Detektory kovů XPlorer

Tipy,triky,nastavení a jiné.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 7.2.2013 18:06

Nejlepší je stejně FISHER :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

no já si na něj furt nemužu nějak zvyknout :-) zlatý žlutý dábel

Martine, ale včera zobal Fíša pěkně, že? :-P :-P :-P

Co s ním máš za problém ? Mám ten samej ;-)

Má ho teprve chvilku a ještě se jej nenaučil, to je celé. Bývalý žluťák holt stačil zapnout a už to fičelo. Takže to bude chvilku trvat. Dnes jdeme zase vyvenčit fifinky a nakopat zadek jednomu ""Deusovi". :-P :-P :-P

"Neblázni", víš, kolik je tady zastánců - no raději nejmenovat. Ale jako fišerista "musím souhlasit". Litrfree by Ti řekl, že "hajlovat v Jeruzalémě se nemá". :-P :-P :-P

Dooooost ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

to jo včera to dávalo dak doufám že i dneska něco dá :-)

afars ty máš ten samý? v jakým nastavení programu chodíš na poli a v jakým třeba v lese?

Doporučuju tohle nastavení: Diskriminace na 4 ( pod 5 je zapnutý předzesilovač ), citlivost já mívám 55 ale nastavit tak jak podmínky dovolí, než začne detík štěkat,notch: 1 ( nic nefiltruje, tón: 2F - železa probrukujou a barva vypískává a reaguje na hloubku,tvar a velikost, proces: dB který má větší výkon a tím i dosah. Jde líp než dE.Pokud je detík nestabilní, tak zvýšit trošku diskriminaci, nebo změnit frekvenci. Je tam 7 stupnů a mění se po půlkách. ( držet červené tlačítko a současně spoušť pinpointru dopředu )

oprava: ne dB ale bP :-D

Nedá mě to a musím zde taky reagovat , i když sem moc nepíšu.
Za: 1. Chodím sem už léta, ale taky na DW tak asi jako většina z Vás , ale poslední dobou jsem už aktivní pouze na FB - protože jinde je to všude stejné a to samé dohadování..
2: Vlastním 2 detíky odsud a není to žádný ze zázraků, ale obyč euroace.
3: Nejvíc mě štve at už tu a nebo na hantecu - že když člověk který přemýšlí o změně detíku si najede třeba sem na diskuzi XP Deus, tak čte jen samé h...a a o tom detíku si vlastně nic nedozvíte ( to samé je na hantecu ) 80 procent odpůrců ( či závistivců - nebo jak to popsat ) a těch pár co jej mám, tak už tam pak se ani nesnaží psát a dohadovat se s někým, kdo jej vyděl jen na fotce.
4: To že to nemá na LP co dělat, je to fórum o hledání, o detektorech.... Tak to tu dělat co má !!! To že je zrovna LP neprodává - to je blbost - co když přestane prodávat fishery - to je tu pak pomaže ?
A ti co hájí Marka a kluky jak se to tu snaží držet po kupě a věnují tomu čas - pravda - ale zapomínáte na jednu podstatnou věc - ať už zde na nebo DW - v první řadě jde o byznys a reklamní a obchodní strategii a věřím že spousta lidí si pořídila svůj první detektor po návštěvě těhle a nebo těch druhých stránek. nebejt toho a prodeje detektorů, tak tady tohle fórum vůbec není a nebo určitě né v tokové fázi jako dnes.

5. Shrnutí, napsal jsem to sem proto že se rozhoduji pořídit novej stroj, mám určité představy a tudíž užší výběr mezi Fisherf75, , garrett At , a XP deus - a snažím se o každém najít co nejvíc info, a když pak narazím na takovéhle vlákno, chce se mě z vás blejt :-/ Hledání a vše okolo má být snad koníček, relaxace, zábava ale jde poznat že jsme Čr - závist , pomluvy... Ten má detík za 40 a já jen za 8 , tak budu všude psat jakej je to shit.

Snad jsem jednou budu moci napsat do nějakého vlákna smysluplnou odpověd na jeden z nově pořízených detíků a omlouváms se za přízpěvek který nemá s daným detíkem nic společného 8-)

Máš určo taky pravdu. Já jen prezentoval svůj názor, bez napadání a agrese. ale nechme to být. Ono se to podá :-D :-D

Moc to prožíváš, holt se budeš muset napřed vyblít, jak sám uvádíš a potom třeba zjistíš, že Ti je už lépe, byť situace zůstává stejná. Ale Tvé moralizování neberu, nicméně, každý máme právo na názor, ať je jakýkoliv. Přesto, hledat na těchto diksusích jen to "pozitivní" je silně naivní představa. No a když vstoupíš "do jámy lvové", tak nějaký ten šrám asi utržíš. Přesto, měj se fajn.

Napsal jsi to moc hezky, naprosto s Tebou souhlasím. Co můžeš očekávat od většiny Čechů??

Les a pole chodím ve stejném nastavení. Jen občas odladím zem klasicky pumpováním.

afars dík dneska to zkusím mě se nejvíc osvědčil program JE v tom hloubkovým BP prozvuky at ladím jak ladím :-) :-)

JE je šperkový program, kdy je detektor citlivý na nejmenší předměty. V tom bP ubírej citlivost až se detík uklidní, nebo změň tu frekvenci jak jsem psal. Lehké prozvuky nejsou na závadu. Mě občas pomůže zvýšit diskriminaci na 5 nebo i víc a potom zas můžeš zvýšit citlivost. Pokud budeš hledat někde kde je velké rušení ( ohradníky, vysílače atd. ) tak je dobré přepnout na all metal na MOTION a detktor zpravidla ani neštěkne. Zároveň zůstává hloubka podel procesu na levé straně.

Boldrick ty jsi to popsal uplně přesně jak to je máš uplnou pravdu!!!

A teď si příspěvky přečtěte zpětně a napište co jste se o XP dozvěděli, nejvíc jsem se dozvěděl jak chodit s detektorem Fisher. Jinak se tady dohadujeme. Podle mého názoru toto vlákno tady bude dělat zlou krev. :-( ;-) :-D

asi tak Henry prostě se tu budou jen hádat a když to Márovy a adminum nevadí že tu je forum o XP a kdyby bylo forum např o TESORU na DW tak by to UC nejspíš smazal tak to svěčí o tom prroč jsou asi někteří lidé spíš tady na LP osobně sem byl taky na DW ale nebavili mě neustálé hádky a urážlivé komentáře apod. tak jsem šel sem na LP a doufám že to tu nebude stejný A TOTO FORUM O DEUSU MÁ SLOUŽIT JAKO FORUM KDE SE LIDI RADÍ A PŘEDÁVAJÍ SI ZKUŠENOSTI A NÉ ŽE SE HÁDAJÍ !

Proto jsem tohle forum zalozil..abychom my Deusaci zde na LP si taky mohli poradit,jako si tu radi jini hledaci.Na DW taky chodi ukazovat sve nalezy hledaci jinych detektoru,nez se tam prodavaji,nebo snad ne?A UCe me tvrdil ze to tam nemaze,kdyz prijde nekdo s jinym detikem.

nemužu potvrdit ani vyvrátit že to maže ale od x lidí už jsem něco v tomto smyslu slyšel.......

presne tak Deus a samotne XP - ka su detektory a je to forum o detektoroch a nie o offroadoch tak to sem patri

Taky mám frantíka a i bulhara. Ke značkám se vyjadřovat nebudu. Osobně si myslím, že Dejůs je předražená hračka. A čemu bych nevěřil? Např. těm dobíjecím kontaktům na cívce. Chtěl bych je vidět po několilaletém používání. Ty dva co mám doma plně dostačují. On se i super detektor v nezkušených rukou změni v opěrnou hůl. Hledač a jeho zkušenosti jsou víc jak 50% úspěchu. ;-)

Tak jsem se prokousala vším, co zde je psáno a musím se pousmát. Za adminy bych možná jen dodala, že Marek jasně řekl, že si vlákno má dotyčný založit sám a že nemůže chtít, aby jej moderoval. Přirovnání reklamy Slavie na Spartě je trefné, nicméně máme demokracii. Co vím, tak Marek nikdy nehanil žádné detektory jen proto, že je nemáme v nabídce, což se o konkurenci nedá na 100% tvrdit. Každopádně stručně a jasně, toto vlákno by mělo opravdu spíše sloužit majitelům, kteří by zde rádi probírali různá nastavení a zkušenosti (positivní i negativní). Všichni víte, že neexistuje nejlepší detektor na světě, protože kdyby existoval, ostatní by nemělo cenu prodávat. Nic v životě není černobílé a vždy záleží na uživateli, protože i sebelepší stroj se opravdu může stát jen opěrnou holí (trefně řečeno Solidusi ) :-) .
Takže bych to ukončila s přáním, aby se diskuze směřovala pouze na různé tipy pro vlastníky, rady apod., bez osobních útoků, ale také tvrzení, že nad Deuse není a ostatní detektory jsou na nic. Snad jsem to napsala výstižně, proč si kazit víkend :-) Tacud

Velice pěkně a trefně jsi to napsala ;-) :-D

Opravdu...velice dobre napsane.Sam si dokazu svuj detik zkritizovat a priznat si ruzne chyby.Vynaset do nebes ho nebudu,pokud si to nezaslouzi.
Dnes po prvnim seznamovacim hledani jsem si posteskl nad moji ex GM4kou.Snad nebudu tesknit tak dlouho a brzo si s Deusem hodim vitezoslavnou polku :-)

Tak ten dnešní "smuteční pochod" taky nebyl špatný, i když mi tančili tu polku... :-P :-P :-P

:-P :-P :-P

Me psal,ze to nedela,jaka je pravda to nevim.

Musím poděkovat tacůdkovi, že za mě reagoval. Celý den jsem se flákal s partou na jednom pískovišti u Kolína. Bylo to super a i když jsme tedy nikdo neměli místě probíranou zbraň, ale jenom Tesora, C.Scopy a Minelaby. :-D Nálezy docela šly. Holt asi štěstí jinak si to neumím vysvětlit .:-D

Pánové a dámy

Vlákna o detektorech o jsou o tom, aby se nový majitel něco o detektoru dozvěděl. S tohoto vlákna vím úplný prd a navíc mě mrzí, že někteří zanáší i vlákna o jiných detektorech. Detektor o kterém by mělo tohle vlákno být není ničím výjimečný ani nedostižný. Alespoň to nikdy na žádných testech kde se dalo porovnávat se spoustou jiných přístrojů nic zvláštního nepředvedl. S čeho pramení zcela nekritický přístup určitých jedinců k této značce nevím, trochu mi to už připomíná sektu, kde co papouškuje pořád to samé. Ve vlastním zajmu by jste se na přístroj s kterým chodíte měli vždy dívat objektivně a alespoň trochu kryticky.

Vlákno mi opravdu nevadí, ale děkuji všem co se mě tady zastali. Opravdu ale není důvod na LP zavádět nějaké cenzurování. Úplně stačí když se ale ve vláknu o Deusu budete věnovat nastavení a praxi s tímto detektorem.

P.S: s velkou chutí mohu pouze pozvat všechny, aby si přišli tento detektor porovnat do Jílového nebo na jakoukoli jinou naší pobočku s kterýmkoli detektorem z naší nabídky. Třeba test proti GM4, Tejonu s Ultimate. E-Tracu nebo CTX 3030 bych klidně každého nechal i natočit :-D

Tak se držte, moc nezlobte a buďte rádi za tu trochu svobody co nám ještě zbyla!

Diky..vsak ja Deuse setrit kritikou nebudu,pokud si ji zaslouzi a pokud bude bozi,budu ho az do nebes vynaset:-).
A pokud sem budou chodit hledaci,kteri si spolecne poradi,tak to bude fajn.Pokud ne a bude se tu jen spekulovat,tak me to bude mrzet,ze jsem to zde zakladal.

Čas ukáže, jak to dopadne. Kdoví? Můj subjektivní odhad? Velice rychle to tady v tichosti vyšumí do ztracena. :-P :-P :-P

Dost mozne...

Vcerejsi nastaveni:
zem rucne pumpovanim,citlivost 97,vykon TX3,program GM Power tj.č.2...lokalita utemovana louka.Bylo to vhodne nastaveni?
Dnes jdu pole,jake doporuceni na něho?

Pro případ že by se vám Deus vybil při hledání, je dobré mít u sebe nouzovou nabíječku pro detektor kovů XP DEUS je určena jako záložní pro nouzové dobití detektoru v terénu. Touto nabíjčkou je možné dobít jednotlivé části detektoru pomocí USB konektoru. Zdrojem je jedna 1,5V tužková baterie (AA).Nabíječka funguje zároveň jako svítilna s pěti LED diodami. Nabíječka má kvalitní kovové provedení a je schopná nabít sondu detektoru během 15 - 20 min na 60% kapacity.

;-)

Mam ji,i nabijecku do auta,ale diky za pripomenuti. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=mk5bPUp8r_s

už je to tady jak na DW,hádky, sračky,vychloubání,povyšování o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru