Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

no ale já prohrál boj s Jablkovicí :-) jsem zaspal do fachy :-D :-D

Čau lidi, Jeldo ty vole :-O :-O cos dělal ? Auto piči ....kladivo v piči ..,.. doufám že seš celej .... o:-) o:-) o:-)

Ahoj pane, jo jsem b pohodě, auto totalka a kladivo jede do jílového :-D

Měls zkusit poslat i auto, třeba by si s tím kluci v Jílovým poradili... 8-)

A pro jelita, co si myslej, že jsem grammar nazi, fakt jsem nejdřív napsal "poslad", po infarktu jsem to opravil... o:-) :-D

Stejně by to byla šťávička proti slovu "kolyk" (dotaz na množství), co jsem dneska četl v jedný diskuzi. o:-) :-D

U nás už nechčije , ale všechno je prochcaný o:-) o:-)

Volal Elmara, zítra se ofiko hlásím do klubu Rudých jelit. Když už teda ten Jelda vypadnul... 8-)

Tímto Elmarovi děkuju :-D

Jelda nevypadnul , jen mi byla pozastavena činnost :-D :-D a mám z tebe chlapče radost :-) a když to dobře pujde , tak kladívko bude doma příští týden z nemocnice :-D :-D

Lidičky, kdyby se to vše povedlo domluvit, byla by to mooc velká pecka :-D :-D :-D, já se tak těším :-D :-D

Jo chlapci, tak uspořádáme schůzku na nejvyšší úrovni, to se nedá nic dělat :-D.
Jestli se podaří, tak nás tady pak smáznou, to je jasný, ale co už... o:-) :-D :-D

Víťo, připrav KriPo, bude pláč a skřípění zubů. Nebo tolar, to je fuk :-D :-D.

Bacha, Kurt se rozepsal :-D. Čau kamaráde ;-)

Mincičky, brože, hilzny, bordýlek, plomby. A májovky, plnej rukáv od mikiny. Dneska byl dobrej den. A bolavej hřbet :-D.

Zítra jdu s Wehrňuňu do lesa ;-).

Myslím, že budeme milenci. :-D

Te korvo :-D 😁 takhle neverne 😁😁

No....zase se budeš hladit sám :-D :-D :-D

Ani nevím, tak normálně. Dvakrát to vzdala, kombinace vedra, hloubky a kořenů. Tak asi dobrý :-D

Tak já dneska jdu zase. Tři dny za sebou, to se mi už dlouho nestalo :-D

Kladivo je už opravené a celá oprava byla hrazena LP, tímto bych chtěl ještě jednou moc poděkovat ;-) ;-)

Ano, tady to čtu. "V případě, že se kladivo poškodí v kufru bílého rapidu řízeného jelitem při automobilové havárii, jedná se o záruční opravu, hrazenou v plné výši prodejcem bez zbytečného odkladu. ".
Velkej El s Pilotem: "To tam dáme, bude to vypadat cool a stejně k ničemu takovýmu nikdy nedojde...". :-D :-D

Já jsem si kdysi taky zlomil Zerouše o ostružiny a nic po mně nechtěli, kluci ušatý :-P

No moi bychom jim aspoň nabidnout van Půůůůr ve větším množství :-D :-D

No spíš u mě platí, když se to sere, tak se to sere fest. Ale kluci z LP jsou borci ;-)

Já se nechám překvapit :-D

Ňuňu mi chce ušít pytlík z celtoviny na rudocha, když jsem se zeptal, jestli to fakt chce stihnout do pátku, sušení masa, nakládání a tak, času málo, tak mi řekla... A teď bacha: "esisisišim, tak mašošešušíšamo...". Seposeru :-D :-D :-D

No ještě se tě mohla zeptat šimsisi? To je ještě horší :-D

Ve lingvisti , poslóchéte , neni to toť nejaky divny ?? Zajimavy je to , že každymu toť rozumem , jestli je to trrramvaj nebo šmirgl , néni to o tem co jak mlovime , ale o tem jak to cétime :-D :-D

přende dědek dom a řika , babko , dal bech se bochto , babka na to , pečo . dědek zděšené povida , na pečo ti sero , já chco bochto :-D

Vaším nářečím se mluví v celém Německu :-D :-D

Máš recht, plakat by nad tebou měla :-D

Jak to Víťo zatím vypadá s účastí?

Jo, máme v sušičce 1. várku ze 7 kilo pečeně. Ve středu jdu pro krkovičku :-P.

Tak kladivo už je doma z nemocnice :-D :-D

To i já :-D a prostě ta spolupráce všech, to je balada ;-)

Jeldo, ty vole, balada má skoro vždycky průserovej konec, neser :-D

Tak pohádka :-D :-D

Budeme moct případně přikoupit maso v sobotu? Dneska koupím a naložím tak 7 kilo, jestli bude málo, koupíme. Co?

Nechcete rovnou koupit celé prase?? Že by byla zabinacka?? :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru