Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Dobrý den.Poptávám dohledávačku(klidně jetou,ale funkční),svoji jsem ztratil.Nejraději osobní převzetí v Praze,nerad kupuji zajíce v pytli.(špatná zkušenost).Za Vaše nabídky z cenou předem děkuji.Nechte mi prosím vzkaz na profilu,ozvu se Vám zpět. Děkuji ;-)

Ahoj , nabízím k prodeji použitou civku WSS 38 x 20 cm pro Minelab FBS (černá) , kupovaná 02/16 zde na lovcích ,je tedy ještě v záruce , Je ve výborném stavu a v naprostém pořádku . cena 2500 včetně pošty nebo osobní odběr okolí Vyškova nebo Brno

Zdravím, ráda koupím za rozumnou cenu pro přítele detektor Garrett ace 250. Za nabidky děkuji a prosim pokud by šli nabidky do emailu lankova.monika@seznam.cz budete moc hodný :-)

Ahoj,pouštím do světa detektor Minelab X-Terra705 se základní cívkou 7,5khz 26cm DD(záruka do 10/2018) + cívku NEL Tornado 3F(záruka do 1/2019) k tomu přidám sluchátka Minelab Koss UR-30 dva měsíce stará,bohužel bez záruky.Chci přejít na analog.

Ahoj,odkud jsi a cena?

Ahoj Znojmo.Cena pevná 19000.-kč. ;-)

ahoj nemá někdo na prodej velkou cívku k Makro Racer?

Tady máš na bazoši jednu:
https://ostatni.bazos.cz/inzerat/73927126/sonda-na-Makro-Racer.php

Prodám ,
za 14 tisíc kompletní výbavu. Mám detektor značky X terra 705, dohledávačku Nokta Pointer New, sluchátka American Audio HP 700 + navíc motyčku, batoh, opasek, staré mapy, lopatku. Já už nemám na to čas - rybařím. .)

Ahoj,odkud jsi?

Prodám civku 17" na Minelab CTX 3030 jednou byla venku . Cena 6000 .

Zdravím, prodám DEEPTECH Vista Warrior 18Khz, kupovaný 7/2016, ještě přes rok záruka, osazený kulatou sondou 28cm, kryt jednotky a bateriového bloku součástí, český návod + orig. krabice. Detík je v bezproblémovém stavu, super vysavač na droboť, výborná separace, chozený víkendově. více na o.pete@seznam.cz.Cena 9000, možná sleva.

Mám na predaj knihu k CTX 3030 Andy Sabisch v 100% stave, 188strán, kompletný návod cena 1000Kčs+poštovné. 8-)

Zdravím. Koupím minelab x Terra 305 ve slušném stavu. Nejlépe se zárukou . Pokud máte na prodej podobné stroje neváhejte a napište. Davidstid@seznam.cz díky ;-) :-)

Ahoj, nemá někdo GM4 a vejš? :-)

Koupim pouzitou dohledavacku kolem 2tis. Dekuji

Tak už mám.. :-)

Ahoj ,koupím cívku k Tejónu Ultimate33 a transmiter ke sluchátkům WS107. Za nabídky děkuji.
milankolar1@seznam.cz ;-)

predám vodeodolne sluchadla KOSS pre ctx 3030 cena 2900Kčs.

Prodám Bounty hunter land ranger pro. záruka do 25.10. 2018, stav výborný. prodávám z důvodu přechodu na dražší. :) fotky pošlu 731023834

Kolik je cena?

Koupím známému pro kluka 12let detektor nejlépe Bounty Hunter,Teknetics ,X-terra 305 kolem 4-5tisíc pokud někdo má něco zaprášeného tak prosím do obálky díky. ;-)

Prodám 2D spider sondu 30cm.

Prodám novou sondu Coiltek S pro CTX 3030 14x9.Koupena na LP 20.4.2017. Jednou použitá asi 1 hodinu.PC 9900,prodám za 8000 kč.

Na predaj: Cievka Mars MD Discovery na Noktu Fors Core , ešte v záruke. Cena 160,-eur. Viac info a foto: http://detektory-kovov.sk/bazar-cievka-mars-md-discovery-pre-nokta-fors-core_801.html

Zdarec,zvažuji prodej XP Deus sluchátková verze bez jednotky. Jsou k němu dvě sondy 22,5 a 28cm,náramek na sluchátkovou jednotku (nepoužitý),adaptér na drátová sluchátka,rám sluchátek (nepoužitý),nabíječka-Ke každé cívce je i spodní tyč.Nahrána nová verze 4.0. Detík je ve velice zachovalém stavu,minimálně chozený .Baterie v perfektním stavu jak v cívkách tak ve sluchátkách Osobní převzetí v Brně.
Pevná cena 24 000 kč. V případě zájmu pište do obálky.

Ahoj. Kdyby měl někdo zájem pouštím do světa cívku Mars Tiger pro XP Goldmaxx Power.

Zdravim,prodam Tesoro Cortes zakoupeno tady na Lovcich 4/2017 novy 2x v akci 3 roky zaruka.Doklad o koupi.Duvod prodeje nesedl mi :,-(

17000,-
702022864

posledni snizeni na 15000,-

Prodám LP Zero 30 + dohledávačka Nokta RS Pinpointer. Stáří 9 měsíců, skoro nechozené. Pouze jako komplet. Cena k jednání 8.500,-Kč

Ahoj,prodám detík Garrett AT Gold,je po záruce,zánovní cívka Nel Hunter a sluchátka pod vodu,vše plně funkční, na detíku kosmetické vady(displej cajk,trošku odřená tyč a vršek) kdyby měl někdo zájem tak mail:dubcek@seznam.cz,pošlu foto,cena je 14000,-

Zdravim, shanim nejaky zakladni detektor pro zacatecnika. Pritelkyne chce jit nekdy se mnou, tak jen neco jako cs440xd, umax a podobny. Diky

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/74679226/DETEKTOR-KOVU-XP-DEUS-S-DVEMA-SONDAMA.php

Zdravím.Stále poptávám dohledávačku.Klidne může být jetej Fisher nebo B.Hunter,hlavně funkční.Momentálně jsem bez dohledávačky(ztráta) a je to peklo !Prosím nabídněte,pokud to bude v Praze,tím lépe.Děkuji

Prodám X-terra 705 za 11000Kč po záruce .

Ahoj,odkud jsi?

Prodám dohlédavačku nokta pointer new za 2500Kč.

Prodám Makro Racer v záruce, dokonalý stav, 10500kč.

Ahoj Znojmo.Cena pevná 19000.-kč. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru