Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Sonda 10x5 treasureseeker prodaná.Zdravím. :-)

Ahoj všem,
nabízím k prodeji d. Teknetics Alpha 2000. Stáří 8 let, kosmetika tomu odpovídá - cívka je hodně jetá, madlo taktéž nese stopy. Kdesi v lesích jsem ztratil i dvířka k baterii. Displej a elektronika je ale 100% o.k., tzn. že přístroj stále bezvadně pracuje, nemá žádné funkční vady. Přidám k tomu novou 9v baterii a možná se mi povede i někde vyhrabat tištěný CZ návod. Pro někoho na úplný začátek ještě poslouží. Je mi ho líto, ale z rodiny ani z kamarádů nikoho hledání nezajímá a nebaví. Důvod prodeje: pořídil jsem nový, mírně pokročilejší. Cena: 1.700,- Kč. Fotky a další domluva pro případné zájemce přes e-mail: jkp.3@seznam.cz
Děkuji LP za umožnění této inzerce.

Prodáno.

Prodám Tesoro tejon s cívkou Ultimate,jestli byl 10x venku tak je to moc,stav nového detektoru,cena 11000,pište do obálky ;-)

Prodám velkou hloubkovou cívku RACER 33,5x40cm za 3900,-

Použitá jednou, ještě rok a čtvrt v záruce. ve 100% stavu.

https://www.detektorykovu.cz/hledaci-civky/civka-racer-335x40-cm-dd

kdyžtak mail je neduchal.on@gmail.com

Cívka na XP Goldmaxx Power 27 cm. Půl roku stará, kupovaná společně se strojem. Důvod prodeje je pořízení větší cívky. Cena cca. 3000,-

Zdravím,koupím,pokud někdo nabídne transportní kufr na XP Deus.
Pokud někdo prodává,tak prosím na mejl: salewa@email.cz
Díky :-)

Prodam fisher f75 ltd provedena v maskovacim vzoru cena dohodou

Prodám dohledávačku Whites Bullseye II používána rekreačně,lokace Praha cena 800kč

Zdravím,měl bych zájem.Nějaký kontakt?

Prodáno-dík za prostor.

Prodám dohledávací detektor kovů Nokta Pointer NEW cena dohodou,záruka do 2/2019

Dobrý den, jaká by byla cena ???

Cena prosím?

Ahoj, prodám skoro nenošený sluchátka k detektoru- Rattler (jednosluchátko). Zbyly mi po prodeji detektoru. info mailem. mike.vei@seznam.cz

Prodáno, dík za prostor

Zdarec,kdyby byl zájem je na prodej XP Deus s jednotkou
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/86464584/XP-DEUS-22RC-CZ-S-JEDNOTKOU.php

změna ceny
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/86614717/XP-DEUS-22RC-CZ-S-JEDNOTKOU.php

Nechce někdo do začátku C.Scope CS1MX, včetně krabice, návodu a krytu cívky?
Stáří nevím, mám ho od loňska, začal jsem s ním. Stav - úplně v pohodě, napájení 9V.
Cívka je 20cm. Fotky když tak do zpráva nebo e-mailu. Cena 2.700,-

prodáno

Zdravím, prodám kompletní vybavení na hledačku. Detektor C.Scope CS6MXi, dohledávačku Minelab, sluchátka, rýček adt. Vše za 12 000 Kč. Jsem z Prostějova.

Zdravím, koupím detektor do 5000 - nejlépe jihočeský kraj, děkuji za nabídky.

Nazdar na S-bazaru máš výběr dost velký ,tak se podívej

Z toho plyne ponaučení: Nikdy nikomu neposílat peníze předem. Už vůbec né na nějaký už od začátku podezřelý. Když někdo takhle projebe peníze, tak je to jen a pouze jeho problém 8-)

Špatně vloženo. Omlouvám se..

Predam novu nepouzivanu

MINELAB 17X13" CTX 3030 SMART COIL + kryt cena 200e. Ked tak sprava :) 8-)

Ahoj sháním nějakou konstrukci na detektor.. nejlépe na deuse.ale není podmínkou. Nabídne někdo něco? :) Když tak obálka.. ;) diky

Zdravím prodám Minelab go find 66 jednou venku cena 5500 díky.

Tak nakonec přeci jen půjde z domu :-( Nabízím C.Scope CS6MXi koupeno 12/2011, v 8/2017 byl proveden na LP preventivní servis, vše OK, kryt proti dešti, sonda 28x20 cm a sonda 36x28 cm. Předěláno napájení na 10x dobíjecí baterie. Měl jsem lepší pocit při hledání. Ale není to problém vrátit zpět. Cena řekněme 10500Kč. Preferuji předání osobně Mělník, Praha 9, Stará Boleslav a při osobním předání přidám lopatku Draper. Případné poště se nebráním a je v ceně, ale vše je na domluvě. Pořídil jsem velkou cívku pro větší hloubku, ale prostě na mě to je s ní už moc těžké :-( Více info přes obálku (SZ)

Velká hloubková sonda je k prodeji i samostatně za 3000Kč plus případná pošta. ;-)

Velká cívka rezervace, čekám na platbu. Když to klapne inzerát upravím ;-)

Menší úprava, jelikož velká cívka pocestuje k novému majiteli.
Prodám C.Scope CS6MXi koupeno 12/2011, v 8/2017 byl proveden na LP preventivní servis, vše OK, kryt proti dešti, sonda 28x20 cm. Předěláno napájení na 10x dobíjecí baterie. Měl jsem lepší pocit při hledání. Ale není to problém vrátit zpět. A dohledávačku Nokta NEW Cena řekněme 8888Kč. ;-)
Preferuji předání osobně Mělník, Praha 9, Stará Boleslav a při osobním předání přidám lopatku Draper. Případné poště se nebráním a je v ceně, ale vše je na domluvě. Více info přes obálku (SZ) ;-)

Menší korekce ceny na 8500Kč. Nechápu, že tu ještě je :-( přeci to není moc za dohledávačku Noktu New a tento super detík. I když to není hloubkař, tak na pole super stroj ;-)

A pokus o foto zde
https://elektro.bazos.cz/inzerat/87107997/CScope-CS6MXi-a-dohledavacka-Nokta-NEW.php

Také možno prodat zvlášť detektor za 6650Kč a dohledávačku za 2100Kč včetně poštovného, ale vše je na domluvě ;-)

Na prodej už jen dohledávačka Nokta New za cenu 2100Kč včetně případné pošty.

Tak čekám na platbu. Tímto vše prodáno. Ať to slouží jak má. A LP díky za prostor pro inzerci. o:-)

je mě po něm malinko smutno :-( :,-(

Prodám detektor Garrett ACE 250. Zakoupenb v létě 2008. Chozený jen párkrát, od té doby leží doma bez využití. Detektor plně funkční, manuál, CD, sluchátka. Chybí originál plast šroub na uchycení cívky, cívka zespod na jednomk místě lehce oprýsklá - nemá vliv na funkčnost. Cena dohodou. Foto zde: https://photos.app.goo.gl/7DphiPzKAEnpHQMp2

email: worfvx@tiscali.cz

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru