Detektor kovů Golden Mask GM4PRO a GM4WCL

Nově založené vlákno pro všechny vlastníky nové verze GM4PRO

Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4: Návod GM4
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM4Pro WD: Návod GM4PRO WD

Testy detektorů kovů Golden Mask GM4: Testy GM4

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 1.4.2014 12:49

A nevypínají se ti samovolně?. Mně se během posledního hledání nejmíň 5x vyply...i když jsem byl zrovna na signálu!

Zdravim vas ma nekdo zkusenost s bezdratama ws105? Jestli jdou sparovat popr.jestli neni problem s vypinanim? Dekuji :-)

detík GM4PRO mi pořád prská, jako bych byl někde u radaru. Ale rušení to asi nebude. Když ho držim těsně nad zemí a nehýbu, je klid, ale jak začnu mávat tak jen piští a prská. Když ho zvednu nebo položim na bok tak se může zbláznit. Byl jsem ve dvou dnech na 4 různých lokalitách daleko od sebe, pole i les a všude to samé. Mobil vypnutý. Může to být vyzkratovaný článek nebo odcházející baterie? Už jsou dost staré.

Jelikož pomalu zvažuju druhý kus do rodiny (teď má syn Minelab XT 305) a tento GM vidm v akci u kolegy co s ním chodíme, dost nad ním přemyšlím.

Jaké jsou zkušenosti s poruchovostí a odolností?

K tomu prskání - kolega to samé,při každém kontaktu s větvičkou, vyšší trávou ... je tam zaprskání. Ale předmět v zemi se v tom dá rozlišit, to už zvládnu i já když jdeme souběžně. Tvrdí že to vzniká při nárazu do káblíku sondy, kvůli maximálně nastavené citlivosti. Je fakt že on snad najde v zemi i včerejší den.

ono to furt prská i na polích, kde žádná tráva neni. Nejhorší je když si detektor položim na zem abych mohl kopat. Tak vždycky strašně prská jak kulomet. Musim zlumit citlivost na min, položit ho a pak zas zesílit. Možná je to rušením z vysílačů, ale dřív to nedělal, jako by byl nějak přecitlivělý. Prská i když snížim citlivost na 50% a přestává jen když je na 20% a míň. Možná závada na elektronice, nebo voda natekla do sondy, nevim.

Dělalo mi to taky ale já se ho zbavil.Potřeboval by asi jen seřídit v servise.Je v něm pár součástek které se nastavují pomocí šroubku a mohlo se to časem rozhodit.Nebo vyzkoušet jinou cívku,tam by taky mohl být problém.

Mě občas pomohlo než jsem ho hodil do lesa sundat kryt sondy a pořádně vystříkat vodou.

Preletovať spoje v mašinke, prípadne premerať priepustnosť a potenciometre. Pôjde ako nový a so spiderkou luxus ( luxus na tú mašinku, bola ta v istých dobách jeba medzi analógmi)

Ahoj, přemýšlím nad GM4pro WD 12. Předtím jsem měl noxe a nebyl to můj typ. Chtěl bych se dozvědět nějáke vaše zkušenosti a hloubky, tak prosím pište. Díky :-)

Už nepotřebuju :-)

Cau, nemel by nekdo z vas na prodej civku spider 23cm na gm4 pro wd? Ja mam 30tku a chtel bych zkusit tu mensi, protoze chodim mista kde s tou 30tkou se az tak dobre neda. Diky ;-)

Čavte chcem sa spýtať je velky rozdiel LP zero 30 a GM4pro? Co sa tyka dosahu? Dakujem za odpoveď

Myslím že žiadny raz som to skúmal a spoločnosť ktorá ich vyrába keď zoberieš viac kusov ti vytlačí aj logo na to, môžeš si tam dať napr. relikviq. V dobe keď som to skúmal tak LP sa tu začalo predávať asi 3-4 roky na to.

Ďakujem

Nový zcela universální detektor, který vzniknul ve spolupraci Lovce pokladů a špičkového Evropského výrobce Golden Mask.
www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-lp-zero-30-1195 ;-) :-D

Ano ano viem,už som snim behal mal aj gm4pro super stroj

Zdravím,nechá se opravit nebo vyměnit kabel u cívky spider 23cm ,2D,18 kHz.
Při každém mávnutí doleva i doprava vydává zvuky!!!,konektor jsem zkoušel utáhnout ale nic.

Když dám cívku 17cm,2D.,tak je vše O.K.
Díky za rady

Zdravím, mám zapůjčenou GM4PRO. Když připojím nabíjecí trafo do sítě blikne na mě červená, zelená, červená, zelená a pak zhasne. Zřejmě nenabijí. Neporadíte prosím jestli je v čudu trafo nebo baterie? Všem díky za rady

Takhle je to normální. Po zapojení konektoru do boxu se rozsvítí červená ale to už asi víš.

Zkusit jiné nabíjecí trafo když se to bude opakovat tak jsou špatné baterky

bohužel je trafo respektive konektor specifický, objednám baterky a uvidíme.

Zdravím, je možnost u GM4pro manuálně posunout frekvenci třeba o pár khz bokem? Z nějakého důvodu chytám šílený rušená z nějakého vysílače. Nejspíš to bude asi harmonická, ale rád bych se toho zbavil. :,-(

Chyba asi nebude vo vysielači. Mal som ten istý problém, až kým som ho riadne neobúchal o zem od nervov. Inak vydržal to. Problém bol v tom, že som ho už mal dlho, tak som ho dal zreparovať chalanom vysielačkarom. Rozobrali ho a všetky spoje preletovali, premerali potenciometre šľape až dodnes. Povedali, že spoje už boli staré. Inak pri tejto mašine by som vám odporučil stiahnuť si z googla niekoľko stranový návod, síce je v ang. jazyku a stojí to za to a nie distribútorom dodaný návod s karisbloka. Tu pochopíš o čom je diskrimi. level a chodíš luxusne.

Byl by odkaz na ten navod?

A spider cievku

https://www.goldenmaskdetectors.com/detector-details-id-17-en.htm

Golden Mask Metal Detectors
https://www.goldenmaskdetectors.com › ...PDF
INSTRUCTIONS FOR USE

Golden Mask Metal Detectors
https://www.goldenmaskdetectors.com › ...PDF
INSTRUCTIONS FOR USE

Dotaz na náčelníka, kdy bude skladem GM4WCL? Děkuji za info ;-)

Přesné datum bohužel teď nemáme, čekáme na dodávku už více jak měsíc. Jak budu vědět přesně, tak to sem dám.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru