Mistr Hledač 2018

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Byly ročníky, kdy nám tekly nervy, jelikož co mohlo, to se nám rozsypalo pod rukama. Ten letošní byl ale doslova opak. Na co se šáhlo, to šlo doslova samo. Možná, že jsme se to za těch deset ročníků už naučili. I to počasí, kdy to vypadalo, že snad jediný letošní víkend, kdy bude konečně pršet, bude ten náš, nám vyšlo. Opravdu skvělý ročník, ta letošní desítka :-)

Chtěl bych poděkovat všem, co se podílejí na organizaci celého mistrovství, bez nich by žádný Mistr nebyl. Všem členům Archeo LP 2010, kteří už 8 let místo soutěžení jenom pískají, Stagře za to, že nám opět zapůjčila pozemky a především rodině Pěchotových, pro které je to myslím každoročně nejdelší víkend v roce, jelikož starat se na mlýně najednou o nějaký cca 400 lidí, je pořádný nápor.

Speciální poděkování pak patří Cementovi. Ukázky odlévání bronzu byly prostě skvělé a díky Robertovi mnozí hledači poprvé viděli, jak pravěké předměty vznikaly. Také Zipsymu za lukostřeleckou soutěž, kde si každý mohl otestovat jak talentovaný je. Určitě také Pilotovi, který vydržel v šuplíku polygonu celé testování a svými vtipnými hláškami bavil i ty, kteří zrovna neexcelovali. To největší poděkování ale patří Tacudovi, Jarušce, Jitce a Lence. Ty se doslova nehnuly z registrací a v doslova bleskových časech zpracovávaly všechny výsledky. Kde bychom bez Vás holky byli:-)

A co za rok?

Tak jak je už tradicí, na konci letošního ročníku se začne připravovat ročník nový. Ten 11., bude Keltský. Můžete se těšit na Keltské/Skotské sportovní hry a další legrácky, které pro Vás začneme od zimy připravovat.

Za všechny co pro Vás Mistra Hledače 2018 připravili

Elmar


Letos se Mistra hledače zúčastnilo cca 400 účastníků. Asi je to rekord. Poprvé nezbylo ani jedno soutěžní číslo:-)


Prvním pátečním závodem byla lukostřelba, kterou organizoval Zipsy. Vítězkou se stala Anna Chaloupková, to je ta paní s mimčem na ruce.


Skvělým zpestřením letošního Mistra hledače byla Cementova dílna. I když se odlití meče nepovedlo vinou vlhkosti, odlila se spousta dalších menších předmětů. Řada hledačů asi poprvé v životě viděla, jak se předměty, které občas kopnou, vyráběly.


Liborův polygon se ukázal v nejlepším světle. Celou dobu ho obsluhoval PilotK, Jindra Krejčí. Ten všechny bavil svými nekompromisními hláškami a doslova celé odpoledne na polygonu moderoval. Vše fungovalo tak, že hledač si polygon otestoval a pokud výsledek neodpovídal možnostem přístroje poslal ho za námi. Po nastavení přístroje šel znovu testovat. Výsledky byly velice zajímavé a příští ročník z nich určitě uděláme nějakou tabulku, jak si řada účastníků přála. Co se týče dosahu, který se na polygonu měřil, tak vítězem byly detektory Equinox 800 a 600 a E-Trac.


Připravené čtverce. Soutěžní čtverec má 8x8 metrů.


Start soutěže na čtvercích byl za mírného deštíku. Ale zazpívali jsme si Nejsme z cukru, nejsme ze soli a šlo se na to;-)


Závod na čtvercích - Mistr Hledač


Počítání cílů. Někdy napočítat tu dvanáctku dělalo problémy. V tabulkách výsledků jsou to pak ty borci, kteří mají 12 cílů a 30 minut. Ty co tam mají 0 cílů a 30 minut jsou ti, kteří přeladili formu a na závod se pak už jenom dívali jako lehce unavení diváci:-)


Všechny cíle byly maximálně v 5 cm. Nejde tak o výkon detektoru, ale  o rychlost a zručnost hledače.


Sláva vítězům a čest poraženým

Týmová soutěž. Hledalo se více jak 6500 cílů.


Přebírání nálezů


Vítězové týmové soutěže


Letos bylo na Mistru určitě nejvíce celých rodin včetně dětí. Dělá nám to velkou radost a přesně takového jsme chtěli Mistra Hledače vždy mít. Doufáme, že příští rok jich bude ještě více.:-)


Pročítání výsledků


Tak zase za rok... tentokrát na speciálním Keltském ročníku


Celého Mistra Hledače pro Vá nafotila tahle mladá sympatická slečna Helča Hezká. Děkujeme moc a držíme palce s přijímačkami :-)Všechny fotografie najdete zde:

Mistr Hledač 2018 -1
Mistr Hledač 2018 - 2

Výsledky Mistra Hledače 2018

Výsledky jsou ke stažení ve formátu PDF

Mistr Hledač 2018 - Junioři

Mistr Hledač 2018 - Ženy

Mistr Hledač 2018 - celkové výsledky

Týmová soutěž - Fišer

Týmová soutěž Golden Mask

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Díky moc za mě i za Anežku (10).Bylo to super a i prcek se těší za rok ;-) ;-)

Byl to luxus a příští rok zase :-D :-D

Jako každoročně PARÁDA - jen na příští rok krom Keltů taky kapínek Slunce ;-) :-) :-D

Bylo to super, už se těšim na příští rok :)

To Cobra: místní dokonce tvrdí, že fungujeme jako dešťové kouzlo. Každopádně ten nahoře už ani nevím po kolikáté zařídil, aby během závodu nepršelo. Asi nás má trochu rád :)

Byl to parádní zážitek. Moc jsem si to užil a už se nemůžu dočkat příštího roku. :-) :-)

To Cobra: V úterý a ve středu bylo při přípravě čtverců sluníčka až moc :-D

Dobrá tak já si na příští rok přibalím ke stanu i kýbl :-D

To Cobra: A kýbl na co? Aby jsi nedopadl jako Ježíš, který dorazil v závěru druhého kola :-)

Bylo to super , jeste jednou diky vsem ! 8-) a zase za rok ;-)

parádní,celemu teamu LP patří díky,užily jsme si to a za rok znova ;-)
Hanzen&Maki

Fotografka ma velký talent ,určitě by bylo dobré ho dál rozvíjet :-)Super fotky. A jinak bál jsem se vedra.Zbytečně... 8-)

Neni Brandlín jako Brandlín :-D kdyz jsem v pátek přijížděl do Brandlína ,tak jsem si říkal že za tu dobu co jsem tu nebyl, tu někdo dokonce vykopal rybník :-D a celé je to nějaké jiné ;-) taky mě napadlo že je to nějaký padělek Brandlína..8-) Takže spoléhat na navigaci předpověď počasí a jedna paní(ryba) povidala je loterie ;-)
Všichni co dokážou připravit takovou akci,jsou Borci! dá to velké úsilí bylo to super 8-) :-D Jsem rád že jsem se mohl zúčastnit a poznat věrné přátelé na tomto webu 8-) ;-)

Byl jsem spokojen,letos jsem byl poprvé a paráda. 8-)

Letos jsem si to neskutečně užil. Cíle byly perfektní. Cement podle mého očekávání skvělej. Příprava závodišť musela být náročná. Poděkování týmu LP za perfektní weekend.

Parádní akce,, díky všem těm, kteří se o nás starali a příští rok znovu 8-)

Cemente, klobouk dolů. Byl jsem přítomen odlévání meče. To, že se to nezdařilo je u mě normální. Eště, když na tebe čučí tolik očí. Já bych s tím praštil a šel na pívo.
Jednou s tebou pokecám.
Kamarád, co to učil mě říkal, že nejhorší je, když se ti to povede napoprvé. To pak nevíš, co od toho očekávat.
Ještě jednou díky za ukázku ;-) ;-)

Vitorio, příští rok se to určitě povede. :-)mám slíbené že příště to bude ve znamení Keltů a že můžu zas odlévat.. tak budeme v kontaktu a společně udělat zajímavou nazornou ukázku . ;-)Jinak ten kamarád má svatou pravdu :-)Už vím že nemám vozit sádrové formy a když už tak suché :-D :-D

Už se těším ;-) ;-)

Díky organizátorům za super akci ;-)

Cemen a Vitorio , no tak to se máme na co těšit ;-) ;-)

parádní děkuji všem co se na uspořádání podíleli. chyběla přednáška pyrotechniků ale co už tak zase za rok :-) a počasí v pohodě ani mráz kopřivu nespálí ;-) a fotečky luxus

Díky L.P. za super akci, viděl jsem lidi, ktere jsem léta neviděl, a poznal nové. :-) :-)

Luxus akce... Taky jsem si ji moooc užil. Díky pořadatelům... ;-) ale taky mě trošku chyběly ty přednášky.... ;-)

Klucí díky perfekní práce a příprava a organizace a všechno smekám ;-) :-D

Všem velké poděkování za přípravu a průběh skvělé akce...díky ;-) ;-)

Jen bych vzkázal tomu fešákovi s miminkem že mu tady fňuká,nechce spát a ať si ho přijde přebalit :-D

Dakujem za super fotodokumentaciu, kedze som sa tento rok nemohol zucastnit.

Křémo,ale ta podoba ;-)

Velké poděkování patří mistru Cementovi a též organizátorům ;-)

Akce perfektní a moc povedená . Atmosféra jako vždy jedinečná .
Přišel jsem , viděl jsem, užil si to .
Dokonce hned první den jsem kupodivu pár lidí poznal .A ještě lépe -budu si pamatovat spoustu dalších o:-) :-P :-P ;-)
Jako každý rok, skládám poklonu všem pořadatelům za dokonalou přípravu i fungování a všem zůčastněným za kvalitní atmosféru plnou zábavy 8-) ;-)
Příští rok se zase uvidíme 8-) ;-)

Děkuji slečně od lukostřelby, že měla tu trpělivost😉....nakonec jsem to pochopila, že se musí pustit tětiva, aby šíp letěl😁😁😁

To Charlie14: Úplně to slyším, bože já jsem blbá , ona se měla pustit ta guma a nejen ten šíp , proto mě to nestřílelo :-D :-D :-D

To Jelda80:😉😁

V článku jsem uplně zapoměl zmínit, kolik se vybralo v dobročiné tombole. Letos to bylo 120 200 kč! Doklad o vložení ještě do článku přidáme :-)

Paráda :-O :-O :-O ;-)

Sice jsem byl jen na skok ,ale dík za poligon borci :-) Příští rok dám i soutěž :-) R.

Polygon * :-/

celej weekend jsem na Vás uslintaně myslel...Opravdu mě moc mrzí, že jsem nemohl dorazit, ale okolnosti tomu nepřály, ač už jsem měl sbalenou i kytaru... Příště dorazim snad i stopem :,-( o:-)

Já sem vděčnej, že sem moh aspoň na malou chvíli přijet, i když poslední hodina byla ode mě dost na krev, jako v mlze, útržky, Elmara měl pravdu, že sem blázen, že sem jel. Musel sem, roky do toho dávám srdce. To nešlo jinak. I když sem byl týmu více měně k prdu, letos. Děkuju, že mě jako nepotřebnýho nezavrhli.

Jirko Byli jsme moc rádi, že jsme Tě alespoň chvilku viděli a mohli si podat zase ruku ;-)

to: Elmara - kýbl na vylejvání voby ze stanu - né na blití ;-) :-D :-D :-D

Tak jak každý rok
Kluci z LP opět připravili Mistra parádně. Dík za kásný víkend.

No, bylo to opět super!!! Opravdu velké DÍK pořadatelům.
Jezdíme na celý víkend komplet rodina i s čoklíkem a moc si to užíváme. Pátky se snažím být za vzorňáka a brzy šupky do hajan, ať jsem ráno čerstvoučkej. Sobota večer se ale většinou lehce zvrhne. Letos byla super beseda s klukama od Mikulova. Víno měli výborný, ale pekelně zrádný. Však mi v neděli ráno nebylo úplně fit, ale jinak jsem byl spokojeňoučkej..
Tímto zdravím kluky moravský (Karel ,,jedna ruka netleská") a jejich rodinku s kamarády. Fajn kluky s kytarou. A další staré a nové známe kteří nám zpříjemnili víkend na MH.
PS: Sisinka pozdravuje Miu a Sky a další pejsky s kterými si užila víkend a vylítala do zblbnutí :-D :-P :-D

Jojo není nad to,když se sejde banda správných a stejně postižených lidí ;-) Já bohužel letos opět nebyl.Co se dá dělat,tak snad na Kelty 8-)

Díky všem, jste super lidi. Ale příště mi pohlídejte Modrýho, kdo s ním má pak spát :-D :-D.
Můžu použít pár fotek?

Modrey byl dobrej :-D

Si piš :-D :-D :-D :-D :-D

Zítra bude Modrey na příjmu, to bude omluv :-D. A zbytečně, byla prča, zvlášť jeho soutěžení. Ježiš marjááá :-D :-D :-D

Trochu mě mrzelo sesypávání nálezů více skupin, ale uhlídat se to nedá, vem to čert... ;-)

A nejkrásnější nález jara dopadl jak? Neví někdo? Díky ;-)

Vyhrál koník :-)

Fakt? :-P skvělá zpráva.... Tak snad se někdo ozve ;-)

Nebyl jsi bohužel přítomen, budeš zkontaktován na LP. Nález je to boží a já ti gratuluju, hlasoval jsem pro tebe ;-). Ať ti výhra slouží :-).

Děkuju moc :) děkuju všem za každý hlas.

To Mgrcz: ano, gratulujeme i za celý tým LP :) Prosím napiš nám adresu, kam můžeme výhru napsat na náš email v záložce kontakty. Ještě jsme se po náročném, ale skvělém víkendu nedostali k tomu, abychom Tě kontaktovali. Hezký den všem. Tacud

To Newt: ano, bohužel ohlídat se to nedá, je to na svědomí každého jedince. Nicméně na příští rok máme připravený plán jak to zase trochu více znesnadnit, tak se nechte překvapit :) Hezký den. Tacud

Jani, díky i za Anežku. Dalo mi to hodně práce jí vysvětlit, jak se v tomto nechá podvádět. Nechci jí odrazovat, hlavně teď, kdy jí to začlo dost bavit. Přeci jenom, je jí deset let. ;-) ;-)

Ano, je někdy těžké to vysvětlit, ale je to realita a jediné co je možné začít každý sám u sebe a svých dětí. Také neustále doma řeším co je fér a nefér :) Anežku zdravíme a bohužel takový je život. Když nejde o život, je o ... :) nicméně to zkusíme pořešit. Hezký den. J

Jani , tak snad se Vám to povede ;-)

Ještě jednou díky a Anežce vyřídím a rád. Myslel jsem si, že až uvidí na Mistru tu skrumáž lidí a to hektično, že se mi na to vyprdne. Ale opak je pravdou. Už se těší na další ročník :-) :-)

To Vitorio: to jsem ráda, já myslím, že je to chytlavé a samozřejmě jde o atmosféru a ta byla letos super.
To Jelda80: uděláme pro to maximum, ale nic nejde ošetřit na 100%, mám takovou teorii, že my Češi jsme přeborníci v tom jak co obejít slušně řečeno :)

Tacudku, kdo chce podvádět, cestu si vždycky najde. My jsme se jeli pobavit a to se povedlo, díky ;-)

To Newt: ano, to je pravda, ale trochu to můžeme ztížit :)

To každopádně, ale nějak nenápadně, ona by byla asi největším trestem ta ostuda při klepnutí přes prsty, než preventivní obstrukce, kterou bychom podstoupili my, poctivci od narození :-D.
Aby vy jste s tím pak neměli víc práce a nervů než je nutný. Ale těšíme se zase za rok ;-).

Není potřeba nenápadně, bude to jen trochu jiné, ale prozrazovat nic nebudeme. Ale mohu Tě ujistit, že to uděláme tak, aby nám přibylo minimum práce :) tak zase na viděnou za rok. Ať se daří. J

Jak podvádět?Nějak to nepobírám o:-) :-D ?

To Gringo: o nic nejde, byla to jen diskuze jak zabránit případným nenechavcům v týmové soutěži, aby nemohli sesypávat mimo svůj 2členný tým. Nikdo nebyl chycen při činu, takže je to vše jen v teoretické rovině, to abych zamezila případným nedorozuměním a obviňováním! Nic neděje, Země se točí dál :)

Jo ták. No já tam nebyl ale to si nejspíš nikdo nedovolí si myslim

V to také pevně věřím, bylo by to už vážně s námi špatné, kdybychom se každý předem podezírali z nekalého jednání... jak jsem řekla o pár řádků výše, každý máme své svědomí a s tím žijeme. A také ještě jednou opakuji, že je to vše jen v teoretické rovině!

no byla to velká paráda. Byl jsem už na třetím Mistru a pokud to vyjde pojedu zase. Zdravím Battlera, Jeldu , Modrýho a další spolusedící z pod pártystanu na dvoře. Příští rok na viděnoooooou.

No jasně :) Pod párty stanem to žilo :D
Byl jsem letos sice poprví, ale neskutečně jsem si to užil a příští rok na 99% nevynechám :)
Víno(Pívo), Ženy, Zpěv 8-)
Nemalo to chybu :)

Tacudku, ja jsem to s Doktorem taky sesypal do jednoho sáčku,který jsme letos poprvé nezapoměli na základně,bohužel jsme museli odjet dřív než bylo vyhlášení tak jsme se nemohli s Vámi všemi potřást ploutví ale na tom nic nemění že to bylo letos moc fajn a těším se na všechny někdy příště Ahoooj ;-) ;-)

To Zblabun: to je v pohodě, v rámci týmu to bylo dle pravidel a také jste ode mě všichni dostali jen 1 sáček. Také mě mrzí, že nebyl čas pokecat, bylo to letos hektické. První ročník, kdy nám nezbylo ani jedno volné číslo na čtverce... i když nakonec pár lidí na závody nedorazilo. Tak snad příště bude příležitost. Mějte se fajn a za rok zase na viděnou a snad i pokecanou :) Tacud

Nechci spamovat i tady, ale když už mě to stálo tolik nervů... o:-) :-D
Vzpomínka na MH 2018

https://youtu.be/nEA51uKlgUU

A už dám pokoj ;-). Fakt.

Newte, super videjko, pěkně sestříhaný, vtipný..... :) Jedním slovem SUPER :)
Hlavně mě dostal ten konec :D
To že si mě natáčel to vím, ale to, že si mě dal do konečnejch titulků, tak to mě pobavilo nejvíc :D

No týýý vole :-D :-D :-D :-D :-D
Je to nááádhera :-D :-D :-D
......ovšem zataženej pilot je nej. Pěkně jsme si s Peťulí poplakali :-D :-D :-D :-D

Dík :-D.
Mistra 2018 jsem dodělal 18. září. Po 18 dnech od Mistra jsem to vetknul na YT.
Mimochodem, svátek mám 18. června, narozeniny 18. března. To nemůže být náhoda :-D :-D

Jo a ještě něco, má to bez tří sekund 18 minut :-D :-O

Moskou, bylo to už hotový a moje žena si stěžovala, že prej kde je v titulkách kytarista. A jo! Tak jsem tě tam fláknul, se přiznávám, zapomněl jsem o:-) :-D :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru