olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Zmokaska durch :-D

jo až na prdel , eště že detík je v suchu O:-) no chvílama sem čekal že za nama z toho vrchu při úprku valí tsunami, jak rychle to stópalo ta voda . tož hnáte sme se nedolamale a detíky taky , takže dobré den ;-)

našel sem docela rychle cestu k autu o:-) :-D :-D
jinak klasický tuby, trhačky ,nábojnice a vršky od piva ( ty nevím proč tam byly, když sem tam eště nehledal O:-) ) pak už chcalo tak , že sme raději vyply detíky , a snažili se nerozbít si držku z toho svahu co tam byl ;-) :-D

Nevím jak Vaše detíky,ale můj Fíša vodu nesnáší,trochu navlhne a je ve sluchátkách totální chaos.

no já ho jen zbavil rychle baterek a sundal všechny pouzdra ,aby nedržely vlhko . po osušení nepoznám rozdíl ;-)

No já ráno přeméšlel jestli nevyrazit.Jen tak drobně mžilo.No a pak to začalo padat jak sviňa.Tak sem si vzpoměl na raní ptáčata co už só v lese.No rozhodně vám ten návrat nezávidím.Potopa byla dobrá.V pondělí po práci sem skusil pole.A po třech krocích sem skoro nezvedl nohy :-D :-DMokrej jíl je sviňa. ;-) :-)

Tož ono to začalo tak nějak nevinně o:-) venku na louce už to vypadalo na slušnej deštík tož nás to zahnalo do lesa ,že tam to půjde , ale pak to zesilovalo -a zesilovalo - a najednou sme už jen nadávali, že máme vodu až na řiti, ,detíky rychle vypnout a úprk po svahu dolů k cestě :-D chvílema sem to už viděl na rozbitou držku a nebo natrhlou prdel, ale ustáli sme to a taky po chvíli uznali , že nemá cenu v tom nikam zdrhat, když už víc zmoknout nejde ;-) :-D

Teď v sobotu bude Hefaistón na Helfštýně.Bude se tam někdo motat? ;-)

Nejspíš Hrazán ;-)

Jo jo já to sledoval za oknem.A na vás sem si právě vspoměl.No nezávidím.On mi to už převyprávěl Servuz.Sem se u něj zastavoval.Ještě suší auto. ;-) :-)

:-D :-D :-D to je dobrý ,dneska sem sem s ním měl sťuka na chvílu omrknout prácu a na chvílu sem musel po svým, když sem se vrátil ,tak byl vysmáté a zase hezky zcákané :-D :-D :-D tím , že sem odešel, sem se zachránil :-D ;-) :-D :-D

No co stlačené vzdoch je sviňa ti tu vodu pošle rychléš 8-) Ale už so zase suché.Dneska sem na večer skosil políčko a nádhera všechno zatím fachčí auto smrdí jak kompostér-asi vymontuju sedačky a vyhážu veškerý čalounění po vzoru Škody 100 tam toho po 20letech taky moc nebylo. :-P :-P :-P

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Zdar prdi,dnes proběhlo pole,fotky jsou v klubu ;-)

Tak ráno 6:00 dem POLE to je jak do fachy dófám že nezachrápu,snád zase nezmoknem :-P :-P :-P

Marťas tentokrát budem durch ze svého potu .má byt větší vedro než dnes a k tomu aj kurevskej pařák o:-) ;-) :-D beru si jen jedno pivo bo bych to nemusel pak rozchodit na tom slunku ,ale vody hodně .Tata navrhoval jít už ve čtyry ,ale to sem zavrhl kvůli ožralým nimrodům :-/

V 6 ráno budu mít ještě půlnoc,neděle je jedinej den kdy se můžu vyspat,jo a pršet určitě nebude tak si nechte dařit ;-)

díky , trasa stanovena a pole upravený , tož snad něco padne , letos to snad bude moje teprá druhý bo třetí pole . ináč samé les :-D kurde to bude nezvyk , jak tam nebudó kořeny :-D ;-)

Neboj,bude tam jinej bordel 8-)

Kurňa,to je furt cosi,buď prší,nebo svítí slunko,voda je moc mokrá a tráva zase moc zelená,už jste horší jak já :-D ;-)

no to víš -ta dnešní gerace nic nevydrži ,tož sme padali už na hubu o:-) :-D :-D ;-)

Taky jsem kolikrát rozbitej jak cigánský hračky 8-)

Ale nakonec pěkná průvlečka,falera-olivka,okousané přeslen,náprstek,plomba a 5 mrtvolek do těch 11:00 jsem byl ještě optimista jak je krásně a těch 200 Indulon nevadí šák už jsem toho letos našel.Ale od těch 11 do jedné jsem se rozpouštěl a upaloval ---poslední pole sice provláčené ,ale ubitý deštěm jak parkoviště.No dneska do bylo ideal vzít dvacet začátečníku sebou a večer maj detektory na Bazošu a maj nás za blázny:-D :-D :-D :-P

Hold je to dřina ;-)

Musíme se domluvit na nějakou společnou akci !!!!

Chce to nějaký neutrální pole,v lese se zase rozeběhnem a už se nepotkáme,to už tady bylo :-D ;-)

jo to teda bylo ;-) a keho uvidím v brandlíně u čuníka 8-)

My tam ráno vyrážíme od Olomoca s pražskéma SPZ inkognito s Joeblackem :-P :-P :-P

Kluci kdo to s bílou Fábií luxuje pole mezi Smržicema a Držovicema? :)

Já ne o:-)

Tak co borci,jak to šlo na Mistrovi ????

Tak šlo to 10 cílů ve čtvercích pod 10 minut (třicáté) a v týmech byl zase lepší Joe 8 cílů celkově 12ks (někteří nenašli nic,někteří pár kousků) Takže celkově z 200 lidí jsme obhájily lepší čtvrtinu leč bez ceny)I když Joe měl opicu ještě ve dvě odpoledne :-P :-P :-P o:-)......Jo a po cestě dom se mi podařil okousané 10 ag Franc a bylo poněm. o:-)

Tak to tam teda muselo vypadat :-D :-D :-D
V tombole nic nepadlo ???

v tombole sem vyhrál semišový pouta O:-) :-D :-D :-D

o:-) :-D :-D :-D

jo pyrdo přežil jsem aj já aj joeblacka sem potkal tož čuník byl dobré zbytek viz véš slunko je sfiňa a sucho eště větčí ;-) ;-)

Kurňa borci,já tam snad příští rok pojedu s Váma ;-)
Klubovky v Ostružné už nejsou tak hold budem muset do Čech 8-)

Můžu jen doporučit , třeba vyhraješ taky nějakej špek ;-) já letos pouta ,tož příště bude třeba nafukovací anča o:-) :-D :-D

Při mém štěstí by měla pinďoura :-D :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru