olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Ženská měla v posteli milence, když v tom slyší, jak na příjezdové cestě chrastí štěrk pod koly manželova automobilu. Nezpanikařila a rychle vymyslela řešení - postavila chlapa do kouta, řekla mu, aby se ani nehnul, namazala ho dětským olejem a posypala alabastrovým práškem. Když se manžel podivoval, co to je, povídá mu:
"Drahý, to je socha. Stejnou si koupili Štěrbovi naproti přes ulici a mě se tak líbila, že jsem si řekla, že si ji koupíme taky."
Tím debata skončila a o soše už nepadlo ani slovo, ani když šli večer spát. Ale chvilku po tom, co manželka usnula, se chlápek zvednul, odešel do kuchyně a vrátil se se sedvičem a sklenicí mléka. Otočil se k soše a povídá:
"Tu máte, vezměte si. Já tuhle stál u Štěrbů tři dny v pozoru jako idiot a nedali mi ani sklenici vody."

:-D :-D :-D :-D
Charakter se nezapře o:-) :-D :-D

I ošoupaná se počítá ;-)

Myslíš tu přesku :-D

tož sem se musel podívat o čem se mluví.A ona přezka,no to by mě nenapadlo :-D :-D :-D :-D

:-D :-P

Ona je tu někde nějaká přezka ??? :-D ;-)

lepší přezka jak přeschlá :-D :-D

čím je rozinka vyschlejší , tím je i sladší :-P :-D :-D :-D slova džigola v ,,době ledové 4" k Sidově bábi o:-) :-D :-D :-D ;-)

On se na tu Libavou vrátil.Byl od tama vyexpedován když to zabírali Rusy.No a jako lesák se tam mohl zase vrátit.Kniha se mu hodně povedla a dobře se prodávala.Mám pocit že se dělaly čtyři rozšířené dotisky. ;-)

tak to jo , to by mě možná aj mohlo to čtení zajímat možná víc než ta sousedka plná toho materiálu ;-) o:-) :-D

Zétra má po 10: trocha pokrapovat snád nezmoknem ;-)

:-D :-D :-DTu by sem neplnil.Ona byla o dvacet let starší. :-DJinak čtení o sudetech parádní. ;-)

tady prší právě 8-) Ale seru na vodu , zeroušovi taky nevadila :-D :-D ;-)

Paní Nováková, vy se prý chcete nechat rozvést?"
"Ano chci!"
"A proč?"
"Letos v létě jsme byli na chalupě, já jsem si ráno šla zaplavat a manžel mě pozoroval dalekohledem."
"A kvůli tomu se chcete nechat rozvést?"
"No jo, ale on ten dalekohled měl na brokovnici."

:-P

Je tady nějak mrtvo tak jsem to musel oživit ;-)

Asi si sjedu za 14 dní po třech letech zazávodit Uvažuju si sebou vzít i detektor minule na trialu v Milovicích se tam toho valelo jen očima na trati. nebo rači néé???
http://www.quadmania.cz/detail-clanku-zavody/last-adventure-2017-15187.html

Paráda,gratuluju !!!!

Jsem slyšel že jsi dneska koukal :-D :-D

Jestli je to Jeldo na mě tak jo i ne,mě s ním už nic nepřekvapí o:-) :-D ;-)

ano prosím na tebe :-D :-D , věřím , s ním to je adrenalín , je to magnet na takové věci :-D :-D

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/ve-skale-v-olomouci-nasli-obrazek-muze-s-krizem-stary-pres-1000-let-20170317.html

Je vidět , jak ty fráterníky měli rádi už v té době , když chlapovi udělali zuby jak upírovi o:-) :-D :-D ;-)

Pomóc tady se to zase bělá :-O kua padá a padá :,-( :,-( :,-(

Tak to by mi asi jeblo :-O

Šak mi do jebnutí daleko nechybělo :,-( :,-( :,-( Sem si musel hned ráno nalit kua o:-) 8-)

joe už jsi namontoval škrabku :-D

sem včera už připravoval štěpkovač na kompostárně a v garáži mulčovač , aby mi to zetor neotřískal o hlavu a já kretén tam měl eště nechat zhrnovač :,-( Sem musel hnrd vytáhnout aspoň nemrznoučku :-/ teda natáhnout o:-) :-D ;-)

Tož to sa nedá . Deme na to , ináč budu zralé k Pegy na oddělení o:-) :-D ;-)

Já léta nemoh najít polskej holubí kroužek,mám snad všechny a v neděli jeden v pondělí další. :-D

sem dneska pípl z nějakýho pěvca malinkej , eště byl v hov.ě teda v trusu o:-) :-D :-D

Posunuju to dál tak zétra ;-)

To jako dneska ??? :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru