olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Ivo,ještě,že nejsem tvůj soused,každej den vstávám v pět ráno a v neděli bych to teda fakt nedal !!! :-) ;-)

jo robe to já taky tak vstávám,ale weekend si chcu užívat a mám aspoń volno pro sebe :-D a až budou pole tak chodím aj od 5 v nedělu :-P není nad východ slunka v terénu 8-)

Něco na tom bude ;-)

Jo kdo spí ten nežije :-)Je pravda že toho víc stihneš ;-)

Čau všem. Moc času sice nemám :-( , ale rád bych někdy někam s někym na hledačku vyrazil (jsem z Prostějova). :-)

chlapy , když se daří tak se daří https://www.youtube.com/watch?v=6hjDTufKT7c

pěknéé :-D ;-)

http://xterra70.rajce.idnes.cz/Lov#11207304_10204527572937970_8151440314047802638_n.jpg dodatek ale ted už je to načištěné lépe ale fotku nemám

Chlapy neválí se někomu doma cívka na garrett ace ,potřeboval bych , kdyžtak SZ

zdarec bando kdo dnes kolem 3 běhal okolo volvo servisu u olmíka v těch 34 to musel byt očistec :-D 8-)

tam nic není,se tam na tom místě dělal před stavbou průzkum,bylo nás tam hafol :-D

jako už tam fakt moc není , ale já tam zobnul 1ag Leopold I. (1657–1705) – 1 Krejcar , kolega sosnul ještě 2ag ale nevím co

Čau chlapi, ten blázen jsem byl včera já. Zahrabal jsem tam včera 13 kráterů od nějakého divočáka.

Já zahrabávám jen po sobě,na ostatní seru,je to zbytečný !!!!

Je to zbytečný, ale tohle bylo i na mě moc :,-(

Pravý ctnostný jednání má zůstat skryto, by tě pochválil jeden tesař :-)

Nic nezůstane skryto, aniž by to jednou nevyšlo najevo a to platí o každém a především o tom prasátku:-) . Dík za pochvalu z Nazareta ;-)

OK. Sem chválil Pyrdu za tu morální avantgardu! :-)

:-)

Taky znám pár prasohledačů. Teď poslední dobou se tento nešvar hodně rozmáhá, bohužel :,-(. Nejhorší pak je že majitel pozemku neděla rozdíl mezi prasohledačem a tím co poctivě zahrabuje.

Mě už se kvůli tomu věčnýmu obhajování se,že to já ne,to jinej nezahrabává,ani nechce chodit hledat.Byli jsme v sobotu u Stálkova na borůvkách.Přímo u řopíků díry jak po granátu.Fakt pakoši.

jsem možná fakt pako,ale osobně zahrabávám i v hluboké orbě,raději a pro klid duše ;-)

Jeldo,já to mám taky tak,ale viděl jsem díry co by nevykopal bagrem a to fakt po nikom zahrabávat nebudu a pokud s tím má někdo broblém tak smolík !!!! Zdravím prasata co řádí v Mutkově.

Ale tak to je jasné přeci,je to koníček a ne galeje ;-)

Se jim s tim nebo s tam tim nechce frcat. Pro nás ostatní. A dobře nám tak, nechali sme na sobě dříví štípat.

Pro mě určitě.

šak to mám stejné :-D

mám vsugerovaný,že na mě při hledání někdo čumí z houští a proto už při prvním kopnutí mám promyšlený zahrabávání a oddělávám si bokem drn ,nebo v lese hrabanku o:-) ;-)

To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že po tobě nejdou :-D :-D

Díky 8-) uklidnil si mě :-D :-D :-D

Jednou kousek ode mě vylezla z houští babka s nějakým bejlím a jelikož sem měl naražený sluchátka a neslyšel sem ji ,tak sem se mohl kurevsky posrat o:-) Hrklo ve mě jak v cibulích na věži a babka jen ,,co to děláte ? hledáte miny ? Ale tady žádný nejsou . to musíte na ten druhej kopec,tam rusi na koncu války něco odpalovali " Byl sem ještě mimo a tak sem jen stihl poděkovat a málem sem se zeptal ,jestli nechce krajíc chleba ,aby mi řekla kde hledat poklad ,babka kouzelná :-D :-D
Ale jinak prostě po mě musí být uklizený ,nemůžu si dovolit pokazit si jméno u místních .To bych si moc doma nezahledal a já hledám převážně doma a blízké okolí . 8-)

na mě zase babka volala že příkopy kosili minulej týden :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

ja to mam taky ze mam pocit ze ne me nekdo cumi a nebo spis nabehne a zacne name co tam delam a tak a kdyz to ze mne opadne tak zas kvuli diram ted jsem byl hledat a diry na poli jak po granatech :-O o:-).

no jak tak to pozoruju sem to tady krapet popíchl mě nedělá problém mávnout ladně nožkou vlevo č i pravo a ďourka zmizne :-D a každej je svého štěstí strůjcem :-P

A u Drahanovic taky to sami :,-( díry jako po dělostřeleckých granatech

Nesnáším tyto rádoby hledače, kurvějto nám všem :,-(

no neví abychom někomu nekřivdili v rusku na sibiři zjistili ,že podobný krátery vznikají při tání ledu a následném výronu(neplést s jiným výronem) plynu :-D ;-) 8-)

Já jsem naštěstí ještě na toto nenarazil při hledání(protože bych se akorát vztekl), ale nikdy by mě nenapadlo po sobě nezahrabat díru. To je prostě automatika. V lese je to trošec složitější, ale na poli? Nechápu

Delto a co jsi našel ??? :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru