Detektor kovů Golden Mask GM7 WS konečně skladem

Kategorie: Golden Mask - recenze a testy

Golden Mask GM7 WS, je nový 4 frekvenční detektor kovů, pracující na frekvencích 4 kHz, 14 kHz, 24 kHz a 44 kHz. Je osazený novými operačními zesilovači Etrim™ s EMI/RFI filtrem na vstupech pro maximálně nerušenou detekci při vysokém nastavení citlivosti. Z 80% analogová technologie umožňuje velký hloubkový dosah, tak jak jsou uživatelé značky Golden Mask zvyklí.

Čtyři pracovní frekvence a zároveň možnost použití 4 pracovních režimů dává detektoru vekou universálnost. Oproti předchozím modelům One, GM5 a GM6 došlo u GM7 také k přepracovaní cívky. Sonda tak není kompatibilní s předchozími modely.

Klíčové vlastnosti

Detektor používá 4 základní programy (Pole, Park, Zlato, Pláž – slaná) Které lze zároveň kombinovat se 4 pracovními frekvencemi.
Power Box – Unikátní funkce, pracující na třech výkonnostních úrovních. Funkcí nastavujete amplitudu vysílací cívky. Díky tomu lze ještě lépe výkon detektoru přizpůsobit množství mineralizace v lokalitě kde hledáte.
Treshold u GM7 není pouze prahový tón, jak ho můžete znát z mnoha dalších přístrojů. Funkce má dvě samostatní nastavení Signal pro nastavení výkonu přijímací cívky a Audio pro koncové zesílení.
GM7 používá klasickou audio diskriminaci jedním nebo dvěma tóny. Speciální je funkce Disk Depth, tou můžete ovlivnit z ajakou přesností potřebujete vyhodnocovat nejhlubší cíle. Na vysvětlení se můžete podívat na videu o detektoru GM7 (dole na stránce)
Proracované nastavení audia. I když GM7 používá pouze dva tóny, u obou si můžete nastavit jejich hlasitost, zvolit si jejich tóninu a ty nejslabší signály na konc dosahu si ještě zesílit funkcí boost.

Technická specifikace

Model: Golden Mask GM7 WS
Pracovní frekvence: 4, 14, 24 a 44 kHz
Odladění půdy: Manuální a plně automatický režim
Ovládání: Tří úrovňový systém se 4 továrními režimy (uživatelsky upravitelné)
Pracovní režimy: Pohybový, All Metal, Dvou tónový, Jedno tónový s diskriminací
Základní cívka: Vícefrekvenční 2D 33x28 cm
Napájení: GM Li-PO 3x2500mAh (balení detektoru obsahuje jak bateriový blok, tak nabíječku)
Životnost baterie: min. 10 hodin s PowerBoxem na vysoké nastavení
Bezdrátová sluchátka v ceně: Ano
Vstup jack: 6,35 mm - 1/4 "
Hmotnost: 1,4 kg s vyhledávací cívkou 33x28 cm 2D
Záruční doba: 2 roky

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Analogové detektory, jsou lepší než digitální když je ten co používá nenastaví optimálně.Zajimavé by bylo hodnocení všech přítomných na analog versus digital.Taková soutěž tohoto roku.Podle zkušenosti z uplynulých let hledání.Váš nejlépe hodnocený analog a digital .

To už bohužel není realita. Digitální technologie se vyvíjí dále a na analogových se již nepracuje a to globálně. Poslední čísté analogy jsou GM4 a Zero. Vše ostatní dnes již používá číslicové zpracování a to i když je na detektoru analogové ovládání pomocí potenciometrů a detektor nemá ani žádné zobrazení na LCD.

Elmara : snad možná a nebo ne bude jednou technologie něco jako,, nano,, se sondou v ruce a čipem v hlavě kde bude hrát mozek hlavní roli v ID nastavení :-) :-) :-) Asi se toho nedožijeme ale bude prča sledovat ty zapálený mrcasníky jak jim pokoutný ajťák vrtá díru do hlavy v zájmu koníčku svého :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru