olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

V Olmiku dnes fučelo brutálně,dám les,políčka nechám ještě proschnout,snad nezaprší.

Pole v pohodě. Byl jsem včera a čisté boty

A měl jsi je na nohách,nebo v batohu ??? :-P :-D ;-)

Manželé byli na večeři v restauraci a manželka zahlédla známou tvář. Povídá manželovi: "Vidíš tamhle toho chlápka u baru, s tím červeným nosem? Tak ten tady sedí každý večer a pije, už sedm let, od té doby, co jsem mu dala kopačky!" "To je blbost... Nikdo by přece tak dlouho neoslavoval..."

:-D :-D :-D :-D :-D

Tak jsem dnes dal nakonec pole,pěkně se to lepilo,ale nelituju ;-)

jsem zvědavej a těším se..:)

jinak to nákončí je nakonec pěknej svovan/avar :) a Šnek si chrochtá

Myslíš archeologa Šneka ??? :-D ;-)

samozřejmě :) jak jinak bych mu měl říkat :D on už je zvyklej :) a má žena už mu tak taky říká...a dcera začne záhy...

Znám ho jen od vidění,my máme Maru Kalábka ;-)

Oni akademici jsou všichni zmatení a pomalí...holt akademici :D

Zazvoní domovní zvonek a muž jde otevřít. Za dveřmi stojí divnej chlap v černým obleku a s maskou na tváři a říká: "Já jsem strašlivě brutální zabiják žen." Muž se obrátí do domu a volá: "Marie! Máš tu návštěvu."

Manžel odjede manželce na služební cestu. Ona si hned pozve milence a jdou se do koupelny vykoupat. On povídá: "Umejeme ručičky, prsíčka, bříško, zadeček." Mezitím se manžel vrátí domů a slyší je v té koupelně, tak jde do ložnice a vyleze si na skříň. Oni mezitím vylezou z koupelny, a jdou do té ložnice. A milenec povídá: "Tak se kouknem jak jsme to pěkně umyli, no tak ručičky ty jsme pěkně umyli, prsíčka ty taky, bříško to taky ale ten zadeček ten jsme nějak zanedbali," a ona mu povídá: "Tak se koukni na skříň a posereš se taky."

:-D :-D :-D :-D :-D

Tak jsem to dnes odpanil...vykopnul jsem první vajíčko...fakt hnusnej pocit. Bylo jen cca 10 cm pod povrchem...:/ a pak hodinu a půl čekal, než se hlídce podaří mne na poli najít

jo taky už se Servuzem znama me ,zname o:-) :-/
hlasim větši pruser - klišťata sou už vzhuru a aktivni . Já dnes už adi sewktivni o:-) 8-)
kua neajtivni :-/

Ráno jěště hodím na chalupu brášulovi motorvku tak dojedu po sedmé ;-)

To nevsdí szejně busu asi ečtě rtočku pod blivem o:-)

:-D Asi ještě troško jo, jak to tak vidím :-)

uz nwpiču ,bo asi tz nevidém :-O ;-)

nepušu 8-)

nepišu :-P :-D

Dobře zkalený,místo psaní si podruhé raději zazpívej :-D
Jinak degradovat na soldata. 8-)

kua to sem zas měl den o:-) Ani nevím , co sem to sem kde psal 8-) :,-( :,-( :-/

To mi dělali na vojně pořád -sem byl věčnej vojín o:-) :-D :-D :-D

neaktivní herdek

Dnes krásný celodení vxlet po našrm kraji a stalo to tato . nádhera .a dokonce úplně perfektní nečekane aůe o to sedečn+jší setkání :-O
Jak se domlivím s telefonem, a povwde se mi stahnout fotky , tak něxo přihodím .
Zatím se mějze di úkračovat :-P o:-) ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D
To zas kunda bude dopoledne :-P :-P :-P

Joe koukám,že jseš s toho hledání tak rozhozenej,že se ti pletou i písmenka :-D :-D :-D ;-)

rozhouenej budu až ríno vstanu a pujdu hledat .Dnedka jen výlet s rodinou a nějaký tp pivkp do toho a úak doma o lihovinsa :-D 8-) ;-)

Tak to jo. :-D Jdu taky,tak hodně štěstí :-O ;-)

Joe,budu se muset zbořit abych rozuměl tomu co píšeš :-D :-D :-D :-D :-P ;-)

A jinak co se týká těch vulgarismů tak naprostej souhlas s Deltou,sám si do huby dost často nevidím,ale sem by to fakt patřit nemělo,stačí vynechat v daném slově písmenko a všichni už si domyslíme :-D ;-)

Si asi příště vypnu net , než začnu pit trochu víc :-/ :,-( :,-( Teď už z toho nevyčtu ,co sem to vlastně chtěl vůbec sdělit o:-) 8-) :,-(

Joe,po dlouhej době jsem se zasmál,ty si kus! :-D :-D

Někdo psal v nějakém příspěvku na LH,že Joe je místní admin přes chlast,moc se mi to líbilo :-D :-D :-D

Sice sem si dneska musel dát v lese dva šeráčky na spravení , ale asi s tím pitím fakt šlahnu . Očividně už su na to starej a mzačíná to mít na mě neblahej vliv :-/
Takže od zítřka už jen po malých a na zdraví ,ináč budu na vodovodu o:-) :-( ;-)

Jo,Kopytova kořka ;-)

tož občas aj trochu teho piva loknu , ale jen jedno dvě 8-) ;-)

To je jasný,muí se to omezovat postupně,těly by ten šok nemuselo vydržet :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru