Sondy k detektorům kovů Tesoro

Chodim s Tejonem asi 4 roky a docela si rozumíme.Docela pěkne veci jsme spolu našli a dost lokalit jsme spolu prošli. Uvazuji o pořízeni nové sondy, na tyto prosle lokality kde uz toho klasickou sondou moc nenajdu. Taky by me zajimalo,jak se s ni hleda "kde to piska? taky v prostred jak u klasicke civky?" Myslite,ze to je dobry napad?

Sondy se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 6.3.2010 18:12

Určitě přidá jak Ultimate tak SEF 12x10", obě od Detech, jasná věc. Tady záleží už jen na tom, co bys rád měl na Cibole Ty sám. :-)

A do čeho by jsi šel ty kdyby jsi vybíral? ;-)

Tak mě se líbí SEFka. To je ale osobní volba, neznamená to, že mám něco proti Ultimátce. Prostě mě připadá, že je hezčí :-) Taková pěkná, baculatá. Jako já. :-)

Dobrý den, potřeboval bych poradit jakou sondu na Vaquero, hledám především kolečka na plochách bez překážek (pole, posekané louky...). Chtěl bych větší dosah než se základní sondou a také větší formát sondy, slibuju si od toho, že se tolik nenamávám, respektive že při stejné frekvenci mávání prohledám pečlivěji stejnou nebo větší plochu. Předem děkuji.

Ahoj, asi mě nikdo neodpoví, ale zkusím to.
Kamarád mě poprosil, zda bych se mu nepodíval na nefunkční cívku sef ke cortezovi.
Po ohledání zjištěn překroucený kabel u štekru, nebylo ani poznat kam který kablik patří. Jsou tam 4 barvy, zelená má mezi sebou a svým stíněnám cca 20 ohm a červená s černou a žlutou mají mezi sebou od cca20 do 30 ohm, na stínení nekonečno. Zelená snad nebyla ve štekru vůbec zapojená. Potřeboval bych znát zapojení cívky a štekru, Díky moc za případné rady.

Nejlepší bude napsat k nám na servis (servis@lovecpokladu.cz) nebo přímo zavolat servisnímu technikovi. Petr Zuklín DiS. +420 608 661 161 pracovní doba (9:00 až 18:00) :-) :-) :-)

Máš 24 možností, aby jsi vyčerpal všechny kombinace. Pokud rám obsahuje dvě cívky, pak jen 12. Zkus to provizorně připojit a uvidíš kdy cívka začne s detektorem reagovat tak jak má.

Díky za rady. Na štekru origo cívky jsem to tak nějak logicky naměřil, jsou tam dvě cívky ca 25 ohm, každá jeden vývod spojen se stíněním + kablik...nebo by se dalo říct že tam je 50ti ohmová cívka z jejího středu je odbočka spojená se stíněním + jeden káblik....

U té sefky mám kabel uplně uštíplej a oholenej na obou stranách, z cívky mě kouká ca 5cm stíněný barevných kablíků. Bohužel jsem mezi nimi nenaměřil nic co by se podobalo tomu na štekru originálu. Tak nevím, jestli mám oholit i ten plastovej závit uplně u cívky, jestli tam není další problém. Ale nezda se mi, že by kabel byl zničen ve štekru i dole u cívky...ale možné je všechno.

Někdo prosím základní sondu na Tesoro Silver na prodej? Diky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru