Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

:-D :-D :-D

Tak tyhle kousky mě pobavili tak,že jsem vyprskl kafe až na podlahu..... :-D :-D :-D to je moc..... 8-)

Sluchátka GM WS 105, bezdráty. Prakticky nové a napoužité, snad se někomu ještě budou hodit. Byly u GM4-ky, pokud vím. Já je koupil spolu s cívkou, ale mám jiné. Cena 500,- plus pošta nebo dohoda, když tak do SZ.

Prodam detektor kovu Minelab Xterra 705, k nemu 3 civky, minelab 7,5khz, 18, 75 khz, a hloubkova nel storm 18,75(jeste v zaruce). Vse plne funkcni, prodam pouze jako komplet. Cena 10 000
https://www.letgo.cz/item/detektor-kovu-minelab-xterra-705-iid-14700986

zdar nevali se nekomu doma horni tyc na C.ScopeCS6MXi klasicka i bez operky koupim nebo vymnenim za C.Scope vodící tyč horní rovná ''STRAIGHT'' nova :-D :-D

koupím separačku na Noxe,cena do 3000max.případné nabídky do SZ

Ahoj prodám zánovního noxe 600 zaručák krabice atd. bez jediného škrábance čistý prostě odskoušená funglovka místo odběru Vyškov cena 16 000kč více info do zpráv :-)

Dobrý den. Měl bych zájem o koupi bazaroveho detektoru cs6mxi, nebo sc4mxi. Koupi bych uskutečnil kolem 12 dubna. Přijel bych si i osobně. Rozumnou cenu respektuji. Dík za případné nabídky.

C6mxi mohu přenechat, napiš mi do zpráv - obálka vpravo nahoře. ;-)

Děkuji LP za prostor nox 600 prodán :-)

Prodám Fisher F 75 a k němu přidám velkou cívku od Detechu, detektor je ještě 4,5 roku v záruce, v případě zájmu pište zprávu. Cena 16 tisíc.

Zdravím, prodám Tesoro Tejon, koupen v říjnu, tudíž skoro plná záruka. Detektor ve stavu téměř nový, bez poškození, plně funkční. Cena 9500 Kč. Kdyby měl někdo zájem, 602644721 nebo mail tichacek1323@seznam.cz

Prodám detektor kovu Deeptech Vista Gold. Přístroj je 2 roky starý a je k němu základní univerzální cívka Pitbull 28cm. V květnu 2018 je k detektoru dokoupená hloubková cívka Epic 36cm, na kterou je ještě záruka. Velká cívka byla v terénu jen párkrát. Celkem jsem dal za detektor a cívku navíc přes 20 tisíc. Vše je plně funkční, jen kosmetické šrámy z terénu. Samozřejmě je možné detektor předvést a nechat vyzkoušet. Jsem z Brna. Cena 11 600,- včetně pošty. 8-)

Koupím sondu S.E.F ULTIMATE 33cm 14 - 18 kHz pro Tesoro. Pouze v perfektním stavu. Za nabídky děkuji. Mail: lotto2005@volny.cz

predám pár krat použite orginál sluchadla gray ghost underwater pre ctx 3030. info obalka

Prodám funglovku Minelab Equinox 800 v TOP a prakticky nepoužitém stavu! Kompletní balení,bezdráty nepoužity stejně jako nabíječka!!! Displej ještě s folí!
Bral jsem tu na LP dva kusy a jeden doma pouze odpočívá ve skříni.
Je fakt novej!!!
Cena 23000,-
Tel.721656960

Koupím starší dohledávačku. Levnou ale funkční. Osobní převzetí Praha. Za nabídky děkuji. Mail: timbande@gmail.com

Tak jsem hledal nějakou starší dohkedávačku a narazil jsem na tohle. https://ostatni.bazos.cz/inzerat/103453563/Stary-prstynek.php
Bych blil......

Mimochodem se připojuji k pánovi výše. Také koupím starší a cenově přijatelnou dohledávačku. ;-)

mam na predaj cievky ku ctx 3030 coiltek 10x5 a minelab 6" info obalka

Prodám detektor F 75 Ltd, základní cívka 28 cm a malá cívka 15 cm, sluchátka, a dohledávačku Pistol Probe. Vše za 15 tis.

No přesně to jsem čekal...koupím detík a pak se tu prodává ten o kterej bych měl opravdu velký zájem..

Scháním cívku na Zero 30 z okolí Mladé Boleslavi. Moje je KO a nedá se opravit. :-/

Sleva na 22500kč 8-)

Prodám XP G-MAXX 2 ve stavu nového detektoru,minimálně používaný záložní detektor.Cívka 22 cm s krytem a hloubková 38x45,bezdrátová sluchátka ws1,nový kryt jednotky,origo dobíječka xp,8x dobíjecí baterie,navíc prodloužená střední tyč teleskopické konstrukce pro dlouhány,standartní xp drátové sluchátka.Detektor bez záruky,sluchátka se zárukou kupovaná 6/2017.Cena 14000,-Kč
mail : hogofogo-3@seznam.cz

Koupím cívky pro GM 5+SE, typ cívky a cenu nabídněte. Děkuji

Prodám detektor 2 roky starý garrett gti2500 v perfektním stavu s příslušenstvím.za 25000 kč. tel.737411196

Koupím cívku na Bounty Hunter Land Ranger ...pls. zprávu do obálky ;-)

Prodam novou koncentrickou sondu Tesoro 23x20 pro pro Cibolu, Vaquero,Tejón a Lobo. Cena 1500kc. Kontakt: mattee@centrum.cz

Prodám nepoužitý bezdrátový modul WM08, ještě v záruce (byl součástí Equinox 800). Na ceně a dalším se domluvíme, pište na mix73@volny.cz

Dobrý den všem.Rád bych prodal detektor kovů Makro Racer.Detektor je v dobrém stavu.K detekroru je ještě hloubková civka(nikdy nepoužitá),mohu přidat ještě lopatku Fiskars 80 cm.Foto pošlu na požádání.Jestli mužete,nabídněte cenu.Jistě se domluvíme.Děkuji.email- karta70@seznam.cz

Prodáno.Děkuji za prostor.

Ma nekdo na predaj teleskopicku tyc k detektoru ?

Prodam zanovni ES2 se zakladni sondou. Vse funkcni. Spolehlivy kus. Cenu nabidnete. ddevil@seznam.cz

kupim velku cievku 15" na minelab equinox.

predam prerobene sluchadla GrayGhost underwater pre CTX 3030. Vymenene pieza za najkvalitnejsie a najhlasnejsie ktore su k dostaniu. prerobene podla https://www.youtube.com/watch?v=FPxEB5FHykU&t=436s.
Teraz maju sluchadla ten pravy hlasny zvuk. (vodeodolnost zachovana) cena 120€ + postovne

viac obalka hore.

Prodám S.E.F civku 38x30cm měl jsem ji na Fischerovi. Pište do zpráv. Děkuji.

Prodám koncentrickou cívku o průměru 25cm taky z Fisher F70.

Čau. Chci se zeptat, jestli se tu někdo nezbavuje analogového detektoru. Sháním pro kamaráda - začátečník, max cena do 4 000 Kč, sem tam si půjčil můj detektor LP ZERO II 30, takže pokud by se našlo něco podobného, byl bych jenom rád. Osobní předání a vyzkoušení pouze v Praze. Díky za nabídky. :-)

Za 3t. Tesoro COMPADRE Pracuje na operační frekvenci 12 kHz. Je vybaven 15 cm sondou, záruka do 26.06.2019.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru