Co se chystá v roce 2012 na Lovci pokladu

Kategorie: Hledačské akce publikované na LP

detektory kovů

První klubová akce proběhne na Brandlíně. Bude se jednat o hledání Mýtinek s pořadovým číslem II. Setkání proběhne v druhé polovině května. Díky našim jihočeským přátelům máme nové informace a tak všichni doufáme, že tentokrát budeme mít větší štěstí. V červnu před prázdninami proběhne setkání na Ostružné. Pokusíme se s taťkou vymyslet nějaká nová místa a zdá se, že by se mělo dát domluvit i hledaní pro jedno místní muzeum. Po celé prázdniny bude probíhat soutěž hledačů historie. Jednotlivá kola již s velkým předstihem připravujeme. Soutěž bude mít trochu pozměněný formát, který by Vás měl více vtáhnout do dějinné události, kterou bude hledaný předmět představovat. Počet jednotlivých kol ale zůstane stejný (12).


Na přelomu srpna a září přijde IV. ročník Mistrovství republiky v hledání s detektory kovů, Mistr hledač 2012. Stejně jako u Lovců historie i na Mistru hledači se už začalo pracovat. Akce proběhne určitě znovu na Brandlíně, kde jsme našli u rodiny Pěchotů doslova domácí prostředí.

Na webu proběhne také několik menších a také jedna významná změna. Z těch menších to bude rozšíření katalogu mincí o další panovníky a navíc fulltextové vyhledávání opisu mincí. V podstatě to pro hledače bude znamenat, že pokud z mince přečte alespoň část opisu a zadá ho do vyhledávání, systém mu vygeneruje všechny mince, které tento opis obsahují.

Druhou změnou bude maximální podpora Lovce pokladů pro všechna Občanská sdružení, která již s nějakou sbírkotvornou institucí nebo institucemi spolupracují. Stejně tak podpora všech "part" hledačů okolo Lovce, které se chystají do podobného projektu pustit. Jak vše bude vypadat zatím neprozradíme, ale doufáme, že do konce zimy bude vše spuštěné.

Menší změny a akce určitě ještě přibudou, rozhodně se chceme znovu podívat na "Dobývání Českých Budějovic" nebo premiérově na "Cihlelnu", kam jezdí spousta kamarádů.

Hodně šťěstí v novém roce všem!

Team LP

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Dobra prace. At se daří lovci.

...držím palce, ať se všechno daří jako doteď...!
Jipin

Tak at to vyjde. :-D ;-)

Už se těšim... 8-)

Taky bych se na nějakou akcičku přijel mrknout

At se daří a těšíme se jistě všichni.. ;-)

Na ten katalog mincí se budu těšit.... :-P

Těším se také :-) :-D

samý dobrý zprávy, už se těším ;-)

Na Budějce bych se vykašlal, my to tady už nějak zvádneme :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru