USB Mikroskop

Pánové mohly by jste mi vy,co nějaký vlastníte,hodit link na typ mikroskopu a napsat stručně,jak jste s ním spokojeni?
Popřípadě poslat nějaké foto s ním pořízené? mail- NAFTAKCZ@seznam.cz
Díky za rady.

v kategorii Čištění a focení, založil Kopfrkingl 27.1.2011 19:29

Nechtěl bych kazit kšefty. Vlastním úplně stejný digi microskop objednaný s číny v přepočtu za 300 a funguje krásně :)

Supr, vsadím že tam dělají stejnou optiku jako němci. Nedávno jsem viděl uplně stejnou GPX 4500 jako dělají v Minilabu. Pán ji přivezl za 500 USD a opravdu, byla uplně stejná...... :,-( a rád bych se zeptal na dopravu, clo a DPH?

Mám docela slušnou představu o cenách dopravy, tudíž mi to přijde, že ten mikroscop musel být asi zadarmo? Jinak si to neumím ani vysvětlit.... :-D. Škoda že jsi sem nehodil ten link, rád bych jich pár objednal.

Máro smázni to celé tady.Neměl jsem to zakládat,díky.

To komprkingl: možná škoda to udělat. Freon si sním hraje už několik dnů a chce o tom i vypublikovat pořádný test. Pak bude určitě vlákno plné konkrétních věcí. :-)

Testík by byl opravdu dobrý,mě jako laikovi by určitě pomohl.

Počítám, že a pár dní to dá freon dohromady :-D

jen dál, mě to zajímá, zejména jak na barvy, aby se to nemuselo pořád ručně dotentovávati. dík.

Čína je veliká, čína je naše. Slogan komunistických let. Jejich produkty jsou dnes už velmi zajímavé. Pořídil jsem si tak za poloviční cenu litinová kamna s výměníkem-a topí. Ale s elektronikou bych ještě nějaký rok počkal. I když okopírovat tišťáky je snadné a polovodiče asi budou od stejných výrobců.

Dnes je z Číny skoro všechno. Také jsem o USB mikroskopu uvažoval, těším se na ten testík.

zdar
kde se da sehnat u nas nejlevnweji,na aukru jsem ho kdysi zahlid za 400kc,ale ted je tam nejlevnejsi cca 800-900kc :,-(

Jo tak link je http://s.dealextreme.com/search/usb+microscope.html?page=1 jukněte na to, samozřejmně kvalita zpracování je trošku jiná ale je funkční :)

A doprava je zdarma sice to chodí měsíc ale bez poplatků :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru