Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Ahoj neprodá někdo základní 22 palcovou cívku na Deuse z okolí Vyškova jen plně funkční nepoškozenou za rozumnou cenu nabídněte formou sms na tel. 777202736 :-)

Ahoj přátelé,prodám svůj detektor C.Scope CS2MX koupený 2018. Koupil jsem si ho díky své zálibě v detektorech na testování. Použit jen na testování, při testování zabalen ve strečovací fólii a na cívce ze spodu jsem používal tlustý filc. Po ukončení testování uložen. Absolutně bez škrábnutí, stav nového detektoru. Kompletní balení. Cena 4990,-. Pište mi do obálky zde na LP.

Prodám sondy na E-tracka,Safari..hloubková Detech plný ovál 15x8"po záruce cena 1800kč a Nelku Sharpshooter9.5x5.5"dvakrát v terénu, jako nová ještě rok v záruce cena 1800kč, k vidění na bazoši

prodam cívku Coiltek 10 x 5 treasureseeker ( je to novější verze cívky coiltek Joey ) použita asi 10 x cena 2500

prodám cívku Minelab FBS 11" 2D , nepoužitou, byla součásti detektoru (e-trac) ten je v záruce do 03/19 dal by jsem kopii záručáku pro případ reklamace .cena je pevná 3000 + pošta nebo osobní odběr , protože je opravdu nová .

Ahoj, prodám úplně nový Minelab GO Find 20. Detektor jsem v prosinci odeslal zákazníkovi, Česká pošta ho ztratila a našel se až minulý týden o:-). Původně jel do Plzně a našel se v Brně :-). Takže úplně nová zabalená 20. Cena 2990. Zájemci pište do obálek, nebo volejte 774823712.
Detektory Pilot - Jindra Krejčí

Koupím sondu 23 cm 2D spider (9") na Golden Mask GM4pro.

Prodám Golden Mask GM4proWD se dvěma sondami 30 cm spider a 23 cm spider, detektor je 3 měsíce po záruce a ve 100% stavu. K detektoru jsou kryty proti dešti na jednotku a bateriový box,bezdrátová sluchátka WS 105, která jsou po drobné opravě, ale funkční, nabíječky na detektor a na sluchátka.

Cena: 10 000 kč

Ahoj
Měl bych asi zájem,chci se ještě na něco zeptat,dik.
Zdeněk tel. 731196475

Sonda 23 cm prodána. Cena detektoru se sondou 30 cm je 8 000 Kč.

píšu sz

Prodám Tesoro Silver uMax SE se sondou 28/20 2D.Kupováno zde. Detektor 6/2014, sonda 11/2015.Manuál, faktury, kryt proti dešti, sluchátka Tesoro. Přidám náhradní šroub cívky a kryt na původní sondu 23/20. Chozen do jara 2017, pak zůstal jako záloha.Cena 4800,-
K tomu nabízím 2 9voltove nabíjecí baterie GP+nabíječku. Použito cca 5krát. Kupováno 7/2016.S dokladem, v záruce. Cena 450,-
Tel. 737728356

Detektor je prodán. Děkuji za prostor. Zbyly nabíjecí baterky a nabíječka, kdyby měl někdo zájem.

Prodam GARRETT ACE 250, parkrat pouzity, ale v zaruce uz asi neni. Byl jsem parkrat, nemam na to bohuzel cas. Komplet sada- sluchatka, zakladni civka, kryt na civku, krabice. CENA 5000,- kontaktujte mne na mail, sem moc nechodim Vacourek@seznam.cz. Preferuji osobni prevzeti, Nymbursko

Predám sluchátka Original Gray Ghost ako nové (foto pošlem)mal som ich asi 5krát alebo výmením za vodotesné s konektorom Minelab CTX a moj doplatok alebo dohladávačku a iné Ponúknite.

Zdravím!
Sháním za rozumnou cenu sondu 23 cm 2D Spider na GM4 Pro.
email : maros033@seznam.cz

Prodám sondy k Minelabu E track,Safari...hloubková Detech plný ovál 15×8"cena1800kč,je po záruce, dále separační Nel Sharpshooter9.5×5.5",jako nová 2x venku,ještě rok záruka,foto na bazoši.

Ahoj, koupím Tesoro LOBO. Děkuji za případné nabídky.

Prodám GM4PRO 12 na kevlarové konstrukci, málo chozený, jen po loukách a lesních cestách. Záruka ještě 7 měsíců, do 21.10.2018. Je na něm Spider cívka 2D 12´´ (30cm), na které je nasazen kryt. K detektoru je origo krabice, kryty proti dešti (boxu baterií a ovládání), nabíječka, návod, faktura.
Cena 8.500,- Kč, foto pošlu na vyžádání, Liberecký kraj.

Prodáno, díky za spolupráci.

Zdravím mám na prodej základní sondu 30 na LP Zero.

Už jsem koupil toho nového Go finda 44,ale díky.

Cus shanim pro syna go find nebo Tesoro compadre do 3 tis. Diky za nabidky piste mi prosim do zprav diky

prodám noxe 600 za puvodni cenu,tedy 17499 ...zakoupen v unoru...co k tomu říct,mě asi prostě nesedl.Osobni převzetí České Budějovice a nebo po seriozní domluvě muzu poslat.piste sz,veskere informace ktere budete chtit dodam.

Drobná sleva možná.

Ahoj kdyby někdo něco staršího prodával tak do 3000 tak prosím pisnete do obálky. Hledám něco na začátek tatkovi. Moc dik

Prodam velkou 17" sondu na Minelab CTX 3030. Cena 5000.

Prodám téměř nový garrett ace 400 ,Zakoupený v prosinci loňského roku ,sluchátka ještě zabalena...cena 5000kč

Prodám detektor cs4mxi po záruce cívky 28D + 20cm kulatá,4800 Kč osobní odběr Teplice Dubí. 8-)

Zdravím jak je detík starý,a nejde se domluvit na dodání dobírkou? Děkuji

Prodám Bounty Hunter Land Ranger Pro,po záruce,stáří 3 roky cena 5000

A 100% funkční

Co si budeš pořizovat za detík ?

já mam noxe 600.tohle je tátova mašinka a ten přešel na gm4pro

Já myslel, že NOX jde do světa ?

ještě uvidím,by musel být kloudný zájemce

:-)

Prodam f75 ltd https://www.sbazar.cz/d.kratas/detail/28892216-detektor-kovu-fisher-f75-ltd

Zdarec,neprodává někdo něco začátečnického pro kluka? Go-find,compadre,klidně i jiné do 3000.
Nabídky prosím do SZ. :-)

Prodám Tesoro Cortes, + ultimate cívku + 2 další cívky + dohledávačku. Leží mi to v komoře a potřebuji místo. Cena komplet 15000. (původní cena kompletu přes 30000)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru