Prosím o radu ohledně výběru detektoru.

Zdravím pánové. Měl už jsem vybraný detektor od garretu a to GTP 1350, ale Elmara mi poradil, že lepší bude AT.

Nejsem vysazený na garret ale prostě se mi líbil. Chci se zeptat jestli v této cenové relaci do 15 000 existuje lepší detektor než garrett AT. Rozmýšle jsem třeba i nad
Minelab Xterra 705, CScope Newforce R1, Fisher F5 Plus nebo White´s Prizm 6T. Chci nějaký detektor s displejem abych měl aspoň nějaké informace. Nechci se spoléhat jen na svůj sluch..:)

Budu hledat ze 70 procent v lese, zbytek louky, pole minimálně.

Díky moc za radu

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil reegis 20.1.2012 14:36

Taky uvažuji o nějakém Tesoru a nemůžu se rozhodnout. Trošku mě mrzí, že jsem prošvihl ESII s tou ručně doladěnou větší koncentrickou cívkou. :-(
Zajímalo by mě zda je mezi ESII, Tejon, Cortes nějaký dramatický rozdíl v dosahu, nebo zda platím u T "pouze" druhou diskriminaci a u C digitální vyhodnocení.

To Jarvan: myslím že tě to tak moc mrzet nemusí, pokud bych sondu porovnal s Ultimate 33cm vyjde určitě lépe :)

Jak Cortes tak Tejon jsou na tom v dosahu lépe. Tejon určitě výrazněji, i když nové 2D sondy Cortese natolik posunuli že v pátek plánujeme udělat speciální hloubkové testy. Vše pak příští týden zveřejníme .)

dík za odpověď a už se těším na další test, i když abych řekl pravdu, tak mi každý další přečtený test akorát rozhodí můj jakš-takš ustálený názor :-)

Chtěl bych se u vás někdy zastavit, ale vypravuji se tam již skoro rok a ještě jsem se tam nedostal...


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru