Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Dobrý zasmál jsem se po ránu dík skvělý to se mi bude zajat po noční👍💯

Milá Jelítka .....v úterek po ránu jdu projít jeden moooc krásný les , pokud tam něco pěkného bude , vezmu vás tam až sem přijedete ......sice je to trošku dokopce , ale na to jste zvyklí od Vitouška .... :-D :-D ona Šumava nejni moc rovinatá .... tudíž je to pohoří .....
Máme začátek června.....pomalu přemýšlejte kdy by se vám to tak nejvíc hodilo .....takový konec srpence ????????? o:-) o:-)

Víťo, tak Cvikov jsem viděl, probudil jsem se tak uprostřed, ale Bor a Kamenici jsem zase prošvihnul. Ten Jégr mi dal... o:-) :-D

:,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(
Tak teď nevím co bude..........utrhaný vazy v pravým lokti.....na jak dlouho bez hledání..netuším
:,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Tak to je pech hlavně ať se to dá dohromady bez následků.🤔

Snad ..... o:-)

tak to mě mrzí Dobýsku , dej se co nejdřív dohromady :-)

Chudák Doby, tak ať to dobře dopadne. Ti sportovci... :-/

Děkuji za podporu.... :-) doufám že to bude dobrý co nejdřív..... o:-)

Tak jsem dneska ráno byl hledat :-D :-D
Krásně jsem se prošel lesem , nasbíral trochu hub a i nějaké to kolečko padlo ....no a ruka bolí jak svině. :,-(

Tak co Kurťáku, nedostal jsi kroupou? :-D

Ne,vypadal v pohodě, když se stavil na kafe.Ale včera si to užil,že Maři? :-P

To aby jsme tu před vámi pánové schovali děti, starce,ženy a hlavně alkohol 😆

Oni jsou líný jak vši, tak nevím nevím. Víťovi hoří pivovar pod prdelí, Jelda zase bude bourat, Kurt zabloudí už u toho, no, jak se to... Br-něco, Dobyho nepustí paní Columbová... Ale já s Verčou bych přijel rád.

By bylo skvělé. Aspoň bych poznal autora všech těch bajecnych videí😎 Máš eventuálně v plánu nějak dokumentovat? Vzal bych s sebou eventuálně zrcadlo.

Právě jsi mi rozerval na cucky mou přirozenou skromnost :-D. Kdybych jel, tak bych točil, přece si nenechám ujít ty vaše ksichty :-D :-D. S klukama a holkama to ještě domluvím, vypadá to na super plán na víkendy :-).
(Na zrcadlo prď, koukni jak vypadáme my... :,-( :-D)

Jo a za kompliment dík ;-).

Hele Víťo, jestli můžu poprosit, nemohl bys psát ty příspěvky trochu kratší? Ke konci už se ztrácím a nepamatuju se, co bylo na začátku, pak to musím číst znovu... :-(

:-D :-D

Tos podělal, takovej román. To ti na to prdím. Louskat odmítám. Prostě mi laskavě sděl, jestli ta akce v Želenicích by nebyla dobrá na rozšíření radikálního jelitismu směrem na západ.
A neser mě Blaženo!

Musím si změnit profilovku, ten Cleese vůbec nevyjadřuje to správný nadšení pro misionaření... :-(

Tak my jedeme 17. a 24. Doufám, že se přidají ostatní jelita, nerad bych hlásal jelitství sám s Verčou a Newťákama ;-)

Jaká? :-O

Pochopil Kurťáčku, ale mně teď došlo, že je naplánováno úplně něco jinýho. Takže akci rušíme. Omlouvám se za paniku, ale archeoakce bude muset počkat... :-)

Tak jak, Liberec? Nezloběj tam ty holky moc? :-D

Sice jsem jen napíchnul Liberečáky kvůli mým holkám, co tam zrovna teď pruděj, ale co se týká 24. 7., nic jinýho, než že přijedou Kurťáci, jsem nečekal. A to se těšíme všichni! :-D :-D

To je skandál. Všichni pomřeli, či co? :-D :-D. Nebo jsou Jelita na banlistu...

Tak já mám strach tě oslovit Milánku , abych nedostal Ban tak jak ten Tvůj kamarád :-D :-D

Jen se o tom šiřte, pak přijde z kraje hlášení, že v práci chlastáme... o:-) :-D

Pff křížek... já jsem skvost! :-D :-D

Se všichni styděj, jak nám to jde a voni prdlajs!!! :-D :-D

Co to? Proč?

Nebo se nám definitivně zbláznil :-( :-D

Tak blázen to je :-D :-D , ale to neznamená že nemůže kopnout jentarovku :-D :-D

Tak jelita, 23. je vstup do Lib na heslo. Podmínka je složit pokračování "básničky", kterou jsem našel kdovíkde na netu.

Sedneš-li si na hlemýždě,
Zaleze ti mezi hýždě.

Kdo nic nevymyslí, otočí to a pojede domů... :-P :-D

...Sedneš-li si na šneka,
Ten už na nic nečeká.
Hbitě míří mezi půlky,
Oslizne ti přitom kulky.
Horší je to se slimákem.
Ten to bere i s tvým ptákem :-P

P.S. zajel bych se s váma ožrat, ale LB mám hooodně daleko... :,-(

Nic krásnějšího jsem v životě neviděl :-D :-D :-D.

Jezdí Kurt s rodinou od Br...něco, za tím prej už nic není, dál než on bydlet nemůžeš :-D.

Víkend ve spacáku pod tújema taky nezní špatně :-D

no a něco na destilát z 56 botaniků by jsi nevymyslel ?, :-) :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru