Mistr Hledač 2021

Kategorie: Co se jinam nevešlo

Za normálních okolností už by přípravy nového Mistra Hledače byly v plném proudu. Ale bohužel už druhý rok po sobě nemáme tušení, co bude. V článku najdete malou anketu pro ty, co na Mistra Hledače jezdí a také pár nostalgických videí. Pohledem dnešní reality mi některé záběry připomínají nějaké sci-fi.
Nemá smysl dlouze rozmazávat různé podoby naší covid reality, kterou si všichni prožíváme. Pokud bych to shrnul, tak mi přijde, že to většina zlehčuje, než se objeví nějaký horší případ v okolí. Pak se to zase změní do druhého extrému. Z týmu LP si tím zatím prošel Tomáš (Freon), který si dal 3 týdny doma. Je tedy možné, že jsme to ale měli všichni už minulý rok, jelikož Pilot si začátkem února 2020 prošel opravdu prapodivnou 3 týdenní chřipajznou, kdy vypadal doslova na umření a ve stejném čase skončil můj táta s podobně šíleným průběhem na JIPce. Žádné testy se ale v té době nedělali, tudíž kdo ví.

Za největší zlo ale považuji to, že máme už rok zavřené doma děti na on-line. A opravdu neznám nikoho, kdo by mi řekl, že u nich to jde „bez ztráty kytičky“. Dětem už trochu hrabe a popravdě, rodičům taky.

Do tohoto stavu tak nyní přichází čas, kdy se prostě už musí začít na přípravě Mistra pracovat. Zcela zásadní je zajistit pronájem Mlýna a pozemků. Každý kdo někdy na Mistru byl to asi chápe, prostory které potřebuje jsou značné a je potřeba říci, že nám v tomto směru vždy rodina Pěchotů a Stagra vyšla neuvěřitelně vstříc. Je to ale potřeba udělat včas, konec února nebo začátek března by byl ideální.

V minulém týdnu jsem tak mluvil s řadou kluků a děvčat co nám s Mistrem pomáhají. Bez nich je ostatně možnost dělat Mistra zcela vyloučená. Všechny odpovědi byly velice skeptické a v podstatě nemáme nikoho, kdo by věřil, že se to letos udělá a že má smysl na tom něco dělat. Sám jsem tedy nějakou vírou v lepší příští na podzim také moc nepřispěl. Sledujíc každodenní realitu a bezradnost našeho státu, tak maximálně doufám, že povolí v létě dětské tábory. Jinak tady asi zažijí nějakou rodičovskou vzpouru.

Určitě nás ale zajímá především názor těch, co na Mistra Hledače jezdí. Proto bych všechny poprosil o jejich názor v krátké anketě.


Mistr Hledač 2021
Chci na podzim přijet na Mistra hledače 2021
Ano
50
Ne
12
Celkem hlasovalo 62 lidí
Mistra hledače bych dělal, na podzim bude vše ok
Ano
49
Ne
13
Celkem hlasovalo 62 lidí
Vzhledem k možným omezením, bych připravil na Brandlíně alespoň setkání, bez velkých závodů
Ano
47
Ne
15
Celkem hlasovalo 62 lidí


Videa

Pár videí z minulých ročníků.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ahoj všem, jakýkoliv sraz chceme asi všichni, jen to není zatím možné. I když se situace malinko rozvolní, tak kempy stejně jako vloni nebudou smět ubytovávat. Já osobně nevěřím, že letos nějaký sraz bude. Chabařovice jsou taky zatím mimo mísu. Držte se, brzy to bílé sleze a zalezeme do lesů :-D

Po očkování a negativním testu v omezeném počtu?Je to jen názor. Je to také obrovská odpovědnost,jak pořadatele tak zůčastněných. Doufám že moc neblbnu, jen se nám stýská po Mistrovi.

Ahoj všem. Koukám na videa a trochu závidím, že jsem žádného mistra nestihl. Super akce a když vidím pohledem „shůry“ tu masu lidí, tak klobouk dolů organizátorům. S covidem u nás v rodině čtyři lidi a musím říci - dost blbý průběhy. Synovec v plné síle 33 let lezl doma po čtyřech se svalovou bolestí a návaly teplot a dušnosti. Bejvalka s mojí dcerou dokázala jen ležet a chodit na záchod, takže jsme se museli starat i o ni… atd… Naštěstí to nemá takovou mortalitu jako třeba ebola. Štěstí v neštěstí. Mám čtyři děti a zatím dobrý. Hodně je zaměstnáváme školou i hraním. Ale raději nikam nejezdíme. Běháme jen po okolí a na zahradě. Myslím, že máme ještě čas nic neuspěchat…

stále môžete spraviť Mistr hledač online :-D :-D :-D ...to byl fór... ja som už na šťastie po druhom očkovaní.

Na MH jsem nikdy nebyl, tak jen malý příspěvek ke covidu. Covid jsem prodělal v říjnu a naprosto bez problémů. Tudíž jako většina národa sranda, pohodička. Dnes v noci mě odvezla RZ na kardiologii - prý s největší pravděpodobností zánět osrdečníku způsobený covidem.
Já, absolutně zdravý člověk, nekuřák. Nemám žádné nemoci běžné v mém věku. Denně a za každého počasí jezdím do práce na kole ať mrzne nebo prší. V životě jsem vážněji nemarodil a v nemocnici jsem byl naposledy, když jsem se narodil.

Není to fak prdel, dávejte na sebe pozor.

Zdar bejci a bejkyně. Já si teda hovím na Vysočině v lese, cvičím psa a slepice (se střídavými úspěchy) a profesně ani osobně se mě ta tatrmánie s pandemií téměř nijak nedotýká. Znal jsem mladý lidi v plný síle, co na to klekli, ale taky znám pár důchodců nad 80, co to dali v pohodě - čili si nikdo nevybere. Ále dostal jsem takovej HŘÍŚNEJ NÁPAD : Co takhle začít připravovat jako by se nechumelilo, spočítat náklady na tu přípravu a hned vybrat nějaký startovný s tím, že by ti přihlášení byli smířeni , že v případě neuskutečnění akce se startovné nevrací. S trochou optimismu bych hleděl na předpokládaný termín, bo to bude před volbama...a před těmi minulými epidemie dost ustoupila :-D :-D. Do léta budeme tak promoření novými mutacemi viru, že nějaká prevence bude problematická. Takže buď pochcípeme na kovid, nebo následně na hlad a chudobu. Já bych radši zdechnul na hledačce, než posraný strachy ve sklepě. Hodně zdraví všem...

To je právě ono. Nikdo neví jaký to bude mít následky a co to s námi udělá v budoucnu. Nejhorší je ta neohleduplnost mnoha jedinců k ostatním. Nikdo přeci nevý koho to sejme a jakou formou. Nechci strašit, my to zvládnem ale kokoty s argumentem "mírné chřipečky" bych přetáhl latí s hřebíkem... :-(

Jsem zatlačil slzu z oka..♥️

Kvakjir: Volby jsem měl v původním textu. Ještě s pár poznámkami k současné vládnoucí partě. Ale musel jsem to dát pryč. Přišla by jasná reakce, co je to za sluníčkáře a kavárníka... a ještě by to byla pravda ;-). Jsi Jirko ale první rozhodčí, co do toho chce jít. Tedy nejsem si jistý jak dopadne pořadatel takové nelegalní akce? Nemá někdo zkušenost třeba s pořádáním nelegální technopárty? :-) Na záběrech v TV vždy jenom kontrolují, jak moc jsou řidiči sjetý, což je docela v pohodě. Jelikož u nás by se měřila maximálně uroveň krve v alkoholu. ;-). Ale co se děje potom s tím co to "svolal".

P.S: Nejsem si jistý, zda by to fungovalo, ale vzpomněl jsem si na jednu historku našeho kamaráda. Nebudu ho jmenovat jeho skutečným jménem a tak mu pojďme říkat třeba „Radovan“.

Cca. před 20 lety jeden náš kamarád udělal takovou hezkou dohledávku na místech, kde by se tedy úplně hledat nemělo. Nemyslel to špatně a nálezy skončili kde měli, ale papír na to nebyl žádný. Jelikož v blízké vesničce žil bývalý příslušník PSVB, po příjezdu tolika aut k lesíku neváhal a povolal policii. Na místo pod lesem tak dorazila dvě policejní auta plná příslušníků. Po lese se jim nikoho honit nechtělo a tak čekali, až se hledači začnou trousit z lesa. To se také začalo dít a příslušníci se začali pídit po tom, kdo že to tady organizuje. Odpověď všech byla „Radovan“. Nakonec k autu dorazil i „Radovan“ … to už tam tedy stála jenom jedna policejní kára a nadpraporčík hned k němu, zda není Radovan. Na to Radovan s vážnou tváří, „Radovan, ten už jel pryč před dvěma hodinami“.

Nevím zda použít stejnou taktiku na Mistra?

Elmara: Tos mě dostal :-D :-D. Na technopárty se lidi svolávali přes fejkový identity, si myslím, že málokoho vypátrali a ještě míň jich nějak potrestali. Ale my bychom to nemuseli udělat úplně nelegálně. Zaprvé se uvidí jaká bude situace (brod je ještě daleko). Vybereme startovný, objednáme co je potřeba a když to pak bude na hraně s legalitou, tak se to prostě bez náhrady zruší - ty na tom neproděláš majlant bo ti zůstane to startovný (bože to kilo snad každý oželí). No a když to bude jakože by to "trochu" šlo, tak si dokážu představit, že se v datum původního termínu bude na Klepákově Mlýně "vracet startovný" - všichni se tam sejdou a dál podle situace... No a když to bude ouplně povolený, tak budeme jásat. To si myslím, že je win-win řešení.

Všude jsem odpověděl ano. Já s nima tuhle šaškárnu nehraju. Klidně Marku pomůžu s přípravou a klidně i jako rozhodčí.

Umřeme všichni. Jde o to, co ještě stihneme zažít. ;-)
Mohlo by se to udělat jako za totáče, kdy se máničky a jiní živlové potají svolávali na Plastiky. Pustit informaci pár prověřeným a šířit jí principem domina mezi další zasvěcené. Otázka je, jaká by byla účast a jestli by to moderní člověk vůbec zvládl. Co není na fejsbuku, to neexistuje o:-)

Přeju Vám, ať se akce podaří a vydaří. A nejen tato. Nebudeme přeci sedět nad nějakým on-line simulátorem a myší mávat jako cívkou. Já sice na tyto akce nechodím, ale štvou mě zavřené kempy, zrušené koncerty. Ty zavřené knajpy mě teď nemrzí, to až v létě zahrádky. Bohužel je třeba se dát nějakou normální cestou, jinak budeme jak stádo ovcí poslouchat "rozvolnit - uzavřít - rozvolnit - uzařít". A aby si někdo nemyslel - je to svinstvo, prošel jsem si tím i moji rodičové a nebyla to prdel. Ale takhle se fakt žít nedá. Ještě, že není omezený volný pohyb na vzdálenost. To by mě jeblo.
Buďte zdrávi a ať to klapne.... ;-)

Jednou nám Mike Scott (obchoďák od Fisheru, co jezdil pravidelně na Mistra) vyprávěl, že ten nejvíce TOP závod je ve Francii. Byl pouze pro zvané. Kluk co to organizoval, rozeslal 48 hodin před startem pozvánky po celé Evropě. Na lokalitě se pak hledalo do příjezdu policie... jak jsem pochopil, po příjezdu se zdrhalo, jelikož domluveného neměl nikdy nic. Za to měl ale opravdu čuch na lokality. :-)

Tolik tedy k možnosti detektor - technopárty ;-)

Já bych snad jen podotkl že pokud by se něco událo ne zcela legálně, a náhodou by to někdo udal , okamžitě to proběhne všemy médiy a hledači budou za největší zločince, mešuge a konspiratory.... A na druhý den bude Daniel Landa s detektorem před úřadem vlády:-) To jen tak soudím podle událostí poslední doby :-) :-)

To žabák: normálně jsi mi Jirko zvednul náladu. Jak sleze sníh, musíme se za tebou zastavit. Poslední měsíce si připadám jako medvěd v hibernaci, co v ní ale musí vyučovat mladé ;-)

Myslím že doba je zlá a za půl roku se asi nezmění. Ale přece v tom Jirku a Waffena nenechám.
Proč to pojmout jako nelegální techno , když je jedna věc co není zakázaná 8-)
Budeme točit FILM o hledačích a jejich závodech. Scénář zbastlíme , kameraman se určitě najde a po pár karibskejch rumech se o režisérské křeslo i poperem. Všichni ostatní kompars a nakoupit antigení testy ve velkém tak 180 kachlí na hlavu už nikoho nezabije :-D

Na Mistra zapoměnte, je tady pandemickéj řád, ten tak brzo nezmizí, nastává stav degenerace společnosti o:-) o:-) o:-)

Zas ta myšlenka technopárty je skvělá. Takový rande na slepo na nějaký echt lokalitě to by byla dobrá akcicka. Myslim si že by tam ty kamery byly drív než policajti. A mohlo by se točit. Úž to vidím v rannim bloku na TV hovna. Tento muž s tímto detektorem našel na tomto místě tento artefakt. A do záběru by vstoupil Jakub Vágner s krejcarem v dlani. To by byla krása.

Hlásím se s joeblakem jako kompars ;-) Je to PUDOVÁ záležitost ::: BUŤ TO PUDE,NEBO TO NEPUDE...Jak na schodech (když to de tak to de,no a když to nende tak někdo de) :-) ... držím palce.

Jj . Ja tam přece nesmim chybět. Letos mam tuplovanej důvod ze všeho vypadnou 8-)

Nevím jak je to v dnešní době, ale dřív jsme se setkávali na akce stylem - pár zasvěcenejch lidí připravilo akci. Připravil se mobil, na kterej se nahrála zpráva, kde se akce koná. Ten mobil se zapnul cca 3 hodky před začátkem akce. Lidi už znali číslo, na který maji zavolat. Zavolali, dozvěděli se kde je místo určení a hurá do světa. Základ úspěšnosti takovýhle akce je aby lidi dorazili v počtu jako surikaty. A chce to hlavně pár lidí, v případě potřeby na odvědení pozornosti pčr.... Jen tak ze vzpomínek :-D :-D o:-)

Jsem to napsal blbě - Na mobil se nahrála hlasovka kde je akce. Mobil byl zaplej. Těsně před akcí se vypnul, a lidi volali do hlasovky, kde byly instrukce o:-)

Elmara- na techno ti stačí, příjezdová cesta a povolení majitele pozemku. Jako u každý jiný akce ;-)

A proč by to jakože musel někdo organizovat?Vyjedu si třeba 27 srpna do Brandlína na výlet a to že to napadlo zrovna dalších 400 lidí snad není můj problém.A každý si dude zodpovídat za sebe.Vlaštovky taky nikdo neorganizuje a každá ví že má letět ;-) ;-) ;-)

Určitě bych přijel a pokud to bude nutné tak třeba i ve skafandru s vlastním odpadem tekutin ;-) :-D

Teď jsem mluvil s panem Pěchotou a je daný termín. Mistr bude od pátku 3. září do neděle 5. září. Libor jede na Stagru, spolu se tam pak otočíme na začátku března ;-)

Tak snad nám to všem klapne ;-)

SUPÉÉÉÉR :-D

Parada,snad to klapne :-)

Jsem připraven Vám kdykoli pomoci,času mám habaděj. :-) :-) :-)

Tak já vám aspoň udělám cíle, mám tady alpacu ,tenký plech vhodný na brakteaty. Když Namor nechtěl tehdy návnadu na zamoření naleziště pokladu , tak na mistra by se to hodilo? Jinak na technoparty , jsou účastníci krom jiného většinou aspoň proočkování . Možná to premča stihne do září i pro nás pacienty. 😃

To cement: napiš mi na email. To by samozřejěm byla super pomoc. Navíc od tebe si toho fakt považuji, jelikož už jsi jedy nádherné cíle dělal. Zbytek ale probereme mimo chat, tady je moc uší :)

Už jsem ti napsal 👍 ;-)

Ahoj tak super!!! Já bych letos to startovný platil předem.A buť to situace dovolí nebo né MÁME všici dost rozumu když su nemocné,nebo bez imunyty,nebo mám strach tak nikam nelezu.Loni vlétě jsem měl Dětska na táboře a nic se neposralo i z rouškama.Letos užjsou přijatí znovu a vím větší hovno jak to bude vlétě jako loni.Prostě buť to pude nebo nepude.Loni v Září jsme měli super sraz 20 lidí na hasičárně 3 dny a nikdo se neposral pár hledačů hasičů mělo testy každé týden tak jsme věděli že nic před tím ani potom a bylo super.Nic nepodceňuju jen nehodlám dožít ve skříni doma a v domově důchodců vspomínat na pracovní úspěchy..... :-P

Předem se nic platit nebude. Nebudeme hledat 300 lidí a vracet po kilu. Když by to nevyšlo, prostě to uneseme. Bereme to jako návrat k normálu, prostě končí prázdniny a bude Mistr ;-)

Kilo nikoho nezabije, klidně bych poslal dvě, aniž bych věděl takhle dopředu, jestli mi to vyjde. Kdyby nevyšlo, náklady na přípravu a vaše nervy by to alespoň zčásti pokrylo. Kdo přijede, bude mávat dokladem o zaplacení startovnýho. Finito :-D ;-).

Držím palce, ať Vám to vyjde ;-)

na mostek do kempu postavyt bránu tak aby nikdo nemoh dovnitř PČR nepustit nemají nárok na soukromí pozemek a když se budou ptát co je to za akci tak svatba některého Poslance a vstup kontrolovat kdo nebude mít detektor toho nepouštět

odhlasovano,pokud bude my příjedem napříč republikou a pokud ne ,tak se budem těšit na další rok.Situace je bohužel takova jaka je a my se budeme muset přizpusobyt. Hanzen & Maki ;-)

Sice jsem na Mistru Hledači nebyl ale rád bych přijel. Trochu z jiného soudku. Myslím že skepse není na místě. Jsem členem týmu který připravuje na Moravě rally. příprava trvá skoro rok. Loni jsme závod rušily týden před startem. a pochopitelně začali připravovat letošní ročník, přesto, že nevíme jak to bude, děláme to automaticky s tím že se pojede a tečka. Jestli se to bude muset zrušit tak bohužel ale na to nikdo z nás zatím nemyslí... Každopádně držím palce ať vám to vyjde v jakékoli podobě :-) 8-)

Ahoj v létě již bude vše ok. Problém je ten, že to bude kopírovat křivku z minulého roku, tzn. že je možné, že léto otevřou a podzim zase omezí, což se týka i tohoto termínu. Já bych ale nebyl tak skeptický. Pomalu začne fungovat kolektivní imunita, navíc chřipkou si oficiálně prošlo již 1,2 mil lidi, neoficiálně možná až 2x více. Navíc s narůstající teplotou se počet nakažených bude zmenšovat. Tohle jsou samozřejmě jen věci z mé hlavy a v žádném případě nejsem nějaký odpůrce dodržování či konspirátor, ale pouze můj střizlivý názor, který se odráží od reality z minulého roku a z logického hlediska se v těchto číslech už nebudeme pohybovat. To, že dnes je stále největší počet nakažených na milion obyvatel je jednoduché. Největší počet testovaných/největší počet lidí ve fabrikách a výrobnách. COVID nechytáš na zastávce nebo při kupovaní chleba, ale chytáš to od svých dětí, kteří byly x hodin s jinými děti a chytáš to od svých kolegů s kterýma jsi 7 až 12 a někteří bohužel až 16 hodin. Tohle je realita. Takže se držte a už se nemůžu dočkat na nějaké setkání!

..bych to udelal jako ,,bojovku,, prchající sestrelený pilot se snaží dostat ke svým... pěkně z místa bydliště do Brandlína lesem,polem,uvozem proklouznem jim pod nosem....a pak se ,,zakopat,,nekde v okolí Kepakova mlýna.. 8-) 8-) 8-)

Tak to abych zítra vyrazil :-O :-D ;-)

Kde teď sehnat letadlo 🤔😃

Kurt... Můžeš se tam zkusit prokopat... jako ze saganu ;-) :-)

nemá někdo T34 tou by se tam asi dalo nenápadně dojet

:-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru