olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Vibrulu. V kapse ji nemá, dyk jde hloubš.

Jo tož na polu a nebo v lese ji pak nenápadně vytáhne a doma dělá , jaké má super detík :-D :-D ;-)

Jo, to neni žádná prdel.

Tož pořád je nějaké ten rok přede mnou 8-) ;-)

Bys musel sledovat na polu jednu moji známou.Jde,nemává,dojde na místo kam si usmyslela,zamává,vykope ninci.Pak se rozhlídne ujde dest metrů doprava,zanává,vykope prsten.A tak to de furt.Já a kamoš máme za hledání tři mince a knofl a ona dvacet mincí prsten,přezku hejno knoflů.To máš potom sindrom méně cenosti :-D :-D :-DJinak praktikuje jako čarodějka. 8-)

Všechny baby jsou čarodějky :-D

:-D :-D :-DNo ony říkají že sou andělé a na tom koštěti lítaj jen proto že maj unavená křídla :-D :-D :-D :-D

No dokud na něm lícou , tak mi nevadí , ale bacha , když ho pošlou proti tobě , to by jeden nevěřil , že to může i bolet o:-) :-D :-D ;-)

:-DJó nesmíš dráždit hada bosou nouhou :-DMusíš si ho nechat dráždit :-D :-D :-D :-P

bosou nohou , já vím o:-) :-D :-D
Ale nemožu za to , mě si ty šlamastyky a průsery snad vyhledávají sami o:-) o:-) :-D

Takže taky čaroděj :-P

No někdy spíš zázrak o:-) :-D :-D Teda že eště žiju 8-) :-D :-D ;-)

Alespoň bude jednou nad lahvinkou na co vzpomínat ;-)

už je toho tolik, že spíš zapomínám o:-) :-D :-D

čeho,těch lahvinek?Tomu nevěřím :-D :-D :-D :-P

o:-) :-D :-D to taky :-D :-D :-D

Ten anděl co tady vedle mě chrní,unavuje mě :-D ;-)

Ta ženská mě začíná zajmat asi o:-) :-D :-D ;-)

Ten můj anděl,co tady vedle mě chrní,tak ten unavuje jenom mě :-D ;-)

Tak to buď rád , bo někteří unavují kde koho o:-) :-D :-D ;-)

Tahle má zálibu jen ve mě.A to už 21let. ;-)

Dobrá volba ;-)

Ty se nemáš rád,co?Nálezy pěkný,ale nerad bych tady četl,že se někomu něco stalo. :-(

;-) paradox byl že u nás se to brutálně přehnalo v Sobotu a v Nedělu už normální vánek,na kopcích to byla jíná stama jsem byl rád že jsem projel silnici.brutální polom všude

Jdete někdo zítra na blešák? :-)

Chlapi, jak to vypadá kolem Olomouce s kopáním? Dva dny trčím od rána do večera v práci, tak nemám přehled.

Nejakí osmahlí hoši tak kopú kanály... ;-)

V lese to šlo není to promrzlý pole a louky asi na kosočverec o:-)

Já byl dnes,mám to i v příspěvku,v lese to byl beton a to jsem byl kousek od Olomouce.

U nás už kopem základy , takže měkko . Ten povrch je jen slupečka 8-)

Tak dnes jsem konečně po dlouhé době našel zprávu u které mi vědci udělali radost a potvrdili to , co dávno vím a prosazuju ,,Vepřové sádlo má blahodárný vliv na lidské zdraví" Takže chleba se sádlem a cibulí je na svačinku při hledání perfektní a velice zdravé .Enem si musíte dávat bacha ,estli na vás ze křoví nečučí nějaké nasrané bratranec toho pašíka ;-)
Takže - ,,Kluci a děvčatá pěstujme prasatá , Země je kulatá a místa je tu dost " :-P ;-)

Chleba se sádlem!!! To jsem nejedl roky! Hned letím do ledničky, a dám si - aspoň mám jistotu, že mi při tom nebude žádnej černej bratranec funět za uchem a pak skákat po zádech! :-)

Hlavně to musí být sádlo a né nějaké utrejch z kauflandu 8-) ;-)
Já doma olej používám enem olivovej a to na čištění malých barevných nálezů .
Ináč vše k jídlu na sádle . I ta topinka na sádle je úplně o něčem jiným, než ta promaštěná oilem 8-) ;-)

Kopání - je to místo od místa jiné. Chce to prostě zkoušet. Pole jako beton, asi všude. Les taky beton. Louka s krátkou trávou beton, pár metrů vedle trošku delší tráva a svah nakloněný na jinou stranu a je to na rýček. Čert aby se v tom vyznal!! :-)

No néhorší je , když se takhle po ránu rozmáchneš krompáčem a dáš do toho všechno , aby si prorazil tu svrchní zmrzlou slupku a dva centimetry pod povrchem je pořádné balvan o:-) :-D :-D

Děláte mi chutě pánové ;-)

http://styl.instory.cz/1835-vedci-vyvratili-myty-o-veprovem-sadle-co-zjistili.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu :-P :-D ;-)

Ja ho jim ale cholesterol mi nejde dolů toho špatného mam7 a dobreho pry zas málo pod 2.5 takže stejne tomu moc nerozumim prášky ještě neberu :-P

Asi ho jis malo :-P pisou tam ze naopak ty rostlinny tuky sou horsi na ten cholesterol 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru