Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Zdravím, hledám nějaký slušný detektor pro začátečníky. Plánuji si pořídit Bounty Hunter Lone star pro, ale bylo mi doporučeno napsat sem a koupit nějaký lepší, ale použity ( nižší cena). Kdyby tedy někdo prodával, nějaký lepší detektor pro začátek okolo 4000kč - 6000kč, kontaktujte mě prosím do SZ.

doloz 1000 mas uplne nieco ine pripadne zjednaj
https://elektro.bazos.cz/inzerat/106776135/Detektor-kovu-Fisher-F70.php

Neprodává někdo slušnější kousek klidně i celou výbavu kolem 10-15k v Praze? 8-)

ahoj, můžu nabídnout Noktu Impact + bezdrátová sluchátka, separační sondu, nabíječku na baterie ještě 11 měsíců v záruce. za 13t.

Díky, teď jsem mimo prahu na 14 dni, tak se pak kdyžtak ozvu... ;-)

To Tafi: kup toho Fishera jak píše freexxx a já ti k němu prodám hloubkovou cívku :D

Koupím hloubkový detektor, ideálně Fisher Gemini 3. Děkuji za nabídky.

Tak Vás zdravim i já uvažují o prodeji detektoru Detech Reacher 28khz se dvěma civkami 23cm a 30cm detektor je po záruce a stále maka jak má větší cívka ještě v záruce málo používaná důvod :už delší dobu používám lehčí detektor Q40 bolest rukou vyhrála nad váhou a hloubkou Reachera pro mladšího supr a stačí zapnout nastavit podle ciferniku a jede na koks už nezakopnete zájemci do SZ cena 8000kc v okolí Holešova a Kroměříže i Zlína dovezu po domluvě kopu zdar :-P

Prodám detektor XP G-maxx 2,na nové teleskopické konstrukci,cívka 22 cm s krytem,nový obal jednotky,8 x dobíjeci baterie,origo nabíječka xp,bezdrátové sluchátka ws1.Perfektní univerzální detektor na mince a hlavně válku.Výborný stav,fotky na vyžádání.Cena 10000,-Kč.
mail: hogofogo-3@seznam.cz

Rok koupě 02-2016 v Jílové LP Mlejnsky :-P

Prodám minelab eguinox 600 kupovaný 24.11.18 . Detektor v perfektním stavu kompletní balení. Více info do zpráv.
Cena 15000kč.

Rychlé jednání sleva.

Prodáno... děkuji za prostor.

Prodám sondu WSS 38x20 pro Minelab FBS.Dobrý stav cena 2900kč + poštovné.tel.602591625

Prodám Minelab E-trac, vlastním ho již 5 let, ale chozený poslední roky málo, nemám již čas.

Detektor kovu je plně funkční, sem tam nějaké kosmetické vady (škrábanec,..) nic co by vadilo funkčnosti. Vhodné jak pro začátečníka, tak pro pokročilé.

K detektoru je akumulátor, nabíječka, akumulátor na baterky, sluchátka (již trochu oloupané).

Přidám ještě velkou hloubkovou sondu S.E.F. 38x30 v hodnotě 4 600Kč zdarma - nechozená.

Osobní odběr Turnov, Liberec, Jablonec nad Nisou.

Na ceně je možné se dohodnout v rozumné výši.

Cena: 16 000Kč

Email: michal-plechac@seznam.cz

XP GOLD MAXX 2 - prodam v super stavu,velice zachovaly.Sice po záruce ale jen párkrát v terenu.PC:21.000kč. Připadne foto do emailu.
Cena pevna 10.000kč ;-)

pripadní zajemci pište na email boruvkaj@seznam.cz - děkuji

nemáte někdo nadbytečnou spodní trubku na e-traca,explorera,safari ?

Koupím Zero na S tyči možno bez cívek i po záruce.Nabídky do obálky Dík ;-)

Zdravím, prodám X-TERRA 705 s s hloubkovou cívkou Nel Tornádo v 18,75 kHz. Detektor je starý rok a cívka půl roku. Takže vše ještě v záruce. Přidám i originální cívku v 7,5 kHz.
Cena 10 000. Bližší info do zpráv.

Při rychlém jednání sleva na 8500 Kč

Prodám GM4 PRO, třídilná konstrukce, spodní tyč opravovaná, nicméně funguje bez problému (nová 600 Kč).

Bezdrátová sluchátka WS3, sondy 17cm a 30x25cm, nové baterie, původní jako rezerva na cca 5 hodin, pinpointer Teknetics

Cena: 5000Kč.

Info: honzaf46@seznam.cz

Zdravím, měl bych zájem. Poslal jsem email;)

Prodám: Xp Deus celý set v kufru,který obsahuje - 28cm cívka hloubková,22,5cm bílá vysokofrekvenční s tyčí,jednotka v češtině,bezdrátová sluchátka nevybalene nové,dohledavačka mi-6,2x nabíječka baterií,nouzová nabíječka,silikonovy a kožený kryt jednotky a další věci na které si teď nevzpomenu.
Je to prostě ten velký set v kufru.
To vše v super stavu a koupeno v ČR.
Záruka ještě 4roky tuším.
Veškerá dokumentace,návody a faktura samozřejmostí.
Pořizovací cena 52000kč
Nyní 35000kč

Tel. 721656960

Nabízím Detech Reacher 28khz se 2 sondami 23cm-30cm koupení 2016 na LP v Jilovem
Cena 7500kc funkční stav Zlinsko :-P

Do čeho jdeš? ;-)

Q40

Prodam vysokofrekvencni civku 13x24 2D xp orx/deus je uplne nova vytazena pouze na zkousku. Cenaa dohodou

Zdravím. Kolega by sa rád poinformoval o cene. Ak by som Vás mohol poprosiť o email do správy, tak by to bolo super. Diky :-)

Zdravim muj email tonyrybar1992@gmail.com

Prodám Minelab WM 08 bezdrátový audio modul pro Equinox 600/800. Nikdy nepoužitý. Cena 3.000 Kč

Prodám: Garrett ACE 250 + sluchátka + sonda S.E.F. 38x30cm, vhodný pro začátečníka či jako "druhý v rodině" :-). Tel. 608 036 582 Cena 3.500,-

Prodáno,odesláno.

Poptávám základní koncentriku na Tesoro lobo ST, případně Tejon. Nabídněte do zpráv...

Vyměním cívku na LP Zero 30 za cívku 23. Pouze výměna. Cívka s krytem a ve velice dobrém stavu.Fota mohu zaslat na e-mail.V případě zájmu kontakt-maharal1974@seznam.cz Děkuji......

Dobrý den, chtěl bych si po 2 letech pořídit lepší detektor než je eurotek pro... Tudíž bych byl rád za případné nabídky :-) Nejlepší by byl nějaký digitál cca do 13tis. Nabídky prosím na email pyskonda@centrum.cz. Předem děkuji :-)

dosetri a chod do equi 600/800 ver mi urobis to najlepsie co mozes.... ;-)

Zdravím, prodám GM4 PRO WD na teleskopu se dvěma sondama, malou 17cm a velkou 30cm + bezdrát sluchátka. Cena 8 500 kč. Pro víc info pište do obálky, nebo na mail: nahlouposti82@seznam.cz

No, pro "velký úspěch" snižuju na 7000 kč. :-/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru