Sondy k detektorům kovů Fisher

Diskuze o doplňkových a základních sondách,doplňkových a základních sondách pro detektory kovů Fisher

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 17:52

Nazdárek
dokázal by někdo poradit jakou cívku koupit na F70?
Nevim jestli 28dd nebo 30x25 díky.

Prodám novou, nikdy použitou koncentrickou cívku 25cm a to včetně krytu (v záruce).
Sonda je kompromisem mezi koncentrikou nabo 2D variantou. Protáhlý, eliptický tvar poskytuje velmi dobré pokrytí, ale díky tomu, že se vlastně jedná o koncentriku, detektor vykazuje i výborné separační vlastnosti.
Cena dohodou....

Mám dotaz,jde nějaká sonda S.E.F upravit na Coin strika?

Bohužel žádná, tedy určitě ne bez zásahu do detektoru a to pokud nejsi opravdu odborník bych nedělal.

Zdarec, dokázal by někdo poradit jakou doplňkovou sondu šoupnout k F70 ce mám zálusk na 28DD má to smysl, je to hodně velký rozdíl oproti klasické cífce f70?Díky :-)

Ok díky, taky sem na ní koukal je to pěknej koláč. :-)

Díky, pochopila jsem, že by se zřejmě jednalo o zbytečnou investici. Díky

Mám dotaz.Je cívka Mars Tiger i na Fisher Gold Bug?

Podle této tabulky by sondy pro F5 a F19 měli fungovat na Gold Bugovi a obráceně. Teoreticky, když se seženeš Tigra určeného pro F5 (viděl jsem ho někde na zahraničním eshopu), mělo by to šlapat. Nebo si kup Discovery tady na eshopu :-)

http://www.fisherlab.com/hobby/detector-searchcoils.htm

Hoj, porovnával někdo z Vás 13'' cívky Detech Ultimate a Mars Discovery? Větší oblibě se zřejmě těší ultimátka, přímé srovnání dosahu, stabilyty jsem nenašel ani na zahraničních forech. Marska je dražší o 1300Kč, vyplatí se?

Tohle nejde říci obecně, jelikož obě sondy se na různých detektorech prostě chovají jinak. Někde jsou leepší Ultimate a někde zase Dicovery a to bez ohledu na cenu od výrobce.

Jde mi konkrétně o Fishera F75. Mluvil jsem s Tomášem, že bych se k Vám stavil a testnul je na polygonu. Mám to ale přes půlku republiky a tak bych se spokojil s radou od někoho, kdo je na tomhle klacku zkoušel.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru