Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

jsem mel zapnuty jen sluchatka..to nestaci?? :-P

No v lese to nic nedělá úplně v pohodě jen pole ale jen někdy 8-) pohodička

zvlastni...tak to potom musi byt o tom, jak je ten detik vystavenej a na jakem jede programu, ne? Preci, kdybys mel prozvuky diky tomu, ze o neco zavadis, tak bys to mel mit vsude..nejen na poli?

Taky si myslím. Jak to máš nastavený na pole? Že bych to prubnul. Mám nastavení od Elmary.

na pole to nemam nastaveny nijak, jeste jsem zadny neosety nenasel :-/ Nicmene stejne zezacatku pojedu podle navodu tady od kluku z LP a postupne, pokud bude potreba a bude to mit smysl, budu upravovat...dyt ja s tim byl jen jednou v lese, po me nic nechtej :-D

Jo tak 😂 to já už 5x 8-) jiný frajer

5x???? Sis trosku pridal, abys byl machr, vid? Nereknu 2x...ale 5x?? Teda pane mistr.. :-D :-D

😂 mistr je možná ten detektor já sem jen učeň který tomu ještě nerozumí :-D

taky tak ;-)

Snad se jednou i s učňů stanou mistři 8-)

No včera mi přišla osmistovka a vzhledem k mým zkušenostem pouze s Vikingem, musím konstatovat, že jsem učeň... Ovšem na druhou stranu, po včerejším seznamovací tanečky v lese, věřím že učněm nezůstane dlouho ;-)

Tak je to správné . Ať to pípá 8-)

Ještě jednou dotaz,asi nejlépe na náčelníka,zkoušel někdo separačku na noxe? Už jsem se jednou ptal,ale v záplavě nesmyslů v posledních dnech to j aksi zapadlo

Cus kluci co rikate na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=NIrZsdW3vPQ dopredu rikam ze nejsem majitel ani fanda deusu jenom uvazuji o koupi 800 tak sjizdim ruzna videa a narazil jsem na tohle proto me to zajima .Predem dekuji za vase nazory.

Hele, lehce jsem ted na to kouknul v praci, kde si ale nemuzu pustit zvuk 8-) Predpokladam, ze tu minci EQ proste nevidel? A co z toho plyne? Ze vime houby, jak to mel nastaveny...takze video nevypovida v podstate o nicem. Co jsem videl, ma v tom videu napsano rezim pole2. Ja bych spise asi zvolil rezim PARK. A kdyz se podivas do komentaru, nekdo ho tam upozornuje na to, aby zvednul rychlost odezvy na 9. A on odpovida, ze to je jen do 8ky, ale ze to zkusi. Jo takze jen z tohodle komentu (DEUS - rezim FAST) se da usuzovat, ze to nastaveni na Equinoxu nebude idealni, z duvodu neznalosti obsluhy :-) Ale hlavne ze toci porovnavaci videa, ok...

Nicmene v jinem prispevku zde na LP se rozhorela debata DEUS vs EQUINOX. Aurumann (ktereho mam ja osobne za pohodovyho typka) si rypnul do EQ, nacez navrhl zapoleni dvouclennych tymu DEUS vs EQ. Elmara hozenou rukavici zvednul s tim, ze Aurumanna ocekava 23.6. na polygonu :-) A to je velice zajimava vec, ktera tady doposud nemela obdoby. Doufam, ze Aurumann sve slovo o zapoleni dodrzi a ja bych tento duel rad videl na vlastni oci, prtze neco takoveho (pokud to dopadne) se podle me uz nebude opakovat...

tak to nazapomeň točit , bude to zajímavé :-D :-D :-)

Pokud se to uskutecni a budu moct byt pritomen, tak kazdopadne ;-) Nicmene pote co se Aurumann odmlcel, mam trosku obavy, aby z jeho strany nezustalo jen u slov. To by me uprimne mrzelo, prtze pokud si za svymi nazory stoji, mel by se ted tomu postavit celem. Obzvlaste pote, co duel navrhl jako prvni on sam!

Ti, kdo jsou tady delší dobu, si pořád ještě pamatují, jak nás tady před lety Auruman krmil nálezy, co nakupoval na Aukru. Pak se na nějakou dobu odmlčel a začal používat nick Zlatonoš. Ted už se zase vrátil k Aurumanovi. No jo, už nás tady není z té doby moc, ale pořád víme s kým máme čest :-D ;-)

Pilote, jsi rychlejší, taky jsem si na to vzpomněl! To byla vskutku vohromná patálie! Jenom nechápu, jak někdo může plivat po strojku, kterej se nesmírně povedl, to mi fakt hardisk nebere... :-O

To kesam....-urobil som takyto test-s 1 korunou FJ ,,v Pole 2,Park2 ,- Upravil som Tone break z 2 na nulu,a diskryminaciu otvoril od-3 do 40.....equinox 800 v pohode takyto test prejde na Recovery speed 5,6,7,8 .....v tom YT teste mam komentar:................ SlavoM777
2 months ago
Equinox -Tone break is set to 2 in the Field 2 program, changed to 0, and open the Discrimination Accept -2 to 40 ... and this test goes to Recovery sped 5,6,7,8 ...

1


Tuomas Koivurova
Tuomas Koivurova
2 months ago
Will try this too soon

Pro případné zapisovače čísel. Dnes les stříbro (Christian (1662) – 3 Kreuzer 0,84g) čistá 6 ze všech stran, tak jako vakcína proti vzteklině. ;-) A pak nikl (František Josef I. (1895) – 10 Heller) tam to skákalo z jedné strany 10 a z druhé -1. ;-)

Zajímavé

Tyhle nikláky jdou s Eq pro mě už nekopatelně do železa. Nedávno jsem našel pěkný 20 heller jenom díky tomu, že byl spolu s RU měďákama. Bez těchto mincí se ale klidně obejdu. :-)

Nikl je magnetický... tedy už se to tady párkrát psalo. Prostě je to stejné jako u moderních mincí s železným jádrem. ;-)

Však já si ho rád kopnu. ;-)

Chtěl bych timto poděkovat Pilotovy,u ktereho jsem dnes byl na školeni s 600st.
Všechno mi trpělivě ukazal a vysvětlil k moji velke spokojenosti.
Ještě jednou diky Jindro..

UZ sa vie.. ,,kedy pride 6" equinox cievka do predaja,?,a boli uz s tou cievkou nejake skusenosti,testy u Vas v LP ?

Zdar a sílu.
Nemá někdo tip na vyřešení probléme se sluchátkama u 800?
Sluchátka mám napárované, když je zapnu tak se ozve pípnutí, ale potom už nic neslyším....
Díky

Tovární reset, viz manuál.

Ok, zkusím, diky.

Při zapínání podržet tlačítko déle, musí se ozvat 2 pípnutí! Také jsem s tím zápasil... ;-)

Už jste někdo našel Noxem 10 krejcar FJI.? Jaké měl ID? Je to běžná Ag mince, ale já ne a ne ji najít :-( je to jedna z mých vysněných.

No vidíš a ani equinox ti k ní nepomohl.. Prej běžná mince. Já za 16 let třeba nemám ani jeden.

Tak zatím jsem s ním byl jenom párkrát, ono teď není moc kde hledat, ale brzy už začnou žně ;-)

Já za 3 roky už mám 2 8-)

Park 1 ID 16

To michal9,id desetikrejcarů jde většinou přes 15 a jsou jasné ,čisté..mám s noxem 4ks a jen jeden byl 14a přeskakoval,ale byl na hraně pod kořenem,celkem hluboko. Míst na hledání je dost,hledej les,kde bylo dřív pole. Přeji hodně zdaru ;-)

Od ledna čekám na tu malou separačku a stále je ve stavu NA CESTĚ. Ve středu odjíždím na dovolenou k moři, kde jsem ji chtěl bezpodmínečně brát sebou.
Vím, že za to LP nemůže, ale od Minelabu to je pěkné tahání za nos, když první zprávy byly, že obě doplňkové cívky se budou prodávat hned s prodejem detektoru. Za mě tedy velký palec dolů, za tu dobu už měly být dávno v prodeji. :,-(

Nemá někdo x-terru i equinoxe? Zajímalo by mne, jestli by nešla použít střední tyč z x-terry na noxe.

bez uprav určitě ne ,terra ma navařený uchyt na ruku

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru