Další koníčky hledačů....

hoj všichni - ja osobně kromě několika druhů sportu mám ještě jednu velkou libůstku mimo hledání...hraju online poker - je tu ještě nějaký takový nadšenec, nebo jaké máte další koníčky?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Patrosos 17.1.2010 22:42

Už Málo: Kameny, Kytara, Opevnění. Hodně: Knížky. Nejvíc: Spánek a Pivko na chajdě na Sázavě. :-) Detík není koníček, to je terapie....

Taky pridam troskou do mlyna,
koukam ze je tu hodne radioamateru, timto je zdravim,kolem roku 2000 jsem byl hodne slyset z Klete, uz si dost lidi myselelo ze to tam mam pronajate, vetsinou expedice Zizeni a podobne.
pak to prislo OK1 3mistny sufix, po case 2mistny, pro starsi radioamatery jsem byl hodne drzy. Geocaching momentalne cca 400 nalezu a nekolik FTF. Zalozeni nejznamejsiho ceskeho fora o Rcautech a k tomu par auticek v garazi.
Pracovne sprava neziskove organizace a jeji vedeni bezdratove site. Kytara, klavesy, a ted ten klacek kterej obcas zapipa.

Taky pridam troskou do mlyna,
koukam ze je tu hodne radioamateru, timto je zdravim,kolem roku 2000 jsem byl hodne slyset z Klete, uz si dost lidi myselelo ze to tam mam pronajate, vetsinou expedice Zizeni a podobne.
pak to prislo OK1 3mistny sufix, po case 2mistny, pro starsi radioamatery jsem byl hodne drzy. Geocaching momentalne cca 400 nalezu a nekolik FTF. Zalozeni nejznamejsiho ceskeho fora o Rcautech a k tomu par auticek v garazi.
Pracovne sprava neziskove organizace a jeji vedeni bezdratove site. Kytara, klavesy, a ted ten klacek kterej obcas zapipa.

Měl jsem pár RC lodí, aut i letadel, sem tam nějaké zase vytáhnu. Potom mám slušnou "sbírku" nožů od zavíráků po mačety. Můj hlavní kůň, kterému se věnuji více než detektoru, je muzika. Momentálně působím v těchto kapelách:

http://bandzone.cz/assessor
http://bandzone.cz/amok
http://bandzone.cz/avengerband
http://bandzone.cz/kovadlina

Nástroje jsou hlasivky, kytara, baskytara a tympán 8-)

Chovám Bety bojovnice

..hodim taky neco do placu, posilovna, turistika, fotografovani, sklipkani :)

tak to mame stejneho osminoheho kone:))

Když to tady tak čtu tak si říkám kde je u mě chyba:-) tolik koníčků a zálib co máte je úctyhodný. Já práci jako koníčka rozhodně nemám. Mimo fotbalu, nohejbalu a florbalu nedělám nic moc, sbírám mince jen okrajově, geocaching mě taky pustil, čemu jsem se dlouho věnoval byla rybařina. Vlastně co je moje velká záliba jsou psi mám dvě pitbulice... A detík je muj dá se řict vytouženej koníček, teď když jsem se dokopal a koupil ho, tak jsem tim uplně pohlcenej. Toť asi vše :-)

Turistika, výtvarná tvorba, výklad karet atd, kočky ( už mám doma tři nalezence, posbírané po okolí ).

Ahoj,já modelařina,motocross,střelba.samozřejmě detektor.

Zdravíčko všem
Já správa lesu a hospodářská činnost,staré mapy atd...... 8-)

Horské kolo a moje práce-řidič kamionu....a detektor :-)

Na kamionu jsem to vydržel 3 roky, to věčný plachtování bylo hrozný a to nemluvim o tom, že jsem nebyl vůbec doma. Ted´ jezdím na sklápěčce a pohoda. :-D

Sbírání modelů letadel a vojenských vozidel, kreslení, focení, záhady a historie, válečné dokumenty, hudba... :-)

Motorsport, závodní simulátory na PC.

Taky to horské kolo..velký to kůň už od mala a teď začínám zápasit s detíkem. Hlavně zaboha nemůžu sehnat malý mosaz.kartáček a Vegu. Jo a taky šlofing-bez něj by tohle všechno nefungovalo jak má 8-) Pak taky nějaké ty práce kolem domku a zahrady..

Šutry,rýžování zlata a drahých kamenů (ovšem spíš praktické než závodní- viz moje fotečka:nuget 1.8 g),houby a nejen hřiby,botanika,historie... A tím vším se poslední dobou motám s detektorem.Kytara spíš už jenom v občasné rodinné kapele... 8-)

jednoznačně SPORT, to je můj život :-) a to téměř jakýkoli...

Zdravím, u mne vede pěstování kaktusů, chov sklípkanů, lehce modelařina, detík a český pivo :-)

Zdravím, co máš za sklípkany?

Ahoj, až teď jsem si všiml tvojí zprávy. Mám tyto druhy: Aphonopelma caniceps, Brachypelma smithi, Avicularia versicolor, Phormictopus platus, Brachypelma vagans a Lasiodora parahybana:-)

To je v pohodě. Jsem rád, že jsem tu potkal taky nějakého chovatele sklíkanů : )
Já mam Brachypelma vagans, Nhandu coloratovillosum a Cyclosternum fasciatum. Kdysi jsem měl ještě Psalmopoeus cambridgei.
Tak ať se daří ; )

Myslivost a oprava RD.

rybařeni,foceni,pc, 8-)

já se věnuji sbírání pivních tácků, těch mám zatím cca 3000. A teď co jsem začal s detektoringem tak jsem začal sbírat pivovarský a sudový plomby. jinak mě zajímá vše okolo piva, historie, pc 8-)

No já jsem akvarista :-) cca 12 akvárií s krevetami.
Sportovec,nadšenec do všeho zajímavého a i nevšedního.
Moje práce je Laborant ve stavbní laboratoři. Takže mám velice blízko k zemi,zeminám atd...
K detektoru mě dal přičichnout kamoš a od té doby jsem i vášnivý zametač :-)

U mne zvířectvo veškerého druhu, doma máme menší zoo :-D (koně, ovce, vietnamská prasata, vše jen na chov ;-) ne na jídlo :-D ) a pak čtyřkolka, na tu je ale opravdu jen minimum času, takže slouží spíš jako pracovní stroj.

žrádlo. Ovšem, hifi žrádlo made in doma, žádnej módní výstřelek, nic pro plastickou generaci.

Motorky a motorky,dříve cestování na moto,teď nejni čas :-) :-)asi jsem trochu jinej než ostatní :-D :-D

to, že máš šest vočí a vosum rukou je richtig. Krejcar má víc.

Mineralogie,geologie,paleontologie,archeologie,gemologie,hledám a kopu minerály,drahokamy a rýžuju zlato.Prostě hledání. :-)

Specializuješ se na nějakou skupinu minerálů,region,formát,nebo to bereš všechno do řady ?

Paleontologie a filokartie. ;-)

Knížky... Amaterská archeologie mladší doba železná naše území... Fetivaly pohanská tématika, řemesla, muzika... Modely(kov, plast, papír)... LARP... Zbýrání/hromadění filmů, serálů, muziky, známek, mincí, modelů, šutrů atd...
Atd... Řazeno podle priorit 8-)

mrcas, ryby, archeologie, žrádlo, pes, jsem instruktor přístrojového potápění, šachy, spánek :-P

Už jako dítě jsem byla pasována na hledače.Staříček věčně něco ztráceli a Dadulko hledej :-) a tak jsem postupem času přesla od staříčkových propriet k houbaření,mineralogii,povrchovému sběru paleolitu a neolitu.No a dyž nemožu smékat po polách a v lesy tož maluju :-)

Mineralogie, bonsaje a detektoring ;-)

Jízda na kole, občas geocaching, auta, motorky, čtyřkolky. Většinou mi vše vydrží půl roku a jdu zkoušet něco nového:)A hlavně co mě baví už přes dva roky je akvaristika. Ještě bych chtěl zkusit RC modely ;-) Ale teď budeme přestavovat byt, tak mám na půl roku o práci postaráno

Zatím ještě detektorář nejsem, ale brzo budu.. ;-) Jinak hraji golf a začal jsem fotit..

já dělám reenactment prusko-rakouskou válku 1866 a airsoft

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru