Sondy k detektorům kovů Golden Mask

Základní a doplňkové sondy, k detektorům kovů Golden Mask.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 22:08

Ahoj, neodpustím si trošku kritickou poznámku k sondám od Mars, které jsou dodávány bez krytu. Vlastním typ Discovery. Se sondou sem spokojený, ale při pravidelném používání sondy v ne moc čistém lese, kde se povaluje velké množství ostrých větví a ze země vystupuje nemálo ostrých hran kamenů, tak se můžu snažit sebevíc a čas od času prostě do některé z těch překážek zajedu sondou více, než bych si přál, což vede k tomu, že se mi na hraně spodní strany sondy tvoří několik milimetrů velké oděrky, které mi teda příliš radost nedělají :( . Máte někdo nějaký typ na podomácku vytvořený kryt sondy? Zkoušel sem to jen na některých místech obtočit páskou, ale připadá mi, že je poté celkově detektor hůře vyvážený. :(

Mars Discovery je velmi odolná, tam bych se nebál. Pokud přesto chceš mít jistotu, zkus, co na jiných sondách používám já: Starou duši z kola podélně rozstřihni, pak ještě jednou, abys měl čtvrtinu síly duše. A tím to omotej. Vydrží, není to těžký a ještě sondu "odpruží" při tvrdých nárazech.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru