Soutěž o nejkrásnější místo roku 2018

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Soutěž jsme již jednou vyhlásili a letos to tak pouze zopakujeme. Ostatně léto je pro focení nejkrásnějších míst Čech, Moravy, Slezska a Slovenska jako dělané. Takřka každý se nechá během prázdnin zlákat a nějakou památku navštíví.:-)

Autor Roman Skala

Pravidla soutěže:

Příspěvek s navštívenou památkou je třeba vložit do sekce Místa na Lovcích Historie mezi 26.8 - 30.9.2018. Deset příspěvků s největším počtem palců se pak dostane do 7denního finále na hlavní stránce. Vítěz soutěže se může těšit na detektor kovů LP ZERO II 30!

Všechny fotografie, stejně tak i texty, musí být původní, to znamená Vaše práce. :-)Navíc udělíme speciální cenu tomu, komu by se podařilo nafotit kruhy v obilí, kukuřici atd. a přesně takový nález zdokumentovat. Tuto cenu udělí porota složená s administrátorů LP:-)

Sekce Lovců Historie - Místa

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Kurna, ze bych oprasil fotak? :-D

Kruhy v obilí se myslí vegetační příznaky po dávné lidské činnosti nebo ty od mimozemšťanů? :-D

Estetik: Kruhy v obilí by mohly být otisky sond mimozemských hledačů :-O

Estetik - kafebronz: bereme oboje :)

To asi začnu fotit :-)

To asi začnu fotit :-)

No, panečku, zajímavá soutěž.
Na to je ale třeba zapojit „selskej“ rozum a trochu si s námětem a fotografií vyhrát. Tady totiž vůbec nejde o naše nejkrásnější místo. Každý z nás má nějaké nejkrásnější místo ale pro ty druhé (hlasující) nebude jistě nejkrásnější. Jářku.., je nutné ošálit vjemy a připravit očím hlasujících vskutku nádhernou podívanou.
To znamená hezkou, ostrou fotografii např. historické zříceniny, klapajícího mlýna, třistaletého stromu, říčního meandru v mlhavém oparu, ranním rozbřesku, vycházejícím slunci, zapadajícím slunci, s hvězdnatou oblohou, překrytou provazy deště, duhou, mrakem, měsíčním svitem, atp.. Klíčové je bezvadné ovládání některého photoshopu (doporučuji Zoner). Ne každý má talent a fotografické nadání a tak se nechá mnoho věcí, někdy většina, zachránit doma u PC.

No a votom to je.

No vo fotošopu to zrovna si myslím není

Je omezeno, kolik mist muzu nafotit? Bude se soutezit jen s jednim snimkem, nebo tech mist muzu nafotit vice? :-)

Tak do toho se pustim rad :-D :-D

Fajn soutěž, palec hore ;-)

Teď jsem někde viděl útvar v obilí. Von ro zeda nebyl kruh ale kosočtverec. Spíš vzkaz zemědělci než ufo :-)

Tak jsem přidal příspěvek již dnes, nevydržím čekat tak dlouho. Vím LP ZERO II asi nebude, škoda chtěl jsem ho pro manželku. :-/

Hlasujte borci a vkládejte. Už jsme v polovičce :-)

Já už vložil dáááávno :-D :-D :-D :-D

Tak to ja jsem v pytli. Pulku zari jsem v CR vubec nebyl a ted nemam ani auto, abych neco nekam zajel nafotit. A davat to sem pristi tyden (pokud bych uz auto vubec mel), to uz nema smysl. Tak aspon odhlasuju. 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru