Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodáno, dík LP za prostor.

Koupím dohledávačku(pro find 25/nokta new pointer a nebo při nejhorším makro pointer) nabídky mi piště do zpráv.díky

Dobrý den všem.Na prodej X terra 305 + cívka Nel Hunter 31x22.Vše v dobrém stavu bez poškození.

+ Rýč Fiskars.5500kč.V případě zájmu psát do zpráv.Kladensko.Díky.

mám zájem

Dobrý den. Prodám Teknetics EuroTek PRO 11DD + kryt na sondu. Cena 3500Kč. První majitel. Přešel jsem na vyšší. tel:777 527 027, jancvak@seznam.cz

Dobrý den,detík jsem sehnal . Teť sháním feritku 8mm na 6,5cm (na úpravu dohledávačky) za nějakej rozumnej peníz. Nabídky zase do správ. Předem dík.

Zdravim vsechny mam k prodeji Minelab X-Tera 505, civka original 7,5Hz plus civka Nell Hunter18 Hz,rok stare v zaruce zde koupene, plus dohledavacka proponcionalni,slucharka,cana 12tis kc, pro zenu potrebuji lehci, Dik Tomas ,,,samotcz1@seznam.cz----tel:724707054

Oprava 10 tis kc

Prodám S.Scope CS 6 MXI koupeno 12/2011 ve velmi dobrém stavu, v 8/2017 byl na preventivním servisu, sonda zánovní rok chozená 29x20 cm. od Big_T.
Cena 7000 kč.

Zdravím, nabízím kompletní soubor 7-mi knih "Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezku" z nakladatelství svoboda z roku 1984, rozděleny na části dle dřívějších krajů ZČ, JČ, SČ, VČ, Praha, JM a SM. Celkem přes 3100 stran s popisy historických míst včetně zaniklých, jejich historie, soupisů a genealogických map vládnoucích rodů s erby, vše doplněno fotografiemi. Cena za kompletní soubor ve velmi dobrém stavu 850,- Kč i s poštovným po ČR. Cenu nenavyšuji, první vyhrává. Foto nebo další informace zašlu e-mailem.

Zdarec máš ještě na prodej ty knihy,měl bych zájem

Kdyby Celin nevzal , vezmu je já. Čili jsem druhý v pořadí. :-(

Zdravím, koupím Terku 505 do 8k nebo 705 do 10k , nabídky prosím na mail jaks@crosscafe.cz.
Díky
Michal

Už není aktuální díky

Dobrý den,pokud máte zájem tak mám Hrad

Dobrý den , pokud máte zájem mám Hrady, zámky a tvrze v Čechách, na Moravě a ve Slezk(4 knihy) ZČ,SČ,SM,JM.

Ahoj, nemá někdo doma navíc drátové sluchátka ke gm4ce ? :-) když tak do zpráv díky 8-)

ZÁNOVNÍ TEJON - TOP STAV !!!! !!!!!
Kuřim - Brno Venkov
Zdravím !! Prodám detektor kovů Tesoro Tejón se sondou 28x20 cm 2D RDS zakoupeného letos v červnu zde na LP . Je jeko nový , samozřejmě se zárukou 3 roky a fakturou.
Cena 11 000 Kč .
Platí do smazání .

Prodáno.. Díky za zájem..

Dobrý den. Nabízím k prodeji plně funkční dohledávačku Nokta RS Pinpointer (kupovaná 27.3.2017 tzn. v záruce do 27.3.2019). Cena 1900Kč.

Foto zde
http://viscaria.rajce.idnes.cz/Nokta_RS_Pinpointer/

Již neaktuální, prodáno.

Ahoj
Sháním detík Garrett AT Pro do 8000kc,plně funkční se sluchátky
Za nabídky děkuji, mail je :Dubcek@seznam.cz ne piste do SZ
Diky a at se daří

*Nebo do SZ

Prodám TESORO TEJON se dvěma cívkama - základní koncentrickou 23x20 cm a WIDESCAN 25 cm a krytem jednotky proti dešti. Na jednotce je dodělané ovládání hlasitosti. Detektor je 100% funkční. V případě osobního předání, které preferuji, detektor rád předvedu a ukážu ovládání.
Cena: 8500.- kč
clansman74@seznam.cz

Poslední sleva na 8000.- + případná pošta

Již neprodávám, nechávám si ho. Dík LP za prostor. :-)

Ahoj
Ruším poptavku po detiku,dekuji LP za prostor,at se daří

Tesoro prodáno. Díky za prostor, nicméně je stále k dispozici cívka S.E.F. UMLTIMATE 33 pro všechny Tesora třídy uMax. tzn. Silver, Cortes, EurosabreII atd.

Ahoj
Mám na predaj origo novéne použité minelab sluchadla s jackom 6,3 a podvodne zlte kossy ku ctx 3030.
Viac info cez postu...

Prenecham dohledavacku BULLSEYE TRX, neni uz v zaruce, ale 100% stav (rad predvedu), nepouzivana cena 1900. Nejlepe Praha.

Mám zájem, HAndreas@seznam.cz, díky za zprávu.

Zdravim. Mate jeste dohledavacku? Diky

Dobrý den. Ze zdravotních důvodů (zánět šlach na ruce) opět nabízím k prodeji málo používaný detektor Zero 30WS, kupováno 17.5.2017 (záruka do 17.5.2019). Cena 8300Kc. K detektoru náleží veškeré příslušenství tzn. sluchátka, nabíječka, ochranný kryt ovladače a el.boxu, kryt cívky, krabice, faktura.
Upřednostňuji osobní odběr v Mostě (Ústecký kraj), ale nebráním se prodeji dobírkou po zaplacení poštovného předem. Děkuji za pochopení.

Foto zde
http://viscaria.rajce.idnes.cz/Zero_30_WS/

Inzerát s nabídkou Zero 30 WS již neaktuální. Děkuji LP za prostor.

Ahoj, prodám Garrett ACE 400i,koupeno srpen 2016 zde na www.lovecpokladu.cz , v záruce.Originál krabice.
CENA: 8000 Kč.
Nell Tornado-2000Kč.
Mladá Boleslav.V případě zájmu pište do obálky
Pouze jako komplet

Prodal bych nevyužitý pulsní detektor kovu White's Pulse Scan TDI,v zánovním stavu,používán jen velmi málo,hlavně na dohledávky,již bez záruky. Detektor má variabilní možnosti nastavení,včetně manuálního odladění země. Detektor včetně krytu sondy a 2X Li-Ion akumulátor + nabíječka. Detektor vhodný do lokalit s vysokou mineralizací půdy,čedič a ostatní problematická místa pro běžné VLF detektory. Cena k jednání 20tis.Rozumná dohoda na ceně možná.

Safra, to by me asi zajimalo. Bohuzel ted pred vanoci to asi nedam. Odkud jsi prosim Te?

Prodám Tesoro Cortes,koupený letos v kvétnu, faktura. Je osazen novým typem sondy s kevlarovým jádrem. Cena 13000 při osobním předání předvedu a sleva 500kč

Koupím větší cívku na tejona, buď ultimatku, nebo 2D hotku, nabídky prosím na SZ, nebo na clansman74@seznam.cz
Dík

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru