vlastnej kozi

;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky