olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Díky už jsem ju zrevidoval našel v kufru pár nových ND a zbytek předal na recyklaci byla moc KO - jinak potěšila.P.S. bylo tam pár dílu ve zlaté metalíze o:-).....

díky to mi stačí , za to si to odpracují ;-) bodla by mi Marťas fotka ještě i s to metelicou zlatou ;-)

Na Werichové nic nesečou ,jsem tam od rána do noci.

Servuz,dost dobrý,měl jsi to dát i do klubu,kdybys sem nedal ten odkaz tak jsem o tom ani nevěděl o:-) ;-)

U nás ty louky hodně vypásají tak se musí opatrně našlapovat ať člověk nechytne smyk. :-D

Norníku,tak se stav na kafe ;-)

Mrkni ke mě mám tam Hejčínskej cukrovar. ;-)

Kuva.včera mě chytly záda.Tak doufám že to do neděle povolí.V práci lezu jak chrastavá žaba.Dnes zalilo tak už snad něco i poroste . :-)

V tom prvním slově ti chybí písmenko :-P

Myslíš R ... Kluci prosím o radu.Hledám rok a pul.První rok nic moc-spíš nic než moc.teď od jara najednou všechno - když du po lese připadám si jak Avatar je mi úplně jedno kam jdu les, mě někam pošle.Ale proč všechny fascinuje ta válka?Já teď kopal ty dýky kousek od baráku kopec jak noha samé bordel(vole tam ani nechoď tam je stejně jenom železo) no a bylo tam.pointa je v tom že se sevřenou prdelí čekám co zas bude pod tou břidlou cca 35x25cm za železo(minule dělostřelecké granát a 158) a dýka 10cm pod ní druhá a skončil jsem skoro po hodině klečení v křeči bo v bocích díry furt řvala dohledávka na ty knofle a pak v té hlíně kolem ty pyramidky a další knofle.najednou se setmělo pocit jako by mě někdo pozoroval(přitom tam zrovna není od nikud vidět),sem si řekl vole už máš dost vypadni -průtrž jak noha u auta přestala.Tak jsem vyjel jak faust a moc dobré pocit jsem stoho neměl hlavně ti pavouci mě nedělají dobře= dycky za tím vidím tu válečnou hrůzu z těch černobýlích filmu :,-(.Od děcka sbírám mince a tu válku dycky rozdám) ,zinkáče rovnou zakopávám zpátky atd.Nevím jak s té války ven. a nebo jak změnit názor . o:-) o:-) :-) o:-)sory za spam tak nějak se mi to honí hlavou...

Jo myslím ;-)
Já tě té války klidně zbavím a jestli se bojíš na dohledávku tak se domluvíme,ale takových by nás bylo asi víc ;-)
Mě zase moc neberou bronzy a už jsem našel tři amulety o:-) :-D ;-)

To u nás je stříbrnáčků dost ,ale tu válku jsem zase nekopl jak je rok dlouhej.

Ja už tomu rozumim ja vlastně ujiždim na všem co má logo Škoda nebo L&K ,mám doma 10 škodovek o:-) stodola zatim do pul plná o:-)a o tu Válku se s Váma poďělím o:-)

Marťas já tu válku zase vidím trochu jinak. kdyby se nepřipomínala a neukazovalo se to co se dělo , tak už dávno by ta třetí byla . lidi rychle zapomínají na to špatné a je spousta mladých blbých magorů (teda srarých bohužel taky) co si chcou hrát na vojáky s ostrýma a myslijou si že oni to vyhraju . naštěstí díky připomínání hrůz je víc lidí zatím proti střílení z blbosti 8-) ;-)

Tak tak

Zrovna sou na primě v televizi :-D :-D :-D a šejk se zozplívá nad autem = moje krevní skupina :-P Indiana

nemám televizu O:-) :-D

Škoda tam má teď pavouka na rukavu pulka komediantu tím tankem bych si hned v Milovicích na Offroad trial tratí zařádil o:-) ;-)

Já bych to nedělal,třeba tomu přijdeš na chuť,takových nálezů už moc není a u nás už vůbec ne,ale jestli na tom trváš .... :-D ;-)

Tož dneska to byla kurdek jakási dřina asi , su po tom kopcu uondané jak hovado :-D

No a co nějaké info z dohledávky ??? Co pane Servuz,jak to dopadlo,co byl ten signál do barvy ????

tož nic extra ,klasické bordel ,pár obyč koleček nožík odznak a tesák O:-)

už se to hrne ;-)

Já nic nevidím. :-D :-D :-D :-DTen náboj z kola pod pařezem sem měl taky .A ještě byl navlečenej na kořenu.Sviňa jedna. ;-) :-)

je to v artefaktech :-D za chvílu přidám po očištění ;-)

tož fotky só tam ;-) lepší už to nebude , můžu jen dodat , že kůže pochvy byla tmavě zelená a lesklí a záštita ve zlaté barvě a ručka ve dřevě s mosaznýma nýtama , to sem ještě z těch zbytků mohl zjistit , navíc kůže pochvy nebyla jednolitej celek , ale horní a spodní díl , držely jen dva pásy ;-)

To jsem zvědavej ;-)

Du se mrknout.A jestli to tam není tak až zejtra.Dnes už končím. ;-)

Taky jsem tam přidal joevy fotky po konzervaci nádhera ;-)

Taky jsem se juknul,pěkně prokoukly,Joe je borec !!!

:-D :-D :-D :-D :-D tož to rozhodně nésu ;-) :-D :-D enem sem to očistil trochu šetrněji a nakonzervil . nic víc ;-)

Tak teda díky o:-) snažil sem se to nedojebat ;-)

Povedlo se !!!

Taky mám žízeň ;-)

Joo moje žíža už uhašena :-P

Hmm,pěkný kolečko.

Haloo tady hotelová služba!!! Chtěly jste stávat v 6:00 ?Tak šup šup s postýlek je devět :-P.

do prdele to byl zase den na hledání v mokrých trenkách jako stvořený 8-) :-D :-D :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru