Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

zvažuji prodej Xterry 705 osazené na teleskopu + kryt elektroniky. Oboje kupováno zde na LP (pc13990+ pc2590) v 10.2018. Cenovka....za 13000,- a sluchátka KOSS UR30 (pc 1900,-)...za 1500,- Možno dále cívku Nel Thunder (pc5990,-)....za 4590,- (pouze současně s Xterrou nebo po prodeji Xterry

zdravim, mam na prodej prislusenstvi k detektorum: Kryt pro základní koncentrickou sondu Tesoro 23x20 cm za 200kc a Nabíječka pro zdroje Minelab, k detektorům Explorer SE, E-Trac, Safari a Quattro MP za 250kc.
Kontakt: mattee@centrum.cz

Predám sluchátka Originál Gray Ghost sú ako nové asi 5x vonku.

Ahoj. Neprodava nekdo starsiho deuse s jednotkou a sluchatky?

Prípadne vymením za dohladávačku :-D radi sa strácajú.

Prodám dohledávačku Makro Pointer s příslušenstvím (oba výměnné hroty a pouzdro), stav nové, nechozená, pouze odzkoušená. Je nevyužitá, používám jinou a proto prodávám. Není problém osobní předání, Strakonicko případně ČB. Cena 2.500,-

Dobrý den. Prodám dohledávačku Vibra-Quatic 320, koupeno 6. 2018 (pc 5688,-). Cena: 4000,-

Prodám hloubkovou sondu na E tracka,Safari,Explorer,je to Coilteck S wot 37cm,ješté v záruce do července 2019. Je prakticky nechozená,jako nová. Cena 3000. Piste do SZ

Jsem si teď vzpomněl, nemáte někdo přebytek ve formě úplně obyčejné koncentriky nebo motýlka na Tejon, Lobo, Cibola, Vaquero? Funkční... Prosím, SZ.

Ahojte, prodám 2roky starý detektor Nokta Velox One ve výborném stavu se dvěma cívkami, cena 11tis. Je možno i s jednou cívkou za 9tis :-)

Ahojte, prodám 2roky starý detektor Nokta Velox One ve výborném stavu se dvěma cívkami, cena 11tis. Je možno i s jednou cívkou za 9tis :-)

dám 500,- :-D :-D :-D :-D

sakra Jeldo přestaň mě všude trollit a kup ho :-D :-D :-D

Jseem si nemohl pomoci , ale už ti dám pokoj :-) :-D :-D

v pohodě, od Tebe to beru kamaráde :-D ;-)

:-D :-D já su tak šťastné :-D :-D

val chrápat, je obědě :-P :-D

Myslel 500 eur :-D

Bože , že mi to hned nedošlo, BERU !!!! přibalím manželku a jedno děcko :-D :-D :-D

že by ? akorát nevím co na to moja :-)

třeba by se měly rády :-D

:-D :-D :-D :-D

Proč tu zasíráte vlákno...den starý inzeráty mizí kdesi v pr...i o:-)

Prodám detektor kovu Deeptech Vista Gold. Přístroj je 2 roky starý a je k němu základní univerzální cívka Pitbull 28cm. V květnu 2018 je k detektoru dokoupená hloubková cívka Epic 36cm, na kterou je ještě rok a půl záruka. Velká cívka byla v terénu jen párkrát. Celkem jsem dal za detektor a cívku navíc přes 20 tisíc. Cenu zkuste nabídnout. Samozřejmě je možné detektor předvést a nechat vyzkoušet v terénu. Jsem z Brna. 8-)

Prodám pulsáka CS4PI. Více informací o detektoru je tady:
www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/c-scope-cs4pi-161
Cena 4 500,-
Leží mi 3 roky doma bez využití. Možnost osobního předání okolí Roudnice nad Labem, Mělník, Praha, případě zaslání poštou.

Prodám detektor makro CF77 s 12" cívkou, více info o detektoru je tady:
https://www.detektorykovu.cz/pro-hledani-minci/makro-cf77-standard
Cena 6 500,-
Možno přivézt do okolí Roudnice nad Labem, Mělník, Praha. Případně možno zaslat poštou.

Inzeráty už nejsou aktuální, děkuji za prostor.

mam na predaj original nepoužitu spodnu tyč Anderson rozkladaciu k CTX+ gumičky domacej vyroby cena 120€.

Čus lovci, sháním hloubkovou sondu na detektor teknetics alpha. Kdyby někdo prodával, dejte vědět nebo napište na email romsa.2@seznam.cz. Dík moc. Ať to pípá :-)

Ahoj. Koupim jeteho deuse. Diky

ahoj neměl by někdo zájem o Makro racer kupován v srpnu 2016 takže už bez záruky. Chci si koupit Racer 2. Takže bych k tomu dal novou základní cívku, sluchátka a novou dohledávačku nokta pointer od Raceru 2, já používám tu největší cívku tak mi bude k ničemu a dohledávačku nepoužívám. Cena nabídněte, ale za pár kaček to určitě neprodám 8-)

jo a jsem z Brna takže ideálně někdo z Brna a okolí ať si může i vyzkoušet.

Zdravím , mám doma skoro nepoužitou civku Minelab FBS slimline 10" je jako nová ,je vhodná pro drtektory Minelab FBS . cenu bych si představoval kolem 2000 kč . odkaz na foto : https://janceman.rajce.idnes.cz/civka/#IMG_0768.jpg

Prodám Tesoro Lobo ST osazeny cívkou 2D widescan. Pridam 8x nabíjecích baterií + nabíječku GP. Cena 11000. Kontakt: mattee@centrum.cz

Ghost predané vďaka za priestor tomuto webu😉.

Ahoj, sháním sondu na detektor Fisher f75+. Nejlépe Mars Tiger Kdyby někdo prodával, dejte vědět nebo napište na email libra.fiks@seznam.cz. Dík moc.

Dobrý den, přátelé. Prodám detektor Jokr, cívka soustředná 21cm + cívka DD20cm, je napájen 2X9V bateriemi + přídavný box na 12 tužkových článků. Režim čedič, přepínač automatiky, třítónové rozlišení kovů společně s tříbarevnou led diodou, bezdrátový modul (přijímač) na sluchátka, váha detektoru 1 kg. Cena 8000Kč. Dále prodám dohledávačku Vibra-Quatic 320, koupeno 6. 2018, cena: 4000,- (původní cena 5688,-).

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/99790428/DETEKTOR-KOVU-CScope-CS6MXI-HLOUBKOVY-SET-DVE-CIVKY.php

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky