Pole nebo les?

Kamarádi,kde nejraději hledáte a s jakou lokalitou máte lepší zkušenosti,co se nálezů týče - pole nebo les?

v kategorii Lokality, založil DECIMUS 8.4.2010 13:39

Mám spíše opačnou zkušenost, les plný bordelu, obaly od paštik, cívky od buřtů, vystřílené nábojnice, nezapomeňte, že lesy jsou plné myslivců pálících jak o život. A lesní cesty? Úplně o ničem, jednak jsou zpevněné a vysypané štěrkem, takže se tam blbě kope a pípá to na každém metru a jednak bych je nerad ničil, když tam chodí lidi...taky tam jsou alobaly...
Většinou mincí mám z polí, ale je fakt, že to jsou blbé mince.

U nás většina lesů byla před 100 lety pole. Ideálně najít historické mapy první pořádné byly z Rakouska Uherska a na nich cesty. Za mě je větší odpad na poli. 8-)

No takže když chodíte v lese, tak vlastně chodíte po starém poli ;)

V lese se blbě kopá a nic tam není, naopak spousta barvy tam vříská a jsou to nábojnice a střely. Mince jsem našel v remízu, takové ty lesíčky na kraji pole. Pole je snažší pro kopání, ale mince tam jsou šunt a také je na vás vidět. A když je mokro, taháte bahno na botách, váží snad deset kilo.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru