Co se jinam nevešlo

Tajemství Černé rokliny II

Tajemství Černé rokliny II

NOL22
1127 24
První noc po dědově smrti je hrozná. Nemůžu usnout, vzpomínám na dědu a na černou rokli. Puls mě tepe ve spáncích jak kola vlaku mířícího do Sudet. Musím se tam vrátit, ještě jednou se tam prostě musím vrátit. Nemám klidu, protože někde v povědomí mě neustále tlačí pocit, že jsem tam něco přehlídnul. Něco tam určitě ještě musí být!
Tajemství černé rokliny

Tajemství černé rokliny

NOL22
3165 65
Dlouho jsem váhal, zda se s vámi o tento příběh mám podělit či ne. To co začal můj děda, to já dokončil.  Jsem dnes jediný kdo o tom místu a o tom, co je s ním spjato, ví. Jak rád bych to nevěděl, zapomenout se mi ale nedaří.
Cesta za zlatem

Cesta za zlatem

zipsy
4655 31
Tak jsem se zase vydal na území, kde rýžovali zlato kelti. Auto jsem zaparkoval jako vždy na kraji lesa, hodil jsem bágl na záda, lopatu do ruky, klobouk do čela a vyrazil jsem k potoku.
Divočák

Divočák

Kenneth
2746 4
Advent je doba, kdy by všichni lidé měli zpomalit a celou tuto dobu až do Vánoc prožít v poklidu. Nevím proč a kdo tedy vymyslel firemní večírky, které se právě těsně před svátky konají. I v naší firmě každoročně takové večírky probíhají a většinou místo konání vybírá můj nadřízený. A tak jednou, když jsme spolu diskutovali o tom nastávajícím, navrhl jsem mu jeden sklípek blízko mého bydliště....
Akce Sardinie - Povídka

Akce Sardinie - Povídka

peyman
2248 18
Naše společná, dlouhodobě očekávaná cesta se vyplnila. Sen o zlatých prstenech se přiblížil. Pomalu ručička hodin ukrajovala čas, který byl určen k odjezdu, čtvrtek 12 .06 byl vysněný termín.
Kdyby detektor uměl mluvit...

Kdyby detektor uměl mluvit...

GM4PRO
2948 26
Co by nám asi řekl? Jak by nám zněla slova detektoru kovů, společníka, kterého neúnavně taháme po všech možných končinách, v různém terénu, na suchu, kolikrát i ve vodě, při pěkném letním počasí, ale i v mrazivých dnech milostivé zimy, kdy sněhu napadne sotva pár centimetrů a ještě se dá hledat?

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru