olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

psal jsem příspěvek už včera a poslal i fotky...nu :) do 40 hodin mi nikdo neodpověděl :)
pokud můžu aspoň přes mail...tak mi ho lupněte.

Zdravím. Chci jen pozdravit BARYNA235 a Merlingora. Třeba se brzy někde potkáme. Tak ať se Vám daří v terénu. ;-) ;-) ;-)

Zdravim .nornika. Su uplnej zacatecnik mam gar.250 tak to tedka skousim v lesu zatim jenom srot.

Zdarec je tu někdo?
:-O

Zdar je tu nekdo z jihu a okoli ;-)

Po shlédnutí vašich nálezů z víkendu,jsem se s dovolením označil za borce na konec,ale s palcem dolů :-). Ikdyž jsem nachodil asi 10km(hlavně do kopce),tak jsem sklidil pouze lesní šrot. Motivace na víkend je jasná,dopadnout líp než teď,takže laťku mám hodně nízko.. 8-)

Jo Loki,ale kdo z nás může říct,že našel depůtek stříbrňáků a ještě je odevzdal ;-)

No..počasí nám echt nepřeje :-/
Já například odevzdávám hodně věcí :) záleží jak je pěkná příjemkyně

Tak co lovci,kam o víkendu vyrážíte? Já pojedu loupit kolegům na přerovsko,snad jim to tam všechno nevyzobu :-D :-D :-P

já chtěl jet v sobotu s chlapama do toho Olmíka..ale osud řekl jinak...nicméně v neděli bych chtěl na pár hodinek vyrazit. Trochu jsem se díval na nějaký lokality. Už jsem nervózní jak prvnička před obřadem...páčto mám najednou práce jak na kostele a k ničemu se nedostanu

... protože to loner včecko už vybral... :-P

zdarec přátelé z jihu pv okresu at vám to pípá v sobotu sna bude hezky ;-)

JEŠTĚ DOTAZ JE TADY NĚKDO Z OKOLÍ NĚMČIC ? :-O

zdarktery nemcice mas na mysli

hojda němčice nad hanou
loner mám doma knížku prostějovsko za války z osumačtyřicátýho tj ještě před unorem asi

cus,to mam daleko made in stara ves :-(

Tak se brácha pochlapil a poslal mi zažloutlou rozpadlou publikaci z konce 19. stol o dějinách Přerova...s přesným popisem bitev a potyček z roku 1866. Hned doma se do toho ponořím :-P.

Pánové,asi dva měsíce budu dělat u Dubu na Moravě a tak bych se rád s někým potkal,když ne na hledání,tak aspoň na pokec.Nálezy mám zajímavé(stačí kouknout do secretu).

Pitomý počasí...celý roky na Hané sníh není a teď pomalu nejvíc z republiky mimo hor :P
Jinak jsem věnoval práci četbě oné historické kroniky a záznamům do mapy. Pár lokalit se vylouplo. Ještě to musím zkouknout v realitě, ať vím jak je to reálné.

Ale už je to lepší jak v listopadu. Posledních pár dnů a zima je minulostí... Taky teď jenom plánuju lokality,tak to snad na jaře zůročím. ;-)

jojo..o víkendu se to má krapet zlepšovat. :)
nu uvidíme. nakonec po všech plánech zjistím, že tam nic není, resp. tam je něco ouplně jinýho. Nicméně, vzhledem k tomu, že kronika je z roku 1885, tak jsou podrobnosti 1866 poměrně přesné...a to jsem docela překvapený dalšími informacemi )sedmiletá pruskorakouská válka, kališnická opěvnění v okolí, katolická opevnění, švédské nájezdy, vojenská cvičiště....

zdar my jsme se stavovali s pavlem a martasem u dubu cca pred 3 tydny,pole hluboka orba ,ale nic 1 podkova knofl a 2 kolecka :,-( snad na jare jak to povlaci ;-)

Naštěstí není Dub jediný místo srážek...proto se těším až půjdu nový info otestovat

Nazdárek.Tak pozoruji,že se tady plánuje jako za dob minulých :-D,ale pokud jsou informace ,tak se musí správným způsobem zpracovat.Určitě se ta práce v terénu zúročí ;-)A jak píše loki "pár dnů a zima je minulostí",tak už moc času není :-).Přeji Vám hodně úspěšných kopů. Mějte se fajn ;-) ;-) ;-)

Norník: jo mapu už mám pokreslenou jak omalovánky...:) jestli se to nezúročí, tož ňa trefí šlak :))

Nazdárek.Tak pozoruji,že se tady plánuje jako za dob minulých :-D,ale pokud jsou informace ,tak se musí správným způsobem zpracovat.Určitě se ta práce v terénu zúročí ;-)A jak píše loki "pár dnů a zima je minulostí",tak už moc času není :-).Přeji Vám hodně úspěšných kopů. Mějte se fajn ;-) ;-) ;-)

Doufám,že má Loki a Norník pravdu,byl jsem dnes a byla docela kosa.

o vikendu,zajdu aspon provetrat detik kolem dediny,uz mam depku,planoval jsem pred 14 dny na sredu a patek a zrovna napadlo ve stredu 20 cisel snehu

Miro pruser mrkni prosim te do auta asi mi tam vypadl mobil kdyz tak pisni sem ja si dojdu mam
kurevsky smolnej den o:-)

mám ho. E. Beneše 13 - Komínek

Příští pátek 18.2.další posezení v hospůdce,tentokrát v nějaké klidnější.Sraz pod orlojem.Čas ještě upřesním.Budeme tam mít i kolegu z Hodonína.Udělejte si čas a přijďte,bude o čem povídat.

To neva Zbyňo,není všem dnům konec.Bude to v pátek kvůli Peťovi,to je ten kolega z Hodonína.
Zatím nás bude asi 6.

Takže v pátek je rezervačka na 19.00 do Torture-Mučírna v Komenského ulici. Škoda lonere že nemůžeš,tentokrát se určitě uslyšíme ;-) a je to kousek od nádraží.

Hmm..tak pátek je u mě asi pasé...a to bych si škopík dal. Jinak pokud by se něco plánovalo třeba na sobotu, tož mám volno. Razím každopádně sám (no, pokud pičasí dovolí), ale tak společnost se vždycky hodí. :-P

Merlingore netrhej partu,Ládík taky dorazí,bude sranda :-D

eště uvidím :) nmestahujme kalhoty, brod je ještě daleko

V takové kose si kalhoty určitě nechám 8-)

Ahoj kolegové,i když se zatím neznáme,bylo by jedno místečko v knajpě i pro mne? :-)

To si piš,že bude. Určitě doraz!

Právě u toho škopka se můžem domluvit na tu sobotu. Taky plánuju vyrazit,to ale znamená pivo s mírou a Merlingorem 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru