Reflexní obojky

K uvedenému pod názvem Prosba
Dávejte miláčkům reflexní obojky sv. zelené, žluté, nebo červené. Myslivci by na takto označené hafany neměli střílet. Kovové, maskáčové a splývavé s barvou psa může jakýkoliv děda s flintou přehlédnout. Fixou na obojek napište tel. číslo a jméno psa. Ahojte

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Peking 9.12.2010 14:59

proti!

Jak jsi přišel na to, že je myslivci nebudou střílet ? Podle zákona mohou střílet psi, kteří se nacházejí min. 200 metrů od posledního obydleného domu a vzdálí se z dosahu povelů pána. Nic o obojkách nikde není nic napsáno. Vjímkou je pouze obojek bílé barvy, které nosí služební psi.

Myslivec nesmí střílet na žádné služební/lovecké plemeno a na ostatní jen v případě, že jsou v lese prokazatelně bez pána. Já jsem pořídíl červeně blikající obojek a je to kříženec loveckých plemen čili vypadá jako lovecký pes.

přesně tak souhlasím s Coraxem, na služební plemeno nesmí vystřeli ani v případě že mu honí třeba srnu, ale spoléhat se na to nedá, nedávno zastřelil jeden idiot chlapovi 3 mesíčního jezevčíka kterej šel po polní cestě 15 metrů před ním

spolehnout se stejně nedá na nic.Mezi myslivci jsou taky paka jako všude.Bude tvrdit, že pes hnal zvěř a fertig :-(

nebude tvrdit nic, bude mít nad sebou mohylu...

To nedělej, takový nález by nepotěšil. 8-)

Za pár let by sis myslel, že máš Kelta :D

Trochu by mě mátla ta brokovnice. :-O

Cau chci se zeptat neda se treba sehnat pro psa nejaka reflexni vesta s napisem policie?

no ono je zakázaný to prodávat bez předložení služebního průkazu, já našel firmu která to nevyžaduje, ale měli jen obojek policie, vestu jsem nikde neviděl.

musim to nekde sehnat a budu mit klid v dusi, a ne stres z vrahounu

ta moje obluda má obojek policie a de to i hezky vidět, pokud se někdo dívá dalekohledem tak to nemůže přehlídnout, ale některý by nezajímalo ani kdyby ten pes táhl nemohoucího důchodce z hořícího domu a stejně ti ho střelí. Hold nejlepší bude koupit pejskovi neprůstřelnou vestu :D

http://www.krmivadomu.cz/products/ochranna-vesta-pro-psy/
ale ta cena :D

tak jestli je tech 7000 na tam toho psa tak za vestu pro svyho chlupace bych vysolil tak desitku :-(, skusim to poresit pres kamarady od policajtu a myslim ze po psovi kterej bude mit napis policie myslivec ze strachu strilet nebude

....je to těžký...taky máme nervy :-( jenže lovecký pes často loví bez obojku, aby se někde nezachytil....takže o obojku to asi moc není... :-( normální myslivec snad pozná psa ,který se zaběhl..od toulavého psa :-/ jenže to by musel chtít a kolik takových je.... :-( a nakonec ani ten toulavý pes nemůže za to že se toulá...tak i ten by měl dostat šanci

je to o cloveku kterej vladne zbrani, takovej polobuh, myslim ze ted snemovnou prosel zakon o strileni psu nejak pritvrdili proti myslivcum, podrobnosti ale nevim

Jsou myslivci kteří přemýšlej,ale aj myslivci kteří hned střílej.Bohužel.. :-/

Ano, je to tak, slovo myslivec není nutně odvozeno od slova myslet a bohužel se mezi ně dostávaj a nazývají se myslivci i lidi, který ukájí svý mindráky bezhlavou střelbou na vše živé... Už proto ta vesta nemusí nic řešit, ani kdyby byla takováhle: http://www.rucksack.cz/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=653&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=1

Tihle hoši se většinou třesou na to si vystřelit,často je jim jedno, jestli je to jednou pes, nebo třeba orel,všechno je to škodná,včetně nás.Jednou se mě jeden ptal,jestli si má odjistit(myslel asi mého pittbula),řekl jsem mu,že si může i vysřelit,ale z lesa už půjde maximálně jeden z nás.Pak už jen brečel,že toho srnce bude muset zabít jindy,když jsme mu to tak posrali(já se psem).Ta mohyla jak zmínil kamarád sir Daniel mi přijde jako dobrej nápad.

Tihle hoši se většinou třesou na to si vystřelit,často je jim jedno, jestli je to jednou pes, nebo třeba orel,všechno je to škodná,včetně nás.Jednou se mě jeden ptal,jestli si má odjistit(myslel asi mého pittbula),řekl jsem mu,že si může i vysřelit,ale z lesa už půjde maximálně jeden z nás.Pak už jen brečel,že toho srnce bude muset zabít jindy,když jsme mu to tak posrali(já se psem).Ta mohyla jak zmínil kamarád sir Daniel mi přijde jako dobrej nápad.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru