olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Chlapi sice nejsem z vašeho kraje ale musím se přidat i já u nás na Zlínsku. Je to děs, sice jsem kopl pěkné knofle a pár ohnutých měďáků ale každá druhá díra otevřená... Jakou práci to zabere, když to botou posunete zpět odkud se to vyhrabalo? :( Ať to pípá ;)

I tobě a už si změň ikonu :-) ;-)

Ale kuš :-D Jak je možné, že nás napadlo to samé :-) asi si ji změním o víkendu, už mám nápad ;-)

V poho,patent na ni nemám,ale že je pěkná :-D
To jsem zvědavej co vymyslíš,pak se pochlub ;-)

Zdarec nešel by někdo hledat přes týden, vždycky tak po 5 hodině odpoledne do večera?

Ano přímo z ol

Delta: u Nákla (Mezic) jsem se motal minulý víkend a žádný díry tam nebyly a po mě tam taky nezůstaly, tak nevím jestli jste byli na stejným místě (po hrášku ;-) ).

tam je hrach snad každej rok :-D

No ono bylo vidět, že tam je kopáno, ale bylo to přihrnutý ;-)

Zdar všem Olomóčákům. Není některý z vás náhodou ze Samotišek? Potřeboval bych info o jednom pánovi kolem 80 let. Táta rekapituluje pomali život a měl tam velkého kamaráda. Díky za pomoc.

Přišel čas, a chystám se zase na výlet .-)

A kam?

super akce Třebechovice pod Orebem :-D

Kdy už to vedro skončí ??? Pole jsou krásně pooraná,ale hledat se dá tak hodinku,únava v tom vedru a kopání v betonu přichází rychle,já chci vodůůůů ;-)

Teď jedna prošla okolo ale Olmik netrefila. :-D :-D :-D

Já chci taky vodůůů, a furt nic :-/

To je jak z toho ftipu.Chlápek na pošti doleze ke studni a řve,vodá vodá.A ze studny se ozve kde?

Ráno sprchlo,asi 2 minuty,pak došla voda :,-( 8-) ;-)

Sobota neděle společné hledání? Najde se někdo?

Ahoj, možná bych šel, záleží kam, kdy, v kolik :)

vojtas83 já bych šel, záleží kam, kdy a v kolik :)

Jaký všelijaký,tady je to SUPER !!!! :-D ;-)

jo nevím proč by to mělo byt jinači :-P zdarec pyrdo o5 to tu ožilo až po dovolené mrzuté

Neboj,ono to tu zase chcípne 8-) :-P ;-)

no měls pravdu pěkně se ti zadařilo v sobotu já dal karla VI grošík
8-)

Taky pěkný ;-) Už se těším na příspěvek.

HALO máte mejla pozvánka na akci odpovězte co nejdřív díky 8-)

Zdarec pánové !Neznáte někdo náhodou idiota co rád hledá na zasetém v PV na ul Brněnská?A hned vedle bylo hned několik nezasetejch polí a jezdí stříbrou Octavií combi 4M6 2423.Rád bych mu poděkoval za to,že díky takovejm jak je on na nás zemědělci řvou a nadávaj nám.Díky :-( :-(

zdarec já to nebyl ;-) já tam chodím pěšky a jen na NEzasety!!je to muj oblíbenej flek a kucí zemědělsky byli zatím v pohodě tak doufám že mě kvuli tomu blbečkovi nevyženou :-/

konečně někdo písne aj spz teď jen pokud bude mět dotyčné odvahu se ozvat :-/ já to určitě nebyl :-P nakopat sedací svalstvo minimálně

Zdarec do Uničovska ;-)
Mám jednu malou technickou pro kolegu ,kterej chodil teď v sobotu po obědě i s klukem za Brníčkem hned za traktoristou :-)
Kromě přání hezkých nálezů malé varování o:-) Na tom poli je zakopaná hned po válce ostrá munice a není to planá zpráva .Mám to ještě z první ruky od pána,kterej u toho byl. Zahrnuly to do původních okopů po protiletecké obraně .
Tak jen aby si kluk nekopl funkční těžítko 8-) ;-)

Byl sem na něj moc pomalej,nestihnul sem jej doběhnout.Než sem mohl něco udělat byl na druhym koncu pola.mám jen pár fotek jeho káry u pole. :,-( :,-( :,-(

Já to taky nebyl,do zelenýho nechodím,za traktorem už jsem taky párkrát běhal,ale vždy se souhlasem pana zemědělce,mám to i někde v příspěvcích ;-)

To je fakt,to nemám 8-)

Tak "kolega" M.H. ti na to políčko dojíždí z Přerova, ulice Osmek, tak mu tam můžeš zajít pogratulovat :-D
A když už se vyjímečně přihlašuji, tak bych měl jeden dotaz-prosbu na ty co se pohybují kolem Slatinic jestli se můžou ozvat na mail. Potřebuju se jenom zeptat jestli někdo nekopl druhou půlku k věcičce co mám doma už pár let a nedaří se mi dohledat zbytek-dík

medianet@seznam.cz

Mám jednu prosbu pro hledače z Olomoucka.Pokud jste našli ně jaké artefakty související z městem Šternberk rád bych doplnil sbírku psích známek.Odznaků atd.Sháním i okolí.Díky.Materiál na výměnu mám.(nebo i jinak) ;-) :-)

prosím prosím,já jen že nic takového nemám,tak aby jsi se mnou nepočítal :-D :-D

ale když bude se ozvu ;-)

Asi z toho nic nebude ,ale mrknu . Kdysi sme byli okres Štemberk ;-)
Podobnou prozbu mám já zase na všechny ,co chodijou Oskavsko a našli něco zajímavýho .
Nemusí artefakty posílat ,ale stačí mi obrázek a místo nálezu .
Zajímá mě cokoliv ,co by mohlo vypovídat o historii obce a okolí ;-)

To neva.Můžeš na něco narazit úplně kdekoliv a kdykoliv.Dík za odpověď i ta se počítá. ;-)

Beru na vědomí,budu na tebe myslet.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru