olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

FB není špatnej,jen někteří lidé jsou debilové.Tady už funguju pár let a řekl jsem si,že tady se rozhodit žádným chytrákem nenechám ;-)

Taky už v té skupině nejsem.....

Se ani nedivím ;-)

mě to ani neva jsem tam a zatím klid jen si hodně rozmyslím co tam pustím :-D to je tak když tam nalezlo hodně lidí a nevíš ani kdo je kdo :-O lidumil začal dělat čistku a změníš jméno nebo dáš přezdívku a jsi zpátky ;-) pozdravuj kuryho a nebo až sem pojedete s lokim tak déte vědět ale jen weekend ;-)

OK,ale už makám,takže času bude čím dál míň :,-(

Kdo má čas řikat že nemá čas má málo povinností protože má čas řikat že nemá čas. :-)

dobře jirko to sedí :-D

Litříku,já neříkal,že nemám čas,jen ho mám míň,ale na Lovce si vždycky chvilku ušetřím ;-)

plané zbytečné výmluvy :-D :-D

Neni čas na výmluvy, Ok, nevymlouvám se, času je na výmluvy dycky dost. :-)

Jeldo a já myslel,že si budem rozumět,tak nic no :-D ;-)

no myslím že to půjde :-D :-D,jen k tomu chybí jeden aspekt a to je to že jsme se jesště neviděli :-D

Jeldo, tebe asi jen tak neuvidí. Dyť ty furt nemáš čas ;-)

tož ale mužu za to že jsem kokot obětavej?? :,-( :-D

To je nějaká nová odrůda ani nevím čeho ??? :-P ;-)

to je takovej ten ochotnej blbec co je furt v práci,teda vlastně to jsem já :-D

Další společná věc :-D :-D :-D

:-D jó pánově vám sezóna pracovní začíná my co jedem celé rok to nepocítíme :-P ale proti gustu žádné dišputát či jak to je ;-) ze vzduchu živí nebudeme :-D

Valím s Lokim do terénu,kdo jde dnes taky hledat ať se mu daří ;-)

sakra od března nikdo nepísne jste všeci zalezlí nebo furt venku 8-) tož společnó mávačku asi nedáme jak tak to tak slleduju každé sám za sebe :-D

Ivo,vždyť už sem skoro nikdo nechodí :,-(

tak na co sem polezu,když je to tu mrtvé :-( :-/

tak není problém oživit 8-) snadještě neumíráme :-D

snad néé,ještě to nemám v plánu :-D

tož já taky né tak oživíme tady tu mrtvolu :-D

Já jsem pro,ale ve třech to tu moc nerozjedem :-D :-P

by jsi se ještě divil :-D :-D

Já sem tam vylezu kolem Uničovska ale su od Ledna nováček - tak spíš chodím les abych se z nikým nepotkal a opatrně sice nacházím spíš drobnosti než poklady,ale za to si člověk nádherně odpočine ;-)

V lese je toho sice míň,ale v mnohem lepším stavu než na poli ;-)

Já byl v lese na chvilku včera a už to začíná zarůstat,potvory taky už léců a pavouci se na mě snad domluvili,kde jsem šmejdil mezi stromy,samá pavučina a to na ksichtě fakt nesnáším 8-)
Jinak jsem v podstatě nic nenašel,ale procházka luxusní.

zdarec bando tento weekend oraz ale příští týden si to vynahradím :-D Robe co příští weekend vyrazit

Ivo,napíšu Ti na FB.

tak to bych se přidal ;-)

ahoj kurry dáme si vědět co a jak robert má číslo pokud máš na něj tak tě ho dá :-D

Jak se trocha zžiju s novym pipanim bych se I k někemu přidal ,Olomoučaci.

Jdu to na chvilku testnout do lesa,sice pěkně fučí,ale zatím neprší,už tam bylo spousta hledačů a moc šancí si nedávám,ale co kdyby :-) ;-)

pyrdo ráno jedeme s kurrym do lesa tak dojed´ˇ jinak m666 jih pv kde to je já jihovýchod :-D

Hauptmane,pozdě,už jsem doma,byla to bída,ale jestli dám dohromady 8 fotek dám příspěvek ;-)

ahoj tak to tě vítám skoro sousede já su z vrchoslavic mám tě ráno nabrat jedu kolem třičtvtě na 7 hledat do lesa
:-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru