Finále soutěže o nejkrásnější místo roku 2018

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Deset nejlépe hodnocených příspěvků, podle hlasování hledačů na LP. Finále pobě do půlnoci 7.10.2018. Každý hlasující má pouze jden hlas. Vítěz se může těšit na nový detektor LP Zero II 30 WS v hodnotě 9 990 Kč s DPH.

1. Poulnabronský dolmen

Příspěvek poslal uživatel ja.runa. Odkaz na celý příspěvek zde: Poulnabronský dolmen

2. Chátrající grunt z konce 17.století

Příspěvek poslal uživatel Rychard. Odkaz na celý příspěvek zde: Chátrající grunt z konce 17.století

3. Oppidum Stradonice

Příspěvek poslal uživatel kremilek3. Odkaz na celý příspěvek zde: Oppidum Stradonice

4. Černý mlýn

Příspěvek poslal uživatel TomJery43. Odkaz na celý příspěvek zde: Černý mlýn

5. Bunkr

Příspěvek poslal uživatel Somira. Odkaz na celý příspěvek zde: Bunkr

6. Kopřivnice - okolí

Příspěvek poslal uživatel Soulweeper. Odkaz na celý příspěvek zde: Kopřivnice

7. Smírčí kámen Sedlice

Příspěvek poslal uživatel Edri. Odkaz na celý příspěvek zde: Smírčí kámen Sedlice

8. Smírčí kříž Kocanda

Příspěvek poslal uživatel Gimli. Odkaz na celý příspěvek zde: Smírčí kříž Kocanda

9. Kaple nejsvětější trojice - Malá Morávka

Příspěvek poslal uživatel Soulweeper. Odkaz na celý příspěvek zde: Kaple nejsvětější trojice - Malá Morávka

10. Zatopené Staré Hamry - Přehrada Šance

Příspěvek poslal uživatel Soulweeper. Odkaz na celý příspěvek zde: Zatopené Staré Hamry - Přehrada Šance

Hlasujte v soutěži o nejkrásnější místo 2018
Poulnabronský dolmen
21
Chátrající grunt z konce 17.století
41
Oppidum Stradonice
6
Černý mlýn
5
Bunkr
9
Kopřivnice - okolí
16
Smírčí kámen Sedlice
3
Smírčí kříž Kocanda
1
Kaple nejsvětější trojice - Malá Morávka
4
Zatopené Staré Hamry - Přehrada Šance
3
Celkem hlasovalo 109 lidí
 

Šťasný vítěz

Hodně radosti s novým detektorem:-)
 
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

3. Stradonice ;-)

Č.2 Chátrající grunt z konce 17.století ;-)

Borci, už je tam hlasovací anketa :) Tak hlasy prosím do ní :) Byly jste strašně rychlý :)

číslo 2. chátrající grunt

6-tka přeci ;-) Kopřivnice :-) ;-) o:-)

Dvojka, grunt...

Asi mi něco uteklo! Nestačil jsem zaregistrovat změnu pravidel po skončení soutěže! Asi i já budu, stejně jako kdysi Delta, považován za černou ovci a vyloučen za drzý dotaz, proč můj příspěvek byl vyloučený?! Komu jsem se nehodil? Proč výsledek není ponechán na hlasujících, ale zásah z moci úřední. Podobně jako v předešlých soutěžích! Bohužel, škoda. :-/

Nebet: fotky mas hezky. Ale nebude to tim, ze se mělo fotit místo v Cesko-Slovensku? Nebe nevim..spis otázka na admina :-)

Hlasuji pro čislo 2,chátrající starý grunt...líbí se mi toto místo, působí velice romanticky a je jako z nějakého válečného filmu....takových míst již dneska mnoho nenajdeme...Velice působivé..

áno, tiež som za č. "2" - chátrajúci aj starý grunt -
- je to o životě dříve, jak se lidi museli otáčeti, neskutečná dřina a zábava pražádná, od rána do večera nepustili vidle, kosu, hrábě z rukou, za dešte i větru - žádnej odpočinek na důchod - pracovali, dokaď nepadli.....přátelé, představte si obrovskej lán pole nebo louku posekati kosou - nepředstavitelné, to byli hrdinové!!!!

to NOLL22: ve které části oznámení viz: www.lovecpokladu.cz/home/soutez-o-nejkrasnejsi-misto-roku-2018-7400 je vyznačené, že se jedná o místa jenom v ČR nebo SR. Já to tam nikde nevidím. Dokonce ve "vzoru" jak se to má zařadit, jsou vyznačená místa jako příklad mimo ČR a SR i Polsko, Maďarsko, Slovinsko, ale nikde v popisu žádné omezení. Takže spíš nedůslednost požadavku autora. V komentech byl i dotaz na fotky z ciziny a admini to neodmítli. Navíc v komentu autora "namor" je hezký detailní popis i s místy, přírody, krajiny, …. ani toto nebylo vyvráteno, takže tichý souhlas. No a výsledek vidíš sám, admin si dělá co chce?!

nebet: A co hned ta druhá věta? "Ostatně léto je pro focení nejkrásnějších míst Čech, Moravy, Slezska a Slovenska jako dělané."

Aha, nevšiml jsem si těch šutrů v prvním příspěvku. o:-)

To nebet: nechtěli jsme to brát úplně doslova i když je pravda, že to opravdu bylo především pro Čechy, Moravu, Slezko a Slovensko. Ten hlavní problém tvého příspěvku je ale v tom, že jsi neuvedl kde to vlastně je. Ze stejného důvodu jsme nemohli uznat ještě jeden příspěvek, kde je dohromady několik různých lokalit. Tudíž pokud se chceš zůčastnit soutěže o nejkrásnějí místo, tak by jsi nám všem měl asi říci, co že to je vlastně zač, jinak to prostě smysl nemá. Podle mě takový příspěvek má smysl možná na stránkách o rybařině? Osttně máš to i v názvu: www.lovecpokladu.cz/mista/m/taky-konicek-706

Občas taky rybařím, ale úlovky sem nedávám. Nějak mám pocit, že to sem nepatří?

P.S nebet: je mi jasné, že to pro tebe muže být nespravedlivé, my jsme to ostatně diskutovali celé dopoledne.. ono to opravdu není jednoduché, jelikož v ČR je tento problém všeobecný. Proto tady ostatně máme nejdelší zákony v Evropě, jelikož u nás se prostě musí pamatovat naprosto na vše. Proto třeba památkový zákon má 144 stánek, přitom druhý nejdelší .. Bulharský má 64 stránek.
Pokud u příspěvku doplníš polohu, do hlasování ho jako 11 zařadíme.

Jen dotaz .....a ty kruhy v obilí ? o:-) o:-) o:-) o:-) :-D

A to mi řekni, který by to měl být příspěek doby?

Bylo řečeno že bude vybráno 10 příspěvků s nejvíce hlasy , Kruhy v obilí měli nejvíce hlasů ale nějakým záhadným způsobem se příspěvek vytratil z databáze " Místa " teda já ho jaksi nemohu najít :-D :-D :-D

to Elmara: můj příspěvek je z Mongolské tajgy povodí řeky Jenisej. Nemám zájem o zařazení do soutěže! Do budoucna doporučuji přesné pravidla, případně včas reagovat na dotazy.

ahoj. teď jsem všechno přečetl a pochopil, že zakopaným psem je můj příspěvek :-) nedával jsem ho do katalogu s úmyslem účasti v soutěži, i já jsem to četl jako místa v Česko-Slovensku. takže klidně mě z toho hlasování škrtněte, ať je to spravedlivý ;-)

To jaruna: no, u tebe byl otazník, ale jelikož jsi uvedl místo, tak jsme to vzali. Jelikož je to navíc přesně takové místo, jakých bychom chtěli mít plný LH.... ne, tohle bylo v pořádku.

To nebet: žádný dotaz od tebe nepadnul. Na jaké dotazy jsme tedy měli reagovat? Místo jsi neuvedl a to ani v textu, nechal jsi tam kluky dole v chatu hádat.

Já to zas jako tradičně nestiihnul. Musel bych prolezt dva HDD archivu a už teď vím že bych stejně nevybral. Pár dní jsem se toulal s egyptskym kamarádem archeologem po Luxoru a Údolí králů. To je pro mne nezapomenutelny . Smět si na všechno sáhnout. U nás nemám vyhraněné místo. Tady je tak nahuštěná historie že bych nevybral. Za mne příspěvek od já.runa. Kouzelné misto

to Elmara: já jsem nikde neuváděl, že jsem dával dotaz. Otázku položil Klčo: "Moze byt foto aj z cudziny ? Zijem totiz v rakusku." Nechtěl jsem se ptát na totéž, ale čekal jsem na odpověď. Nebylo to zamítnuto.
Ve svém komentáři přispívatel namor mj. popisuje "Tady totiž vůbec nejde o naše nejkrásnější místo. Každý z nás má nějaké nejkrásnější místo ale pro ty druhé (hlasující) nebude jistě nejkrásnější. Jářku.., je nutné ošálit vjemy a připravit očím hlasujících vskutku nádhernou podívanou.
To znamená hezkou, ostrou fotografii např. historické zříceniny, klapajícího mlýna, třistaletého stromu, říčního meandru v mlhavém oparu, ranním rozbřesku, vycházejícím slunci, zapadajícím slunci, s hvězdnatou oblohou, překrytou provazy deště, duhou, mrakem, měsíčním svitem, atp.."
Ani toto nebylo vyloučeno. Proto jsem vložil příspěvek, který jsem vložil.
Ale už je to zamnou, zbytečné je dále to rozviřovat.

nebet , věřím že tě to štve ale už se na to vyprdni ;-) Tvůj příspěvek mě velice zaujal , dal bych hlas , krásná příroda ;-) výhru nech potřebnějším ;-) :-D

Hlasuji pro číslo 2. Dík.

Njn, s tou cizinou mě to taky trošku štve. Taky bych mohl nahodit krásné fotky Pompejí s Vesuvem, Forum romanum, nebo tak něco. Kdyby tam nebyl ten Poulnabronský dolmen, tak by debata o cizině vůbec nemusela vzniknout...
S tou délkou zákonů je to asi v pořádku i kvůli tomuhle. Kvůli jasně psanému "Čechy,Morava,Slezsko a Slovensko" jsem se s Itálií vůbec nezúčastnil i když bych měl asi dobrou šanci. Takže je ta délka zákonů asi poplatná české tradici měnit si pravidla za pochodu... ;-)

Volím 1 Poulnabronský dolmen

;-)

Pro me nejhezci fotky jsou 1,6,9,10. Ac nerad, musel jsem se rozhodnout jen pro jednu a tedy c.1 :-) Jinak jsem to od zacatku bral tak, ze se muzou pouzit jen foto z "domaci pudy"...

Chátrající grunt z konce 17.století ....zpet do minulosti,,paradicka

č.2 Chátrající grunt z konce 17. století. :-)

NOL22 jejeeej bez ohledu na hlasy me velice těší, ze jsi vybral vsechny tři me místa. Dik :-) ;-)

Soulweeper: No vidis, to jsem si ani neuvedomil, ze to vse je jen od jednoho cloveka :-) Mas pro to cit a ty fotky maji dynamiku, o tom zadna. Cislo jedna ji ma v sobe taky a ten fotografovany objekt u me proste rozhodl. Zrejme vyhraje cislo 2, tj. grunt. Misto je paradni, to kouzlo tam je. Nicmene fotka (a omlouvam se autorovi a vsem kterym se libi, je to jen ciste muj osobni nazor, nechci srazet nici uprimnou snahu. Navic ja sam jsem se vubec s nicim nepredvedl) je slaba, nevyrazna, nicim nevynikajici. Urcite z toho mista slo vytriskat vic. Jit tam hned po ranu (vychazejici slunce, mozna i mlha) nebo vecer (zapadajici slunce), dat ty fotce trosku jinej uhel a zrejme pouzit i jinej fotak, vypadalo to jinak. Ale lidem se libi, lide rozhodnou :-) PS: snad jsem svym nazorem nepichnul do vosiho hnizda..to rozhodne nebylo mym zamerem. 8-)

Nemám fotoaparát a foceno pouze mobilem. Někde jsem četl něčí koment...O fotoshopu to rozhodně nebude ..... záměr byl přesně ten co plno lidí chytlo :-) Ostatní fotky zde,jsou přenádherný ....více komentovat nebudu :-) Ať se všem daří

Richarda: díky za upřímnost a za to, ze jsi kousnul tu moji uprimnost :-) Místo jsi vybral parádní a to je někdy půlka úspěchu. V tomto případě, zda se, celej. At se daří ;-)

NOL22 dekuji moc. Potěšilo :-) Rychard take foceno pouze telefonem. Obcas se to vybidne samo. Tve misto se jiste do katalogu LP hodi vic, zatim co ja jakozto zenska jsem spíš na tu krásu a atmosferu kolem.:-) Všichni jsme hrdí na to své a je to pro nás krásné, a každý vidí krasu v necem jinem. To je to kouzlo lidí. :-) V podstatě se ti da predbezne gratulovat ;-) tož at se daří

Dobrý večer, hlasuji pro Chátrající grunt z konce 17.století od uživatele Rychard. 8-)

Prosím majitele příspěvku chátrající grunt any se nám ozval. Potřebujeme vědět kam poslat detektor :)

Děkuji celému týmu LP za krásnou soutěž,jak to zde vše vedou a mají porozumění se všemi námi co nás tento koníček baví. Někdy to opravdu není jednoduché .Dále pak,bych chtěl poděkovat lidem za jejich podporu a lajky, všem soutěžícím za překrásné fotky magických míst . Vřelé díky všem :-) PS: detektor jsem věnoval svému otci,ten už chudák nemohl dospat v neděli večer :-D

tak snad nás tu brzo obohatí pěknejma nálezama... ;-)

děkuji všem za účast a podporu.... ;-)

Gratuluji výherci fofo normální zkrátka sem na ni viděl tu stavbu ještě v rozkvětu a má parádní zdi co se jen tak nevidí a sposta lidi by něco takového chtěla jenže řemeslo zaniká jako ta stavba sem od fochu proto sem dal hlas jinak ostatni sou nadherne vizualne ale neřekli mi to co rujny te stavby :-P :-P

;-)Asi sem něco přehlíd.Do této soutěže se muselo přihlásit aktivně?

Pěkný fotky, škoda nestihl jsem dat palec nahoru i tak gratuluji všem zúčastněným.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru