Slavkovský poklad

Zakladám forum o Slavkovskom poklade,nakoľko je veľký nedostatok informácii o ňom,takže mi pripadá ako fatamorgána.Kto o tom viete čosi viac,prispejte :-P

založil Crusader 1.12.2013 13:33

No co vim první ofiko pátráni dokonce čb dokument asi ze 70.let, místa kde měl udajně být vyvrátil.

už ho nehledejte, včera jsem ho vykopal, paráááda :-D

hele ty velký hilzny, to nebylo ono. :-P

někde ve vinici

právě o tom čtu knížku Záhada Slavkovského pokladu, zajímavý čtení, ale pohybuju že tady ti rusáci něco vůbec zakopali, v klidu ustoupili a nebyl důvod něco schovávat, ale čert nikdy nespí takže všem hledačům - hodně štěstí ;-)

jak říkám ten dokument je buď ze 70-let nebo 80. let je zkrátka čb. a hledaj tam (na tu dobu)nějakejma hloubkovejma detíkama a dělaj tam vrty a pokusné kopání.

běželo to ten den co se slavilo 200let kdy na čt2 skoro cele den běžel o slavkově program

Ten byl rozebran jesče v te době,tak tim žoldem sebe už neobtěžujte,možna něco jinyho,ale žold je pryč jesče v te době to stalo kdy ustupovaly.Často legenda přežije sveho puvodce.Tak to. :-/

Jestli rusáci pokladnu zakopali, tak ji i vyzvedli.Je jisté že se po čase vrátili aby vyzvedli tělo carova pobočníka hraběte Tiesenhausena, pochovaného na ústupové cestě.V jedné z obecních kronik se píše že přijelo celkem šest vozů a dva tucty vojáků.

Kde byl pochovaný ví každý, kdo se zajímá o bitvu u Slavkova. A než jsem se dostal k té správné kronice a k informacím tak mě to vzalo pět let života. Z pochopitelných důvodů ti to nevyklopím během minuty. 8-)

https://www.facebook.com/archivct24/videos/z%C3%A1hada-pro-%C5%A1est-generac%C3%AD-1965/450240029068845/
Kime tady to máš. Kurt

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru