olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

To ti nezávidím.To totiž znám.Jednou mě to drželo půl roku.Po dílně sem lezl po čtyřech. :,-(

Kua to musí byt infekční :-) já už můžu i sedět :-) ale ten týden čumákem u země byl vyčerpávající.Dej se brzo dokupy :-)

Díky,pomalu to ustupuje,ale žádná hitparáda to není :-D

Taky momentálně dělám hodně činností v kleče,nemůžu se ohnout :-( Doktorka neví co semnou tak mě objednala na neurologii,ale májí tam narváno a termín mám až 5.12.

Vyběhnutá plotýnka.To tě za další měsíc pošlou na cétéčko.Na uvolnění můžeš skusit výřivku.

:-DTak aby ti to nebylo líto.Tak mě v těch zádech prdlo dnes o:-)Už mám nasazenej bederák.Nadávám jak špaček.Najednou je všechno strašně hluboko. 8-)Tak doufám že to nebude nic douhodobého. ;-)

Jo a teď se po tom prášku nemůžeš ohnout jak si postavenej co ??? :-P :-D ;-)

:-D :-D :-D :-D

Venku -4 a 3cm sněhu.Tak se konečně změnilo počasí,jenže z nedá se do toho bahna, na nejde to ukopnout. :-P

Ideální změna pro nás co smrdíme doma na neschopence ;-) Aspoň mě nemusí mrzet,že nemůžu do terénu.Ona zima zase povolí,teď udělá bububu a za pár dní to zase půjde.

No to doufam ze do vanoc ještě si kopnu tady nahnapalo 15 cm a zmrzlo takže když přijde obleva nemuselo to pod tim sněhem zmrznout hluboko jinak příroda je takhle moc pekna Hostýn taky ještě ze mam vycházky jinak bych se zbláznil :-P

Nad Sovincem min 15čísel kalamitek. :-P

V sobotu je v Olmiku burza. ;-)

A taky blešák :-D ;-)

Jedeš?Nebo deš.Nebo nendeš? :-D :-D ;-)

Pořád marodím se zádama a vycházky mám až od 9.00,zatím fakt nevím.

Chlapi nemotali jste se 4 borci dnes ráno u Pv za cihelnou u háječku?já jen,že nektej z Vás nějak zapoměl za sebou zahrabávat díry.majiteli políčka hledači nevadí,ale když někdo nechává za sebou krátery tak mu to vadí a já to pak musím poslouchat večer u pivka v hospodě... co to bylo za ču...a. Tak snad si dotyčnej šáhne do svědomí a dělá si bordel na vlastním hřišti a na náštěvě se pro příště bude chovat jinak.Jinak zdravím všechny slušné hledače. 8-)

já to nebyl,tento wékend v práci :-/ bych je hnal nájezdníky!mám to tam rozpracovaný :-P a zahrabávám i v v pooranym,tak mě snad příští wékend nikdo od tama nepožene,ještě mám v plánu dát do vánoc nějakej stříbrňák.

Jj nájezdníci dojeli třema autama.jinak já sem na tom políčku byl už snad stokrát a nikdy sem tam nikoho nepotkal.

Tohle nepochopím,přece není problém tu díru za sebou zahrábnout o:-) Já zahrabávám snad i na hrubé orbě :-) Taky zdravím všechny slušné hledače ;-)

To se ti přiznám že i ja sem tak zblbly že i na orbě sem to zahrabal měl sem lepší pocit a to nemluvim po divocacich to me berou čerti když po nich procházím vždycky si řeknu snad to nebude na me :-P :-P

Slušnej hledač po sobě urovná a hlupák jde dál.

A muže se stát že ted jak se brzo stmívá a pude tou samou cestou zpátky tak si přinejmenším vyvrtne nohu to by byl nejlepší trest většinou to od skáčou jini :-P

Takhle jsem nejednou zapadnul v lese v díře zahráblé jen listím,kotník zaplakal a šel jsem dál,díra samozřejmě nebyla po mě ;-)

Jo Pyrdo v lese jeto na100% vždycky o zdraví listi zakryje VŠE nejhorší je že v 50ti se to hůře léči :-P

Mám to za pár,jsem ročník 71 :-D ;-)

3 roky mezi nama neni žádný rozdil a dá se říct že naše generace odskace VŠE jak fizicky tak moralne hlavne makat do 65 nesmysl škoda ze dobre detiky a cenove dostupne nebyli za našeho mladi to me mrzí :-P

koukám stejné ročník 8-) ;-)

Pro nás je to normalní.Pro někoho ne.Stejně jako někteří rybáři nechávají po sobě u vody nepořadek,tak někteří hledači díry.Syna od mala vedu k tomu,že co si k vodě přineseš,tak to si také odnes,To samé platí na poli.Vyhrabeš,tak to zahrab tak,aby nebylo vubec poznat,žes tam kopal!Zřejmě se jedná o nadšence,které zajímají hlavně nalezy ale praktikují strategii, po mě potopa.Je to velká škoda,protože nás pak hazí všechny do stejného pytle :,-(

Ještě 3 dny... :-P

A je čtvrtek jako :-P

Tak Loki nejede,ale bude Silvr ;-)

Zétra je dicky zétra ;-) Ráno na značkách ...... :-P

Sněžení neva,ale hlavně ať neprší ;-)

Já padám :,-( Krom rekonstrukce , teda reklamačních oprav osvětlení obce , kde musím asistovat ,budu ještě jezdit s posypem , bo je trošku kluzko a hromada frajerů neumí v tom chodit a natož jezdit . Už teď sem byl vytahovat dvě auta ze škarp a to ještě není ráno . Pochopím ženskou za volantem, kerá prostě jen zazmatkuje , ale většinou je to namachrovanej borec , kerej si myslí , že když sem se uráčil pro něj přijet s traktorem ho vytáhnou ze škarpy dřív, než ho někdo nabonzuje , tak mě ještě začne drbat , proč nemám normálně prosolený silnice a nejlépe ještě do sucha vytřený ( vhorách a v CHKO ) , mám dycky sto chutí s traktorem místo táhnutí pořádně cuknout , ale su zatím klidné povahy . o:-) ;-)Ale to že zétra nendu mě sere :-( Zítra moc klidné povahy asi nebudu a budu zlé, když kvůli blbům si ani nestihnu vybrat dovolenou :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru