Co se jinam nevešlo

Podkategorie

Přání od Skoků

Přání od Skoků

Wladyslav
1203 0
Rád přeposílám protože vím, že pár skvělých lidiček i z LP přispělo a věřím že opět se najdou zde mezi komunitou srdcaři co něco pošlou na záchranu "panenky skákavý"
V pátek 2.9.2022 bude zavřeno

V pátek 2.9.2022 bude zavřeno

Elmara
1446 2
V souvislosti s Mistrem Hledačem 2022, otevřeným mistrovstvím České a Slovenské republiky v hledání které pořádáme, bude v pátek 2.9. 2022 zavřeno. Zároveň bude zavřená většina našich smluvních prdejců, kteří se také MH 2022 zůčastní.
Konečně: Novela zákona přináší detektoristům celou řadu výhod

Konečně: Novela zákona přináší detektoristům celou řadu výhod

GM4PRO
8206 27
Podle nedávno zveřejněné ankety renovované agentury PSL (Pull Someone’s Leg) je většina detektoristů ochotna spolupracovat výhradně za obdobných podmínek, jaké fungují v tolik opěvované Velké Británii. Tedy v ideálním případě stoprocentní odměna za nález a legální hledání kdekoli. Až dosud přitom v ČR platila odměna max. 10 % z hodnoty pokladu. Ovšem za předpokladu, že nešlo o nález detektorem, ale objev náhodný. Protože, jak všichni archeologové vědí, každé hledání s detektorem kovů je v podstatě sázka na jistotu. Dneškem se ale vše zásadně mění...
Pátrání od Cobasica

Pátrání od Cobasica

cobasico
3837 5
Nedávno se mi podařilo objevit 31 snímků zachycujících některé z předmětů (jedná se jen o malý zlomek!; především o různé miniatury na slonovině a také dózy a hodiny), které byly ve dnech 27. a 28. dubna 1945 uloupeny vojáky SS na Konopišti a odvezeny do Kufsteinu v Rakousku (Tyrolsku). Tehdy na konci druhé světové války bylo z Konopiště odvezeno 31 beden (čísla 1 – 22 a čísla I – X; mimo jednu bednu – údajně č. 2, tu se podařilo zachránit!). Velké množství předmětů (převážně z drahých kovů, např. mince a medaile, ale i další) bylo tehdy z beden vyrabováno a ukradeno
Otvírací doba o svátcích a na nový rok

Otvírací doba o svátcích a na nový rok

Elmara
5114 1
Jako každý rok, tak i letos budeme před koncem roku dělat inventury. Děkujeme na pochopení a přejeme všem krásné vánoční svátky a šťasný nový rok.
17. listopadu máme zavřeno

17. listopadu máme zavřeno

strážce
2705 0
Zítra, 17. listopadu je v Jílovém zavřeno. Přejeme všem klidné prožití svátku svobody a demokracie.
LovecPokladu jde do světa

LovecPokladu jde do světa

tom
2107 0
LovecPokladu.cz se otevřel světu. Po dlouhých měsících práce jsme původně čistě český projekt připravili a do značné míry přeložily do Angličtiny a Němčiny. Pište nám připomínky!

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru