Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

To ID souhlasí.U mě 21 ;-)

Zdravim Noxaře ;-), mam takovej dotaz, vadi Noxovi cerstve zorany pole? Treba FBS-ka s tim maji trochu problem...
Diky za postrehy

Při hluboké orbě se mění poloha mincí a artefaktů v ornici.Tak že mince před orbou ležela horizontálně a po orbě je ve vertikální poloze. Také vznikají vzduchové kapsy ,které mohou zkreslovat zaměření mince.Já osobně jdu na políčko až po třech dnech. Nebo druhá možnost povrchový sběr. Ten je dobrý i po dešti. V oranici si koledujete o pořádný výron kotniku. TO jsou moje zkušenosti. A´t to pípá. :-)

Tak poloha předmětů se mění,to je jasné ale snad každý detektor bude fungovat lépe v homogenní půdě než v načechrané.Taky nerad chodím v čerstvém,počkám pár dní až to slehne.Nejideálnější když to pěkně proprší.

hele, třeba takovy tesora s tim nikdy problem nemely

Na klasické zimní orbě, kdy je zem mokrá a slehlá osmistovka problém nemá, sám jsem už několikrát takové pole chodil. Kde má ale obrovský problém, je puda taková ta suchá vátinka, kdy chvilku po orbě děláte do půdy 10cm šlápoty. Tam mi detik uplně přestal pracovat, normalně zmlknul, jako když na celém poli nic není, signalizval jen cíle na povrchu. Nevím co to bylo za haluz, ale jak jsem zkusil detík o lopatu, normálně fungoval, ale jinak ani nehlesl. Jakmile jsem z pole vlezl do lesa, zase to makalo.

Děkuju, to je přesně odpověď na kterou jsem se ptal. ;-)

Chodím Noxe teprve měsíc ,taky problém u mně není s načechranou ornicí.Výhodu vidím v používání multi frekvence.

Myslím si ,že ta suchá vátinka funguje podobně jako sníh. A tím sníží dosah detektoru Jinak hezké Vánoční svátky .

ale ale vyšiel novy update na EQUI že vraj nevidel riadne striebro sup sup upgadujte... 8-)

bol to žert, stastné a veselé :-D

Tobě taky Ty srandisto.A samozřejmě všem příznivcům značky Minelab Equinox :-D

Chlapi - jak se vám hlásí niklovej 10 heller FJ při nastaveným IB 2 (600), resp 6 (800)? Dneska jsem ho vůbec poprví kopnul... v zemi železo/barva (80/20) a na vzduchu čistě železo? S IB 1 (600) na vzduchu zase čistá barva? Že by to ten niklák takhle schovalo? :-O

Equinox 600 házel z jedné strany čistá 10 a z druhé čistá -1 ;-)

Na Park 2? Zrovna razím ven, tak to zkusím ještě jednou. :-)

Jj, park 2. Pole jedu většinou na park 2. ;-)

Ahoj jen info uvažuju o nové dohledávačce (už mám druhou 25 zatím funkční),jen mě točí že nejde slyšet ve sluchátkách EQX800 nechystá se něco podobnýho jako mají deusáci.Díky

Můžu používat na noxovi Bluetooth sluchátka? Třeba od firmy Koss? Dík... :-)

citace z článku Rozdíly mezi 600 a 800

"K EQUINOXU 600 jdou dokoupit Bluetooth sluchátka, detektor již v sobě má vysílač. Nelze ale používat vyšší technologii WM 08, která má nižší latenci a samozřejmě je zde tak výhoda, že můžete použít jakákoli sluchátka která máte rádi."

Moc děkuji za ověření......jdu vybírat. Kdyby někdo věděl jaké bluetooth sluchátka jsou ověřena terénem rád si nechám poradit.Cena cca kolem 1000.Lovu zdar. 8-)

Vím že jsou dost drahý , ale nejlepší by podle mě byly ty originál minelab ML-80 , mají nižší latenci oproti standartním bluetooth sluchátkům , a navíc jsem zkoušel kossy s drátem , a zdaleka neměly tak dobrý zvuk , který je u této mašinky důležitý ! No ale ta cena je jaká je , to je jasný.... ;-)

Jj máš pravdu.Ty origo se dělají i levněji a jmenují se Miccus SR-71 a stojí 60 dolarů.Jsou úplně totožné jen bez Minelab))). Ale v ČR je neseženu... :-(

najlacnejsie Miccus SR-71 som našiel s poštovnym za 90$

A to jde za 2000....tak uvidím.... ;-)

Ja pouzivam na 600 sluchátka Ausdom AH3 cena cca 40 euro s postovným zdarma do ČR. Podivej se na amazon.de a dej vyhledat aptx .

J.

Dikec mrknu.... ;-)

já jsem našel ještě trošku levnější:
https://www.ebay.com/itm/Miccus-Stealth-TV-Bluetooth-Headphones-with-Mic-Stereo-black-sony-on-over-ear-R/332317446637?hash=item4d5fa9d1ed:g:-vQAAOSwNchaAnWW:rk:2:pf:0

refurbished radsej nie ble...

Ty Ausdom AH3 mám též, funkce parádní :-)

Tak jsem na ne koukal a dobry jen ta cervena barva me trochu mrzi...já jsem zcela neviditelny v krajine :-DMyslim ze je to dobra varianta k originalum ML-80 hlavne za tu cenu.Ten Miccus me sedi vic hlavne proto ze je stejny jako original a je cerny.No a ted mi jen schazi vyresit aby byl vodě odolny třeba za mrholeni,sněhu....a budu spokojeny.Vyrabi se neco takoveho?Jako alternativa proti temto sluchatkum bez kabelu samozrejme.Jen tak premyslim,venku 40 cm snehu tak koumam :-)Kvalitni obleceni,boty vydrzi par hodin.Nox i 35 dohledavacka je vodotesny uplne :-D.Ty sluchatka by se sikli ale bez kabelu ten me nebaví............Snad to zas rychle sleze,ta bila mana z poli a lesu za par dni.Je cas si chvilku odpocinout..Hezky zimni a badací vecer vsem.... 8-)

Tý červený tam fakt moc neni,když je máš na hlavě je vidět jen černá

hoši poradte ako je to s upgrade sw na NOXA oplati sa na najvyššiu verziu alebo to robi problemy...

Nepozoruju žádné problémy, spíše naopak. Vyzkoušej a uvidíš, v nejhorším se vždycky můžeš vrátit ke starý verzi.

Ahoj, proč se neprodávají samostatně základní sluchátka pro equinox 600? Případně bych poprosil o nějaké doporučení, jaká jiná kabelová sluchátka použít? Díky moc...

chodim aj vodu a pozeral som niečo o možnosti zatekania do NOXA cez otvor baterie cez papierove tesnenie a potom smerom ku elektronike a displaya. Ale našiel som "opravny kit" s vysvetenim.
https://www.ebay.com/itm/Gasket-to-enhance-the-weak-protection-against-Minelab-Equinox-800-600-IP68/173757262414?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

čo na to JACOOB ako veduci servisneho strediska hodilo by sa nejake vyjadrenie samozrejme predpokladam že napišete že ste ešte nemali ani jednu reklamaciu na uvedeny problém... nevyryvam len sa pytam ;-) U CTX som si toto vyriešil/poistil inou cestou a zatial je všetko v 100% stave, takže chcem sa za každú cenu tomuto vyvarovať aj u NOXA.

Uplná πčovina a past na hlupáky.Někdo vymyslel totální kravinu a snaží se to obhájit aby někdo kupoval tento nesmysl,osobně myslím že by tě todle silikonové těsnění před něčím ochránilo,vůbec to nefunguje na klasickém principu jako O kroužek.Někdo prostě vzal klasickej silikon a vylil sním prostor okolo baterie, pak to sundal a hurá jde se prodávat za 3.80 dollaru :D

tiez sa mi to nezda ale zaujala ma ta mala "papierova vec" na otvore baterie myslíš že tam vdrží každodenne mačanie vo vode a duplom v slanej vode a o rozdiele tlakov ani nevravim vsak ked noxa ponoris hlbsie tak to musi pretlacit ako nič. K čomu tam vlastne je aka je jej funkcia?
https://i.ebayimg.com/images/g/sHoAAOSwZrZcSI60/s-l1600.jpg
https://i.ebayimg.com/images/g/GmoAAOSwVIZcSI7f/s-l1600.jpg
Prepáč tolko otázok ale som tvor zvedavý.


freexxx ahoj já ten odkaz (https://i.ebayimg.com/images/g/sHoAAOSwZrZcSI60/s-l1600.jp )
nemohu najit mám taky Equinox-800

Todle máš u CTX taky, je to dělané do 3 metrů když to ponoříš do 20 logicky to proteče, Osobně jsem byl s CTX ve 4 metrech a v pohodě to ustál, ale hloubš bych asi nešel, je to tam z důvodu vyrovnávání tlaku uvnitř boxu, vzduch tím slabě projde, voda ne.

soráč ale kde je u CTXka "papierove" tesnenie? su tam iba NBR gumy. Ale toto vlákno je o EQUI a na ten som sa pýtal nie na CTX.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru