Dohledávací detektory kovů

Vlákno pro všechny uživatele dohledávaček a obecně veškerých přístrojů pro snadnější lokalizaci nalezeného předmětu.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 30.12.2014 11:33

Detektor som kupil cez ebay a na stranke vyrobcu zaregistroval (deteknix).
Moje skusenosti so scuba tector nie su velmi pozitivne.
To ze nerozlisuje kovy je jasne, no to ze nevie detekovat ziadne retiazky je uz divne (je jedno aku ma gramaz. 8g zlatu retiazku ignoroval ci bola zmotana do klbka ci roztiahnuta).
Tak isto ma problem s detekciou krizikov, prstenov a nausnic. Detekuje ich s problemami a to v i tesnej blizkosti.
Najviac som bol spokojny s detekciou minci, takze ak vyhladavate hlavne mince, je super.
Vyskusal som ho na susi i v mori. Na susi nemal asi okrem zmienovaneho, ziaden problem.
V mori som vsak spozoroval iny problem. Na najcitlivejsom rezime mi po par minutach zacal reagovat len tak, bez nicoho.
Neviem preco tento problem nastal, ale mohol som ho pouzivat len na tretom rezime.
Vyhotovenie je dobre a v ruke sedi tiez dobre. Detektor plave a to moze byt vyhodou a pre niekoho nevyhoda - hlavne pre potapacov.

Zdravím, nenašel by se tu někdo, kdo má Vibra tector nebo Scuba tector a byl by ochotný ho za úplatu půjčit? Nebo případně nějaký bazarový kousek na prodej? Díky ;-)

Měl jsem dvě ,jednoduchý vše vydržící dohledávačka....dělník víc od ní nečekej,,a proto se mi po ní stejská ;-) ;-)

Děkuji za reakci. Jde mi o to abych při dohledávání nebyl větším dělníkem já sám :-) Takže dosah v pohodě, nesignalizuje jen na vzdálenost do 2cm? :-D

Je to o velikosti a vodivosti mince kolem 20 mm tak 4 až 6cm ,hlavně jednoduchá obsluha.....zmáčkneš a dohledáváš..nemačkáš nedohledáváš,žádný zapnu jednou potom dvakrát máčknu,jednoduchá věc,určitě překonaná ale za tu cenu není Whites vůbec špatná věc...asi vše ;-) ;-)

Měl jsem jí půjčenou škoda baterky kterou jsem koupil :-O
Kup Makro a máš klid :-D

Ahoj, hodlám si koupit dohledávačku, co myslíte, vzít Nokta Pinpointer NEW nebo Minelab PRO-FIND 25? Jsou na LP za stejné prachy, tak nevím, která je lepší. Díky

Fajn dotaz který je i pro mě dost aktuální. Zvažuji zakoupení a tyto dvě dohledávačky mám v hledáčku :-P ;-)

No, mám obavu, že ty nové modely budou i za "nové" ceny. Na druhou stranu by nové modely mohly srazit cenu předchozího modelu, tak ještě chvilku počkám. Jinak mám Noktu a začala blbnout. Po zapnutí je OK, ale za chviklu začne propípávat, i ve vzduchu, když je metr od detektoru a nic kovového v okolí není. Rozebral jsem ji, prostříkl Kontoxem, složil, byla v pohodě, ale na poli zlobila. Nevíte, čím by to mohlo být?

ta Nokta je RS, ten novější model

Minelab PRO-FIND 25 nebo GARET PRO-POINTER II -nemůžu se rozhodnout. Garet mně připadá více používanější a s dobrým hodnocením ale nevím. Jaké máte zkušenosti s Minelabem? Dík

Dík za poznatky. Sice se nepotápím ale možná na tom něco je a může se to hodit. No ještě asi chvíli budu přemýšlet. Dík

Zdravim, take mate problem s dohledavackou, kterou mate v ruce a machnete s ni a pipa (pri jakekoliv citlivosti). Mam Minelab Pro-Find 35. Diky za rady a odpovedi

Už jem Vám dnes po telefonu řekl, že opravdu nemá smysl mávat s dohledávačkou ve vzduchu z nastavením na 5 a zapnutým telefonem v ruce. Dělá tak z ní jenom antenu. Nastavte citlivost na 3. Dohledávačku zapínejte špičkou k zemi, tak aby neviděla při zapnutí nic kovového. Pak se zprávně nezkalibruje.
Kdyby byl dál problém, moje číslo je 731 10 27 13

Dobrá, zprávu jsem psal, dřív než jsem volal :)

Každopádně je to o té technice tak je psáno, to je fakt, ale na druhou stranu je zase fakt, že se někdy sekne/kousne a pípá v kuse jak bláznivá i v zemi, musím ubrat na citlivost anebo ji vypnout. Přitom jsem to zkoušel, i když byl detektor a mobil vypnutý, nikde žadné dráty, ohradníky apod. i když tato dohledávačka by měla mít technologii DIF. Srovnávali jsme ji s kolegou, který má Noktu a s žádnou výše uvedených věcí nedělá a to s ní může máchat na nejvyšší citlivost ve vzduchu jak chce :) Snad si sedne a rozjede.

Díky ;-)

Každopádně děkuji panu Mlejnskému za profi přístup, rady a rychlé dodání jako vždy ;)

kdy asi bude na skladě Dohledávací detektor kovů Minelab PRO-FIND 35 ? Nějak se ho nemužu dočkat :-D?

Nevíte proč mi Nokta pointer Naw když ji otočím špicí nahoru začne pípat , po otočení dolu zase prestane . Vím že to dělá i známeému tak nevím či je to vada nebo to dělají všechny díky

Stává se to, stáhni si citlivost o jeden stupeň a zapínej ho opřený špičkou o zem, je potom klidnější

zkusím diky .

PRO-FIND 15 je naskladněna ale někde se zasekla 35? hořím touhou po ní a těším se na ni jak na narození dítěte ;-)

fisher f pulse - nějaké porovnání a doporučení ?

chci koipit PRO FIND 35 a ted ji asi konkuruje F PULSE od FISHER

co zvolit? cena stejná ale použití tužkových baterijí je dost velký rozdíl. taky ovládání jedním tlačítkem a větší možnost nastavení je zajímavá. Vodotěsnost oba 3 metry. dle nějakých vydeorečenzí a porovnání má lepší dosah F PULSE.

si odpovím sám--DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Není možné dokola projíždět neustále chaty. Když se ptáš adminů, měl by jsi napsat do obálky a nebo na email. Dohledávačky mi přijdou na podobné úrovni a to i dosahem. Ten je ale u dohledávačky trochu mimo. To hlavní je aby jsi přesně poznal jak daleko předmět je a kterým směrem kopat... to třeba mezi kořeny.

Muzu se zeptat vlastni nekdo dohledavacku Mars MD Pinpointer? Chtel bych si ji poridit k LP Zero 30, tak by me zajimaly zkusenosti uzivatelu, protoze je ted na LP za peknou cenu. Dekuju.

Mám ji už delší dobu, je dobrá, za tu cenu není nad čím přemýšlet.

Dekuju ;-)

Zdravím!
Nevím,jestli už to sem někdo dával,ale co říkáte na tuhle dohledávačku XP MI-4 ?Cena je taky celkem dobrá. Na konci měsíce by měla být k dostání...

Ještě odkaz ...
https://www.detektorykovu.cz/dohledavacky-nalezu/dohledavacka-xp-mi-4-novinka

Zdravím. Mám dotaz asi pro Elmaru a jeho servisní team, ale rád si nechám poradit od dalších lovců ;-) Mám dohledávačku Minelab PRO FIND 25 která mě poslední dobou zlobí. Při dohledání předmětu se mi rozštěbětá a už nepřestane dokud ji nevypnu. Dal jsem novou baterii a nic se nezměnilo. Někdy šlape jako švýcary a někdy má svou hlavu :-) Co s tím? Poslat do servisu LP aby jí domluvili? Děkuji za odpověď ;-)

Pánové nemá někdo zkušenost z dohledávačkou XP MI-4 ?Nemůžu se rozhodnout...Pro find?Nokta? ,fisher?.....Když sleduju porovnávání ,tak jednou je Top tahle a v jiném testu zase jiná ...
Vím,že se zde neprodává ,ale nějaké zkušenosti pánové?

White's Bullseye TRX 8-)

Podle mého makro je výborná volba a nejen cenou, co jsem zjištoval tak mars je jak se zrovna povede jednou paráda a po druhé šmejd, nemá cenu to pokoušet a oni moc dobře vědí proč najednou tak hodně spadla cena, podle mého makro pointer nejlepší volba a jen o tisíc dražší. Ať se daří.

Zdravím.
Nerozdělaval někdo nahodou pro find25.Mel jsem ho v praci,borcum asi spadl na zem(nikdo se nepřiznal).Když ho zapnu po 20 vteřinach 3x pípne a zhasne.a pořed dokola.Zrějmě nemuže najít civku.Bud bude přeraženej magnet,nebo utrhlej drat od civky.Dela přesne toto co na videu https://www.youtube.com/watch?v=wPz7wy7pXN0 .Desku jsem vytahl v pohode ale nevim jak dostat ven tu civku.Je to asi v lepidle,vařil jsem to 20 min ve vřele vodě a nic.Nevi nekdo jak na to??

Navrtat díru ve špici,nahřát a nějakou tyčkou vytlačit.
https://kyl.rajce.idnes.cz/Dohledavacka/

Nojo ale jak nahřat.Jak jsem psal :zahríval jsem to ve varici vode 15-20min a ani se to nehlo..

Horkovzdušnou pistolí.Feritová anténa je v těle zalitá něčím jako tavné lepidlo.Navrtal jsem pak dírky i z boku,jak je vidět na fotkách a po opravě jsem to zas tavným lepidlem zalil.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru