Co se jinam nevešlo

Báječný den

Báječný den

krt
1898 14
Když večer usedal k pracovnímu stolu, pomyslel si, že dnešní den byl dokonalý. Úspěšný, plodný, nepromarněný. Vstal ještě za tmy a do brzkého dopoledne dokončil důležitý projekt, na kterém již delší dobu intenzívně pracoval.
Prošel jsem peklem IV

Prošel jsem peklem IV

NOL22
1211 14
Toho dne jsme vstávali hodně brzy. Byly snad teprve 3 hodiny ráno, když nás probudili. Mrzutě si nazouvám promrzlé boty a snažím se nabalit pokud možno co nejvíce. Je tam zase strašná zima. Zatímco stojím ve frontě na výdej teplého čaje a snídani, tankáni už se snaží startovat své stroje.
Prošel jsem peklem III.

Prošel jsem peklem III.

NOL22
1506 18
Konečně u svých! Sakra, to je pocit. Kdo nezažil to co já, ten nikdy nepochopí. Po takové době tak slastný pocit bezpečí. V dalších dnech je mi dopřáno dva dny odpočinku a tak přemýšlím. Přemýšlím o tom, jak to asi někomu může znít divně.
Prošel jsem peklem  II.

Prošel jsem peklem II.

NOL22
1673 22
Když se probouzím, nevidím vůbec nic. Jsem někde ve tmě. Nahmatám si velkou bouli přímo na čele a dochází mi, co se včera v noci asi stalo. Zřejmě jsem dostal ránu pažbou do hlavy a omdlel. Spoutaný nejsem, ale tma je tak nepropustná, že nevidím vůbec nic.
Prošel jsem peklem

Prošel jsem peklem

NOL22
2910 64
Ztěžka jsem otevřel oči a snažil se nadechnout čerstvého vzduchu. V uších mi hlasitě zvoní a krom toho neslyším vůbec nic. Když chci polknout, zjišťuji že má ústa jsou plná hlíny. Plivu ji na zem a snažím se rozkoukat okolo.
Fronta na dvacky - informace z bojiště

Fronta na dvacky - informace z bojiště

jaccob
2124 27
Počínaje dneškem se opět začala vydávat již druhá pamětní sada. Jako minule je zájem veřejnosti obrovský, na místě se tvoří naprosto hrůzostrašné fronty, tak přidám pár informací z dnešního rána, konkrétně z pobočky ČNB v Praze.
Tajemství Černé rokliny III

Tajemství Černé rokliny III

NOL22
2280 33
Už ani nevím, jak dlouho tady po tmě sedíme. Hodinky nemáme bohužel ani jeden. Mobil jsem si nechal v batohu a Martinovi vydržel jen chvíli, snad jen několik hodin, nevím. A signál stejně neměl. Když jsme usínali bylo něco před půlnocí.
Tajemství Černé rokliny II

Tajemství Černé rokliny II

NOL22
1961 30
První noc po dědově smrti je hrozná. Nemůžu usnout, vzpomínám na dědu a na černou rokli. Puls mě tepe ve spáncích jak kola vlaku mířícího do Sudet. Musím se tam vrátit, ještě jednou se tam prostě musím vrátit. Nemám klidu, protože někde v povědomí mě neustále tlačí pocit, že jsem tam něco přehlídnul. Něco tam určitě ještě musí být!
Tajemství černé rokliny

Tajemství černé rokliny

NOL22
4605 68
Dlouho jsem váhal, zda se s vámi o tento příběh mám podělit či ne. To co začal můj děda, to já dokončil.  Jsem dnes jediný kdo o tom místu a o tom, co je s ním spjato, ví. Jak rád bych to nevěděl, zapomenout se mi ale nedaří.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru