Detektor kovů C.Scope CS6MXi

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů C.Scope CS6MXi, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů C.Scope CS6MXi a stránku s nastavení C.Scope CS6MXi.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 14.12.2011 23:16

zdravím, měl bych dotaz, koupil jsem docela zachovalej detektor a potřeboval bych poradit ohledně civky, po sundaní krytu je tam rozleta jako by pryskyřice, jedna se o originalni nebo je to zasah předchozího majitele? detektor mam v planu prodat, tak bych nerad poškodil budouciho majitele, Děkuji. fotky bych poslal

Zalivka, to je ok.

zdravím indiáne :-) z kmene siuxů pošly fota cívky na e-mail cerny.jindra1@seznam.cz -na foťákuku dej interiér nebo mikro"si myslím, že to udělal předchozí majitel Něco takovýho sem i četl že se to dělá...P.S. - za kolik KáČé bys nechal ten detík s cívkama

už jsem dohledal na internetu fotky nepoužite civky bez krytu a Elmara ma pravdu, je to Ok original zalivka.

Tak, a máme termín. C.Scope Session - tedy sejšn s C.Scope 4 a 6. Jednodenní setkání ve stylu Tesoro Tejon Academy. Program budeme publikovat. Zdokonalení práce se značkovými detektory kovu C.Scope. Akce se uskuteční na Lovecké chatě DETEKTOR CENTRÁLA v Dobré u Světlé nad Sázavou. Obvyklý catering pro hosty standardem. Ideální praxe s detektorem C.Scope je aspoň jeden měsíc.Registrace jako dycky - na email k nám na pobočku.

Koukám, že jsem nedal ten termín, bude to 14.6., a je to tady: http://www.detektory-vychodni-cechy.com/news/a/

Ahoj vespolek :-) . Mam cs6 porad se seznamuju s detektorem, a tak nejak nemuzu pochopit tu funkci Ground (odladeni zeme) . Co to vlastne znamena ? Chodim jen na auto a rad bych tomu prisel na kloub ...
Nastaveni mam ir.vol3 / sens. 4-5 / dis.vol 5 / disc 5 /gro. auto .
Samozrejme nejake nalezy uz mam , ale uz se mi parkrat stalo ze jsem kopal zelezo (hluboky ton) a po vykopani tam byla mince např. dnešni 10kč .
Poradi mi nekdo co je spatne , a jak na to ground?

Diky moc za pomoc ;-)

Ta desítka je jen potažená, je plechová. Čili Fe.
Mrkni se na to CD co je k detektoru, tam je to moc hezky naznačený jak na základní odladění země.

Ahoj , bohužel CD nemam , detektor jsem koupil prez inzerat . :( Slo by CD sehnat nejak jinak? Nebo stahnout nekde? Diky

Popravde i střibro na konci dosahu civky mi detektor hlasi jako Fe a i jine mince na hrane ... Ale detektor je i tak paradni . Uz po sluchu poznam vicko od piva i kdyz ho detektor hlasi jako chteny cil ( kulaty tvar )

Super! Diky moc . A prosim te , jak velky to bude rozdil oproti nastaveni AUTO? Prida to dosah? Muze spatne nastaveni GROUND i uskodit ? o:-)

Rozdíl to bude. Hned si toho všimneš. Přidá to ve všem, včetně identifikace cíle na hranici. Na poslední otázku - ano, a blbě se s tim i může hledat. Je to jako by si si rozostřil. Je to tam, ale hůř je poznat co. Jestli chceš, podívej se na C.Scope Session, viz někde výše, a zvaž jestli to nechceš v červnu probnout. Rád Tě poznám.

Dekuji moc za rady ;-) , hned zitra to odladeni zeme odzkousim a napisu sem jak to slo :-) . Na C.Scope Session bych klidne rad prijel , jen nevim jak to budu mit s casem , ale rozhodne nad tim popremyslim . Jeste jednou diky moc ;-)

Zdarec, taky jsem majitelem tohoto přístroje a mohl bych ti poradit s odladěním, protože v tomto návodu je to celkem složité a řekl bych až krkolomné. Návod není z mé hlavy, dočetl jsem se to kdysi na těchto stránkách a od té doby jinak nečiním: V autoGB najdeš místo bez jakéhokoliv signálu. Pak dáš sondu na zem, zapneš pinpoint a točíš kolečkem GB, až se zvuk ztratí - důležitá je ta hranice.Obvykle tak 4-5 v normal půdě. Takto lze odladění země utrefit s velikou přesností. Tož ať to pípá. ;-)

Diky , vyzkousim ;-)

Asi nejpřesnější nastavení GB se u CS6MXI dá udělat takto:

Zapneš detektor, citlivost dáš na 5tku, zem v automatu. Najdeš čisté místo a pak přepneš do manuálu. Zvedneš sondu do cca 10 cm a zmáčkneš a držíš páčku pinpointu. Přiblížíš ji k zemi a pokud na zem detektor reaguje znovu vše opakuješ. Je důležité vždy páčku pustit kousek otočit GBčkem a zase znovu. Detektor se dá takto nastavit naprosto dokonale :-)

Uz jsem to parkrat zkousel a nejvetsi problem mam najit to ciste misto :-D . Moc dekuji za rady ;-)

Jo, pokud jsi v nějaké pekelné lokalitě tak to tak může být :-D

Hmm zelezo :( to mame teda pekne smejdy mince ...

Zdravím všechny. Tak jsem udolal mojí drahou polovičku a dnes mi přišla cs6. O vykendu jdu a jsem zvědaví a nedočkavý. Přeji hezký den ;-)

Tak ať se podaří nějaké to Agéčko ;-)

Díky , dám vědět ;-)

Zdraví všechny. Mám dotaz ohledně dosahu a baterii. Používám obyč. Baterie Slaný. Jsem spokojen s výdrží cca 5 hledaček po 5 hodinách bez toho abych čekal na signál ,že jsou vybité tak je měním. Zajímá mě jak ovlivnují u cs6 dosah . Dělali jsme takový menší(opravdu menší test) 1 kčs v 20 cm se hlásí opravdu slabě a to šourám cívkou po zemi. 10 Kreuzer F.J stříbro , 10-12 cm víc to nedá. V testech co jsem shledl tady je 1kčs v 25 cm jasný signál. Mě osobně to nevadí,kopat jámy na to nejsem. Jde mi hlavně o ty baterie a jejich vliv na dosah. Jo testík jsme dělali v automatickém odladění a nastavení cit. 9 a disc.volume na 0 ,iron volume na 5 a disc na 0. Děkuji předem za odpovědi a rady Hamik ;-)

Já v cs4 používám alkalický z lidlu a jsou super,když jsem používal nabíjecí, tak to tolik nedosáhlo, na stříbro klidně 3cm ;-)

Zapoměl jsem reagovat :-/. Dotaz je níže díky ;-)

Díky,takže říkáš že tam rozdíl je cca 3cm? myslím že to je dost . Jo a jakou výdrž ta přibližně mají? Díky ;-)

Po 20 hodinách provozu preventivně měním,v balení jich je akorát 8 a stoji cca.60 Kč :-D

Díky,to je paráda. Určitě zkusím ;-)

Opravdu doporučuji ;-)

Dotaz,na jaké hranici je dobré mít nastavený disc? Když jsem ho měl na 5tce kamarád vytáhl měděného římánka,vážně malé slabé kolečko detektor hlásil čistý odpad,bez jakého koliv náznaku barvy...?

Zdravím všechny. Chci se zeptat ,zda máte někdo velkou cívku na cs6 a zkušenost s ní. Zajímá mě hlavně dosah a zda je to znát. Díky předem všem za každou odpověd ;-)

Uz ne to tam nekde psano urcite se vyplati.. jde tak o 5 cisel a je klidnejsi a mensi cile dohledava dobre..akorad se dost zvedne vaha;-)

Díky za radu ;-)

Pokud mas zajem jezdim do decina tak se muzem na pul cesty sejit a predvedu ti ji;-)

Díky moc za ochotu,kdyby něco tak se předem ozvu ;-)

Je prosím nějaký pokrok se sondou mars na cs6mxi? Musím držet krok s kolegou, jenž si opatřil větší sondu :-D

Otázka zní: mám si počkat, nebo jít do sond co jsou již v prodeji.
Díky

Zdravím všechny! Jen pár slov k cs6. Mám jí už rok a půl a musím říci toto-Stoj parádní,diskriminace a separace beze slov.Chodím většinou v automatu(jelikož procházíme často různými terény),ale i manual zkouším,jelikož to trocha přidá. Není to sice extra hloubkař,ale je radost s ním pracovat.Je opravdu parádní ,jak dokáže ve shluku bordelu najít to co hledáte ;-).Já zatím max.spokojenost

Jsou detektory hlubší, ale hodně, hodně jich je mělčích ;-). Je to stále nedoceněný strojek ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru