Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám Tesoro EuroSabre II, se spider sondou 9x8, již po záruce, ale vše funguje jak má. Velice zachovalý, bylo s ním hledáno jen asi 20x. Cena Kč 6700.

Ahoj, měl bych zájem, ještě je detík volný?

Ahoj. Je ještě detektor volný? Jarda

Pouštím do světa XP Deus WS4 v3.2
Cívka 22cm, bez jednotky. Pokud je mi známo, tak jsem 3. majitel. Součástí je konstrukce, cívka s krytem, sluchátka s krabičkou a 3 náhradními molitany, nabíječka (kolem výstupního konektoru popraskaný plast), nabíjecí kabel, faktura s datem prodeje 30.9.2015.
Detík šlape, ale nějak mi úplně nesednul, s jednotkou by to asi bylo lepší, ale vzhledem k tomu, že ta stojí skoro jako nový Glock, tak jsem radši koupil toho Glocka :)
Představuji si 13k, osobní předání Praha
sajanim(kyselá ryba)seznam(tečka)cz
tři sedmičky stodvacetosm třidvatři

Prodám cívku Mars Tiger pro XP Goldmaxx Power.

Zdravím sháním pro známého garrett 250 + lepší cívka za nějakou parádní cenu

Dobrý den,sháním detík v cenové kategorii 5-8 tis.Nabídky mi piště do zpráv,děkuji. =)

A ještě nabízím k prodeji Tesoro silver uMax s original cívkou z detektoru Tesoro Golden uMax.Nabídky mi pište do zpráv.
:-)

Ahoj, prodám své Vaquerko - kupované zde na lovcích, stáří 4 roky, chozený jen v sezonu. Prodám s ultimate sondou+ základní spider sondou+kryt jednotky. Cena 6 tisíc. jaromir.holinka@seznam.cz, mob. 608965455. Případné dotazy rád zodpovím, event.pošlu fotky. Není problém i osobní předvedení, či vyzkoušení - okolí krnov, bruntál

prodáno :-)

Prodám MAKRO RACER 2, 3 měsíce starý, prakticky nové zboží, na displeji je ještě ochranná fólie. Se základní cívkou, sluchátky PHILIPS, českým manuálem a fakturou. Preferuji osobní předání, kdy detektor rád předvedu, ale zašlu i na dobírku.
Cena : 15.000.- kč
clansman74@seznam.cz

Prodáno, děkuji LP za prostor.

Na predaj Minelab GPX5000 s 3 cievkami kupovaný u nás, záruka ešte 1,5 roka. Cena 3200,-eur, možnosť dohody. viac info: http://detektory-kovov.sk/bazar-minelab-gpx-5000-pro-pack_802.html

Detektor kovů Garrett ACE 250 Prodám nový detektor Garrett Ace 250,nepoužitý se základní cívkou a k tomu dokoupenou úplně novou cívku NEL Hunter,obě cívky s krytama,kryt proti dešti na detektor,vše nové!!!!!!,nejlépe osobní převzetí.,Dohoda,do 100 km můžu dovést.Lipník nad Bečvou 602733250

pardon,ještě cena : 7900,-kč

Sháním detektor do 7000 nabídky pište do zpráv.děkuji.

ted jsem ji sehnal za 6 :D ...to tu uz asi nikdo nepřehodí :D

Jo občas žasnu co se někomu podaří sehnat a za kolik známé koupil rok starou GM4 s teleskopem za 6000,-Většinou je to v hospodě značka nic sem nenašel seru na to - vem si to ;-) o:-) víc takových o:-)

Tjn...ta mi utekla za 6500 jako nová :-/ ...a pritom byla na bazosi jakou dobu.Clovek musi hledat

Ja koupil minuly tyden GM4pro WD9 za 7k

Koupim Sonda S.E.F ULTIMATE 33cm pro Tesoro uMAX .... neprodavate nekdo za rozumny peniz?

Prodám 2f cívku na Minelab X-TERRA 705, 505 ,305, Sonda používá dvě pracovní frekvence 18,75 kHz a 7,5 kHz.Koupená loni v Lednu v záruce,ze s pod trochu odřená(Mars se chodí bez krytu-nedělá se)cívka opravdu snese vše bez prozvuku.3990,- s poštou. zjistil jsem že unesu i větší. ;-)

Zdravím. Koupím Zero 30 v dobrém stavu a se zárukou. Ať to pípá ;-) :-)

Zdravím prodávám Bounty Hunter Quick draw pro s krytem proti dešti. Není v záruce. K tomu krabice a návod
3500,-
Mohu přivézt - Jihlava,Třebíč, Brno, Mikulov, Olomouc, Ostrava, Opava, Třinec + od každého do okolí cca 30km
Pište do zpráv :)

Prodám Tesoro EuroSabre II se spider sondou 23 x 20 cm. Je po záruce, ale vše funguje jak má. Nízká váha, jednoduché ovládání, napájení jednou 9V baterií, vyrobeno v USA. Velice zachovalý, bylo s ním hledáno jen asi 20x. Cena Kč 6500.

Je ještě detektor volný? Jar.

Prodám Minelab CTX 3030, verze standard 2,5 let starý, detektor bez závad, vše v pořádku, běžné opotřebení, displej stále s ochranou folií. Cena 33 900,-Kč

Prodám Ace 150 po záruce. Víkendově chozený. V dobrém stavu. Cena 3750 :-)
Při rychlém jednání sleva

Ahoj, prodám Garrett AT Gold, po záruce s cívkou Nell Hunter a sluchatka Garrett + sluchátka pod vodu. Detík šlape jak má, drobné oděrky, foto mohu poslat na požádání, nejlépe osobní převzetí, Praha nebo Pardubice, cena 13000Kč,mail :dubcek@seznam.cz diky a ať se daří ;-)

Cagos,prodavam velkou civku na nokta fors core z meho setu. Civka byla venku maximalne 10x..je v suprovem stavu malo chozena vubec sem ji nevyuzival. Stav nove civky..cena k jednani 4000,- vice info a foto v SZ nebo jbhonza.jb@gmail.com ;-)

Prodam Tesoro Cortes koupeny novy zde na LP 4/2017 cena: 14000,- ,doklady zaruka 2roky a 10 mesicu :-)

Prodám detektor kovu GM4 pro W s příslušenstvím (3x sonda,bezdr.sluchátka).Vše zachovalé a plně funkční.Koupeno na LP. Cena 6000 Kč .

Jaké cívky k tomu jsou? Popřípadě šly by koupit ssamostatně?

Ahoj,
Prodam Tesoro Cortes RDS + Dohledavacku Nokta Pintpointer New + kapsa na nalezy.Koupeno zde na LP v 4/2017 na detektor zaruka v den prodeje 3 roky.
Jen vcelku cena 14500,- ;-)

Ahoj. Kdyby mel nekdo zajem tak znama prodava Bounty Hunter Land Ranger Pro. Detektor byl cca 5x v terenu. Nese mirne znamky pouzivani jinak zcela v poradku. Cena 5.000,-.

Prodano.

Koupím Vibra Tector 730 nebo 740. Díky

Ahoj, nemá někdo dohledávačku Nokta pinter new ? do zpráv prosím :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru