Co se jinam nevešlo

Jaryn a Franta – Jak jsme šli na náš první poklad

Jaryn a Franta – Jak jsme šli na náš první poklad

NOL22
3344 16
Už nevím, koho to napadlo jako prvního. Jestli mě, nebo Frantu. Nicméně rozhodli jsme se, že si pořídíme detektor. Oba dva jsme poslední dobou v médiích zaznamenali povícero nálezů detektorářů, o kterých se psalo či mluvilo.
Prošel jsem peklem V.

Prošel jsem peklem V.

NOL22
1515 13
“Vstávat, vstávat, rychle vstávat!!!”, to jsou první slova, která slyším ještě v polospánku. Tak jako všichni ostatní se rychle oblékám a beru si zbraň. Vím co mě dnes čeká, ale nervózní nejsem vůbec....
Báječný den

Báječný den

krt
2010 14
Když večer usedal k pracovnímu stolu, pomyslel si, že dnešní den byl dokonalý. Úspěšný, plodný, nepromarněný. Vstal ještě za tmy a do brzkého dopoledne dokončil důležitý projekt, na kterém již delší dobu intenzívně pracoval.
Prošel jsem peklem IV

Prošel jsem peklem IV

NOL22
1320 14
Toho dne jsme vstávali hodně brzy. Byly snad teprve 3 hodiny ráno, když nás probudili. Mrzutě si nazouvám promrzlé boty a snažím se nabalit pokud možno co nejvíce. Je tam zase strašná zima. Zatímco stojím ve frontě na výdej teplého čaje a snídani, tankáni už se snaží startovat své stroje.
Prošel jsem peklem III.

Prošel jsem peklem III.

NOL22
1602 18
Konečně u svých! Sakra, to je pocit. Kdo nezažil to co já, ten nikdy nepochopí. Po takové době tak slastný pocit bezpečí. V dalších dnech je mi dopřáno dva dny odpočinku a tak přemýšlím. Přemýšlím o tom, jak to asi někomu může znít divně.
Prošel jsem peklem  II.

Prošel jsem peklem II.

NOL22
1759 22
Když se probouzím, nevidím vůbec nic. Jsem někde ve tmě. Nahmatám si velkou bouli přímo na čele a dochází mi, co se včera v noci asi stalo. Zřejmě jsem dostal ránu pažbou do hlavy a omdlel. Spoutaný nejsem, ale tma je tak nepropustná, že nevidím vůbec nic.
Prošel jsem peklem

Prošel jsem peklem

NOL22
3003 64
Ztěžka jsem otevřel oči a snažil se nadechnout čerstvého vzduchu. V uších mi hlasitě zvoní a krom toho neslyším vůbec nic. Když chci polknout, zjišťuji že má ústa jsou plná hlíny. Plivu ji na zem a snažím se rozkoukat okolo.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru